reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
czasem wydaje mi się że lepsze są ciąże takie wpadkowe jak mówi mój mąż bo przy tych staraniach świadomych człowiek warjuje ,,,
 
Dziewczyny kochane spokojnie,trzeba myślec ale nie za dużo bo potem to nam na psychikę ostro wejdzie :tak:

no wszystko na spokojnie :) w ogole ja sie zastanawiam jak dostane ta prace to czy nie odlozyc tych staranek bo noz widelec sie trafi fasolka od razu to co ja powiem pracodawcy po 2 miesiacach ze w ciazy jestem nie wiem co poczac
 
reklama
poczekaj jak możesz , dziecko zawsze zdążysz urodzić . tylko nie czekaj jak ja 12 lat bo potem problem , wstać się nie chce no i jajniki nie pracują tak samo .
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry