reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczko turystczne

kingusia1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Sierpień 2009
Postów
1 317
Miasto
Szczecin PL / London UK
Witam wszystkie mamy... te przyszłe też :-D

Chciałabym porozmawiać z Wami o zaletach i wadach łóżeczka turystycznego... te mamy, które używają owego łóżeczka :-)

I czy potrzebny jest materac , żeby dokupić do tego łóżeczka, bo jak się kupuje ów łóżeczko to jest w komplecie materac na rzepy , jest on cienki i się mocuje na te rzepy do tej siatki mocowanej na łóżeczku ;-)

Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał :-D w każdym bądź razie z góry dziękuję za wypowiedzi...

Pozdrawiam! :cool:
 
reklama
my korzystamy z takiego lozeczka. materac musisz kupic dodatkowo bo ten dolaczony jest za cienki i sie nie nadaje. zalety tego lozeczka to to ze jest lekkie, ladnie sie prezentuje, posciel kupujesz 2-czesciowa wiec oszczedniej, sa fajne bajery typu wibracje, swiatelka itp a wady to to ze te paski na materac sie ponaciagaly i zrobila sie łódka w łóżeczku, przewijak z ktorego korzystalismy nie cale 3 miesiace poniewaz synek wyrosl i poza tym sie potargalo no i rozlozenie tego łóżeczka nie bylo proste zwlaszcza w 7 miesiacu ciazy;-) i bez instrukcji, ale to juz pewnie zalezy od firmy
 
my korzystamy z takiego lozeczka. materac musisz kupic dodatkowo bo ten dolaczony jest za cienki i sie nie nadaje. zalety tego lozeczka to to ze jest lekkie, ladnie sie prezentuje, posciel kupujesz 2-czesciowa wiec oszczedniej, sa fajne bajery typu wibracje, swiatelka itp a wady to to ze te paski na materac sie ponaciagaly i zrobila sie łódka w łóżeczku, przewijak z ktorego korzystalismy nie cale 3 miesiace poniewaz synek wyrosl i poza tym sie potargalo no i rozlozenie tego łóżeczka nie bylo proste zwlaszcza w 7 miesiacu ciazy;-) i bez instrukcji, ale to juz pewnie zalezy od firmy

Ja mam łóżeczko firmy GRACO i bardzo prosto się rozkłada :tak:

tak jak napisałaś , zależy od firmy ...
i dzięki za wypowiedź :-) tak wszyscy jakoś asertywnie nastawieni są do tych łóżeczek i że lepsze drewniane itp. ale na razie ja nie mam możliwości kupna drewnianego, bo nie wiadomo czy niedługo się nie będę przeprowadzać ... i w ogóle mało miejsca mam na drewniane :-)
Pozdrawiam :tak:
 

Załączniki

  • Contour-Electra-Travel-Cot--autumn.jpg
    Contour-Electra-Travel-Cot--autumn.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 511
Witam:-) Ja mam identyczne łóżeczko jak to na zdjęciu. I powiem że jestem z niego naprawdę zadowolona. Jak dla mnie plusem jest to że złożone zajmuje mało miejsca szybko się składa i rozkłada a w środku jest miejsce na 3 niemowlaków:-):-) jak dla mnie rozkładanie tego łóżeczka było banalnie proste. Fakt że przewijak szybko staje się bezużyteczny bo jest do około 3 miesiąca życia ale i tak preferowałam przewijanie na łóżku:tak::tak: Używam go 5 miesiąc i jak na razie wygląda jak nowe nie widać żadnych uszkodzeń. Mała waży już prawie 7 kg i będę musiała wyciągnąć tą siatę i położyć materacyk na spodzie łóżeczka a to tak głęboko ale myślę że damy rade jakoś z tym. Na pewno minusem jest to ze dziecko nie ma się czego przytrzymać i nie ma jak wstać bo nie ćwiczy w ten sposób nózek ale może to plus a nie minus:-):-) No a co do materacyka to my uzywamy tego cienkiego i jak na razie nie kupiliśmy grubszego bo nie był potrzebny chyba że okarze się niezbędny po obniżeniu tego materacyka. Napewno nie bedziesz żałować tego zakupu :tak::tak: Pozdrawiam i powodzenia życzę:-) Fajna data:-)27.02:-)
A no i ten pałąk z zabawkami jest mało kolorowy i dopiero jak dziecko jest troszkę większe to reaguje na niego np. Emilka zaczeła się nim interesowac miesiąc temu :)
 
Ostatnia edycja:
My kupilismy córci kojec gdy miała 10 miesiecy, jestem zadowolona. A kupilismy dlatego że w łóżeczku drewnianym podczas snu często uderzeała w szczebelki raczkami mimo że były ochraniavze i sie budziła. Teraz ma kwadratowy kojec w którym kręci się dookoła i o nic nie uderza, a jest straszna wiercipięta podczas snu, więc naprawdę jestem zadowolona. Materacyk dałam dorobic, taki o grubosci 5cm.
 
Dzięki dziewczyny za opinie.
A powiem Wam szczerze,że zobaczyłam na ALLEGRO są takie uchwyty do łóżeczka,żeby dziecko je łapało i podciągało się :)) i ćwiczyło sobie...
Już podaję linka:

UCHWYTY DO NAUKI WSTAWANIA 4 szt. (817929339) - Aukcje internetowe Allegro

Ja już mam te łóżeczko turystyczne GRACO , jedynie chyba pozostaje materac dokupić albo spróbuję jakoś koce położyć na ten cienki ... no nie wiem, jeszcze pomyślę nad tym :dry::confused:

Jedynie pozostaje mi czekać na Księżniczkę :-):-D
 
Ja mam łóżeczko firmy GRACO i bardzo prosto się rozkłada :tak:

tak jak napisałaś , zależy od firmy ...
i dzięki za wypowiedź :-) tak wszyscy jakoś asertywnie nastawieni są do tych łóżeczek i że lepsze drewniane itp. ale na razie ja nie mam możliwości kupna drewnianego, bo nie wiadomo czy niedługo się nie będę przeprowadzać ... i w ogóle mało miejsca mam na drewniane :-)
Pozdrawiam :tak:

Mam to samo lozeczko i jestem z niego bardzo zadowolona :))
 
Ja przy drugim dziecku będę mądrzejsza i zaopatrzę się w łóżeczko turystyczne.
Drewniane jest niebezpieczne wg mnie. Kamilek jak zaczął wstawać to nie raz uderzył bródką o szczeble i to tak konkretnie. Na szczęście kończylo się to tylko płaczem. Ogólnie nie polecam drewnianych , bo w czasie snu dziecko też może sobie zrobić krzywdę , a często ochraniacze nie pomagają.
 
My uzywamy graco contour prestige i jesteśmy mega zadowoleni. do tego stopnia, ze sprzedalismy drewniane łóżeczko na allegro i teraz używamy tego turystycznego non-stop. Nie musze się bać, ze mała wyrżnie główką w drewniane szczebelki. poza tym w podróży to graco sprawdza się idealnie, bo świetnie się składa. Z buzerów-bajerów ma podwieszane łóżeczko, składany przewijak i delikatnie wibrujący materacyk uspokajający dziecko, z wyłącznikiem czasowym oraz panel sterujący nocnym oswietleniem. Ani przez chwilę nie żałowałam tych wydanych kilku stówek:)
 
reklama
My uzywamy graco contour prestige i jesteśmy mega zadowoleni. do tego stopnia, ze sprzedalismy drewniane łóżeczko na allegro i teraz używamy tego turystycznego non-stop. Nie musze się bać, ze mała wyrżnie główką w drewniane szczebelki. poza tym w podróży to graco sprawdza się idealnie, bo świetnie się składa. Z buzerów-bajerów ma podwieszane łóżeczko, składany przewijak i delikatnie wibrujący materacyk uspokajający dziecko, z wyłącznikiem czasowym oraz panel sterujący nocnym oswietleniem. Ani przez chwilę nie żałowałam tych wydanych kilku stówek:)
Wow, prawdziwy mercedes:) Właśnie obejrzałam sobie to cacko na youtube:) Ja jednak potrzebuję kupić na wakacyjne wyjazdy coś mniejszego, co bez większego problemu wrzucę w torbę do samochodu i tyle. Poza tym te wakacyjne kwatery często bywają niewielkie.... Dlatego wstępnie pomyślałam o takim małym, składanym łóżeczku
 
Do góry