reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama
maria :-D:-D:-D no to wycofuje ale i tak jestes wyrodna bo dziecko na balkonie spi:-p
otóż nie moja droga!jestem matką dbającą o dziecko bo jak ją wystawiam na balkon to:

  • ona się hartuje
  • oddycha świerzym powietrzem
  • jest wyspana(w domu śpi 15min.)
  • uczy się spać w hałasie
  • mama odpocznie i jest zadowolona bo dziecko nie łazi jej pod nogami i potem może się bawić do wieczora:tak:;-):-D
tak wiec polecam wszystkim
tutaj często widać dzieci śpiące na balkonie a nawet pod blokiem
dzieci 2letnie chodzą w zime na otwarty basen i się pluskają chodzą po zimnym ja nie wiem czy puszcze ją na to
 
otóż nie moja droga!jestem matką dbającą o dziecko bo jak ją wystawiam na balkon to:

  • ona się hartuje
  • oddycha świerzym powietrzem
  • jest wyspana(w domu śpi 15min.)
  • uczy się spać w hałasie
  • mama odpocznie i jest zadowolona bo dziecko nie łazi jej pod nogami i potem może się bawić do wieczora:tak:;-):-D
tak wiec polecam wszystkim
tutaj często widać dzieci śpiące na balkonie a nawet pod blokiem
dzieci 2letnie chodzą w zime na otwarty basen i się pluskają chodzą po zimnym ja nie wiem czy puszcze ją na to
yyyy, to przy jakiej temperaturze te 2 letnie dzieci na basen chodzą? bo jakoś mnie to tak ciekawi?

i ze nie boją sie aby dzieci pod blokiem spały... u nas to juz by straż miejska stała, że porzucaone albo ktoś "życzliwy" by takim maleństwem się zajał:angry:

a wiecie co? mam nowy problem:wściekła/y:narzekałam,że moja mała tak mało śi,że to pewnie nienormalne jest ze po 10-20 min a teraz od dwóch dni po tych lekach na alergię pokarmową :śpi ciągle... no i się zamartwiam,że chyba śpi za dużo, bo ona tak jak w nocy , zje i dalej kima.... tylko rano się trochę pobawiła a tak od 9:40 śpi ciągle z przerwa na cycę o 11:30...:szok:
 
Ale sie wściekłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wchodze dzis do salonu patrze a tam plama na suficie........ wychodze na klatke patrze z sufitu woda kapie:no::no::no::no: podobno strop pekł... a my na ostatnim pietrze ratuje nas tylko to ze mamy sufit podwieszany ale i tak zaczął zamakać:crazy::crazy::crazy::crazy: a mieszkanie 4 lata temu remontowane kurwica człoweieka weźmie.... Mama zadzwoniła do administracji a oni jej na to ze snieg musi stopniec... No ja pier*** jak zacznie porzadnie topniec to bedziemy miec w mieszkaniu potop......

Umi, i co administracja nie ma zamiaru nic z tym faktem zrobić? nic a nic? nie można kurde jakoś ich zmusić, nie mają obowiązku pilnować tego dachu? cholera jasna... u nas w Białymstoku też zaczynają dachy przeciekać.... a jeżeli to strop to się nie zawali ? nie ma zagrożenia życia czy coś? może na policję zadzwonić? eee może przesadzam ale wydaje mi się,że to ich zasrany obowiązek coś z tym zrobić...no i czy mieszkanie ubezpieczone...
 
aniamacek Nic nie zrobia bo jest duzo takich zgłoszeń a oni czasu nie maja tych bloków jest kilka:confused2: własnie nie wiadomo czy po prostu dach dziurawy czy strop poszedł przedwczoraj w nocy cos strasznie hukneło i podejzewamy ze to strop ale pewnosci nie ma....:zawstydzona/y:
maria hihi ja to bym chciała iec balkon ale mam tylko suszarke za oknem:-D:-p 2 letnie dzieci na odkryty basen:szok: widac ze to nie polska:-D
 
yyyy, to przy jakiej temperaturze te 2 letnie dzieci na basen chodzą? bo jakoś mnie to tak ciekawi?

i ze nie boją sie aby dzieci pod blokiem spały... u nas to juz by straż miejska stała, że porzucaone albo ktoś "życzliwy" by takim maleństwem się zajał:angry:

a wiecie co? mam nowy problem:wściekła/y:narzekałam,że moja mała tak mało śi,że to pewnie nienormalne jest ze po 10-20 min a teraz od dwóch dni po tych lekach na alergię pokarmową :śpi ciągle... no i się zamartwiam,że chyba śpi za dużo, bo ona tak jak w nocy , zje i dalej kima.... tylko rano się trochę pobawiła a tak od 9:40 śpi ciągle z przerwa na cycę o 11:30...:szok:
no tak tu jest.wczoraj ja ze swoja poszłam na basen zakryty a za mna stał koleś islandczyk.kobieta mówi mi ze woda jest za zimna bo ma 28stopni wiec ja sie zawracalam a on kupil bilet na otwarty,dziecko było takie chodzące.wiecie woda jest tam cieplutka.wiec jak sobie siedzisz w takim dzakuzi odkrytym to kul ale jak wystawisz ramie to o zgrozo.albo ta blue lagoon co tu jest.też tam łażą z dziećmi.
laski bod blokiem to jeszcze nic.matka wchodzi do sklepu to zostawia wozek.ja nie zamierzam kusic losu.niczego sie nie boja.albo samochody otwarte z kluczykiem w srodku na chodzie.tu 10-15lat temu nawet nie zakluczali mieszkan no ale.........my się zjawiliśmy i inne narodowości.a teraz polak polaka potrafi oszukac i okrasc.a z nich pijaczki tez są niezle:)))
aaa a co do bloków to nie chodzi o te nasze wielgusy.tylko taki z 4 mieszkaniami to tez blok.oni tu takich mają niewiele.chyba ze wzgledu na te wiatry.
 
Maria09 chcialam sie Ciebie zapytac bo mowisz ze Twoje malenstwo spi na balkonie jak je kladziesz we wozku czy masz jakich tapczan na tarasie.
ticker.php

024013950.png
 
Maria09 chcialam sie Ciebie zapytac bo mowisz ze Twoje malenstwo spi na balkonie jak je kladziesz we wozku czy masz jakich tapczan na tarasie.
ticker.php

024013950.png
tylko w wózku.zakładam jej gruby kombinezon, zapinam w pasy przykrywam jeszcze kocem jak trzeba i śpi.smaruje buzke oliwka i sobie tak kochana moja niunia potrafi spac ze 3h.
 
Witajcie u mnie nocka wzgledna z jedna pobudka:sorry: ale jakos przezyje ciesze sie ze przynajmniej mlody mi potopu nie zrobił bo ostatnio sie tak zasikuje ze masakra....
Co u was kobitki?
 
reklama
witam jestem nowa na forum więc jeszcze nie do końca orientuję się co i jak
ale mam nadzieję ze mi pomożecie
moja córcia 2 m-ce nie chce spać tzn usypiam ją w wózku albo w łóżeczku ale budzi sie po 5-15 min a w nocy nie chce spać inaczej jak u mnie na brzuchu wiem ze to trochę niebezpieczne wiec szukam sposobu aby to zmienić jak juz zasnie to odkładam ja ale jest to samo budzi sie po chwili
co radzicie
 
Do góry