reklama

łóżeczko turystczne

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez kingusia1991, 27 Grudzień 2009.

1. kingusia1991

kingusia1991 Fanka BB :)

Witam wszystkie mamy... te przyszłe też :-D

Chciałabym porozmawiać z Wami o zaletach i wadach łóżeczka turystycznego... te mamy, które używają owego łóżeczka :-)

I czy potrzebny jest materac , żeby dokupić do tego łóżeczka, bo jak się kupuje ów łóżeczko to jest w komplecie materac na rzepy , jest on cienki i się mocuje na te rzepy do tej siatki mocowanej na łóżeczku ;-)

Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał :-D w każdym bądź razie z góry dziękuję za wypowiedzi...

Pozdrawiam! :cool:

2. fresh83

fresh83 Fanka BB :)

my korzystamy z takiego lozeczka. materac musisz kupic dodatkowo bo ten dolaczony jest za cienki i sie nie nadaje. zalety tego lozeczka to to ze jest lekkie, ladnie sie prezentuje, posciel kupujesz 2-czesciowa wiec oszczedniej, sa fajne bajery typu wibracje, swiatelka itp a wady to to ze te paski na materac sie ponaciagaly i zrobila sie łódka w łóżeczku, przewijak z ktorego korzystalismy nie cale 3 miesiace poniewaz synek wyrosl i poza tym sie potargalo no i rozlozenie tego łóżeczka nie bylo proste zwlaszcza w 7 miesiacu ciazy;-) i bez instrukcji, ale to juz pewnie zalezy od firmy

3. reklama
  4. kingusia1991

Ja mam łóżeczko firmy GRACO i bardzo prosto się rozkłada :tak:

tak jak napisałaś , zależy od firmy ...
    i dzięki za wypowiedź :-) tak wszyscy jakoś asertywnie nastawieni są do tych łóżeczek i że lepsze drewniane itp. ale na razie ja nie mam możliwości kupna drewnianego, bo nie wiadomo czy niedługo się nie będę przeprowadzać ... i w ogóle mało miejsca mam na drewniane :-)
    Pozdrawiam :tak:

Załączniki:

5. kasia_8481

kasia_8481 Fanka BB :)

a ja mogę ci napisać że te drewniane łóżeczka nie są jakimś szłem szczególnie jak dziecko zaczyna wstawać. igor jak obczaił że można złapać się szczebli i wstać to ciągle to robi, ale niestety nie zawsze utrzyma równowagę i z impetem ląduje jak kłoda no i trzeba ciągle te szczeble czymś zabezpieczać bo ochraniacz jest za cenki i nic nie daje, aczkolwiek wydaje mi się że dzięki tym szczeblom dziecko ma szanse na samodzielne wtawanie bo w turystycznym nie ma się czego złapać. turystyczne jest chyba jednak bezpieczniejsze bo nóżki między szczeble też nie wsadzi :-)

6. agus_kula

agus_kula Mama Emilki:***

Witam:-) Ja mam identyczne łóżeczko jak to na zdjęciu. I powiem że jestem z niego naprawdę zadowolona. Jak dla mnie plusem jest to że złożone zajmuje mało miejsca szybko się składa i rozkłada a w środku jest miejsce na 3 niemowlaków:-):-) jak dla mnie rozkładanie tego łóżeczka było banalnie proste. Fakt że przewijak szybko staje się bezużyteczny bo jest do około 3 miesiąca życia ale i tak preferowałam przewijanie na łóżku:tak::tak: Używam go 5 miesiąc i jak na razie wygląda jak nowe nie widać żadnych uszkodzeń. Mała waży już prawie 7 kg i będę musiała wyciągnąć tą siatę i położyć materacyk na spodzie łóżeczka a to tak głęboko ale myślę że damy rade jakoś z tym. Na pewno minusem jest to ze dziecko nie ma się czego przytrzymać i nie ma jak wstać bo nie ćwiczy w ten sposób nózek ale może to plus a nie minus:-):-) No a co do materacyka to my uzywamy tego cienkiego i jak na razie nie kupiliśmy grubszego bo nie był potrzebny chyba że okarze się niezbędny po obniżeniu tego materacyka. Napewno nie bedziesz żałować tego zakupu :tak::tak: Pozdrawiam i powodzenia życzę:-) Fajna data:-)27.02:-)
    A no i ten pałąk z zabawkami jest mało kolorowy i dopiero jak dziecko jest troszkę większe to reaguje na niego np. Emilka zaczeła się nim interesowac miesiąc temu :)

Ostatnia edycja: 12 Styczeń 2010
  7. loginka

loginka Aktywna w BB

My kupilismy córci kojec gdy miała 10 miesiecy, jestem zadowolona. A kupilismy dlatego że w łóżeczku drewnianym podczas snu często uderzeała w szczebelki raczkami mimo że były ochraniavze i sie budziła. Teraz ma kwadratowy kojec w którym kręci się dookoła i o nic nie uderza, a jest straszna wiercipięta podczas snu, więc naprawdę jestem zadowolona. Materacyk dałam dorobic, taki o grubosci 5cm.

8. kingusia1991

Dzięki dziewczyny za opinie.
    A powiem Wam szczerze,że zobaczyłam na ALLEGRO są takie uchwyty do łóżeczka,żeby dziecko je łapało i podciągało się :)) i ćwiczyło sobie...
    Już podaję linka:

UCHWYTY DO NAUKI WSTAWANIA 4 szt. (817929339) - Aukcje internetowe Allegro

Ja już mam te łóżeczko turystyczne GRACO , jedynie chyba pozostaje materac dokupić albo spróbuję jakoś koce położyć na ten cienki ... no nie wiem, jeszcze pomyślę nad tym :dry::confused:

Jedynie pozostaje mi czekać na Księżniczkę :-):-D[​IMG]

9. sylcia007

sylcia007 Nadinka i Nataniel ;*

Mam to samo lozeczko i jestem z niego bardzo zadowolona :))

10. reklama
  11. emiolka24

emiolka24 Fanka BB :)

Ja przy drugim dziecku będę mądrzejsza i zaopatrzę się w łóżeczko turystyczne.
    Drewniane jest niebezpieczne wg mnie. Kamilek jak zaczął wstawać to nie raz uderzył bródką o szczeble i to tak konkretnie. Na szczęście kończylo się to tylko płaczem. Ogólnie nie polecam drewnianych , bo w czasie snu dziecko też może sobie zrobić krzywdę , a często ochraniacze nie pomagają.

12. mammusia

mammusia Zaciekawiona BB

My uzywamy graco contour prestige i jesteśmy mega zadowoleni. do tego stopnia, ze sprzedalismy drewniane łóżeczko na allegro i teraz używamy tego turystycznego non-stop. Nie musze się bać, ze mała wyrżnie główką w drewniane szczebelki. poza tym w podróży to graco sprawdza się idealnie, bo świetnie się składa. Z buzerów-bajerów ma podwieszane łóżeczko, składany przewijak i delikatnie wibrujący materacyk uspokajający dziecko, z wyłącznikiem czasowym oraz panel sterujący nocnym oswietleniem. Ani przez chwilę nie żałowałam tych wydanych kilku stówek:)

Poleć forum