reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam z rana
Maja wreszcie do przedszkola poszła i była taka zadowolona że poganiała po drodze mąża żeby szybciej szli :-D:-D
A ja z racji tego że mam wolne pół dnia to wymyśliłam sobie wypad do leclerca i rossmanna, trzeba trochę kosmetyki uzupełnić bo wszystko się kończy :-p:-p
Wczoraj dzwoniła moja siostra i się pytała czy zamierzam znowu do pracy przyjechać no i powiedziałam że tak bo raczej innego wyjścia nie mam :baffled::baffled:
Gosia cieszę się że wam tak dobrze się tam układa, oby tak dalej, a to że rodzice są obok to wielki skarb :tak::tak::tak: Ja też bym do Włoch nie odważyła się jechać gdyby mojej siostry tam nie było :no::no:
Anna i jak dzisiaj samopoczucie, nadal dokucza jelitówka
 
reklama
Witam:-)
Naju łożek na allegro wybór duzy.Mi sie podobaja takie łożka pietrowe do małych pokoi fajne, w stylu że na gorze spanie a na dole biurko,szafa jakies półki:tak::tak: albo zabawki:-p:tak:Ostatnio ten temat poruszyłyśmy na watku o urzadzniu wnetrz na majowkach:tak:
Zobacz załącznik 225433Zobacz załącznik 225434Zobacz załącznik 225435 944474703..jpgZobacz załącznik 225437944233236..jpgZobacz załącznik 225440haba-bed_5906...jpg
Anna jak samopoczucie?
Anaconda nie wiem czy juz kiedys pytalam czy nie,a nie chciabys jechac na stałe do Włoch?
 
anaconda, współczuje z uszkiem.. a o przedszkole się nie martw, na pewno dostaniecie miejsce:tak:

Aniu
, jak agatulka pisze - domowe sposoby i kuruj się skutecznie!

agatulka
, ale mąż to powinien się cieszyć - dla faceta to chyba frajda mieć młodziutką żonę, i duchem, i ciałem;-)

evelinka
, wszystko zależy pewnie od dystansu do siebie i świata, i poczucia humoru. każdy ma inne, i dobrze, bo gdybyśmy tacy sami byli byłoby nudno;-) mój ex też był starszy 9 lat, a moi znajomi są często starsi o lat kilkanaście, prawie 20. ale tylko metryką - bo wewnętrznie wszystko to młodzi ludzie. i to się liczy. 30latków o duszy starców też niestety znam:baffled:

z rozstępami to chyba biologicznie jakoś jest uwarunkowane. smarowałam cała ciążę, dbałam, cieszyłam się że nie mam. i wylazły dwa dni przed porodem:-p mogę mieć pretensje do syna że się nie pospieszył;-) w żadne cuda i specyfiki nie wierzę.

szukaliśmy z młodym łóżka dla niego na allegro, żeby sprawdzić jakie są ceny, potem porównamy w sklepie. cały czas śpi na wersalce, a chciałabym żeby miał swoje zwykłe łóżeczko, z tym że chcę z szufladą i barierką, jakiś uniwersalny kolor, jasny buk albo sosna najlepiej. ceny z wysyłką ok. 500zł. jak wyzdrowiejemy polatam po sklepach meblowych.


Naju mój mąż to nie narzeka że ma młodziutką żonkę hehheheh ja chciałabym wyglądać po prostu poważniej czyli wychodzi że mus pociemniać włoski

myśmy moim łóżko piętrowe kupili z ogłoszeń a planowaliśmy z ikea i koszt stelarza był chyba 399 do tego materace a tu nagle ogłoszenie że z materacami za 300 zł więc szybko je braliśmy często sa fajne okazje


Anaconda oby wieści z konsultacji Majeczkowych pozytywne były:tak:trzymam kciuki
co do domowych sposobów to nie pomagają:no:obawiam się jak wytrzymam jutro 8 godzin na szkoleniu:baffled:chyba sobie strzelę Przemkowy nifurozaksyd czy jakoś może pomoże:confused:
a jeśli chodzi o operacje to jeśli już to cycki bym sobie zmniejszyła:zawstydzona/y::-p:-D

moim ten syrop pomagał bardzo
a jak sie dzis czujesz dałaś rade na szkoleniu ??

Witam z rana
Maja wreszcie do przedszkola poszła i była taka zadowolona że poganiała po drodze mąża żeby szybciej szli :-D:-D
A ja z racji tego że mam wolne pół dnia to wymyśliłam sobie wypad do leclerca i rossmanna, trzeba trochę kosmetyki uzupełnić bo wszystko się kończy :-p:-p
Wczoraj dzwoniła moja siostra i się pytała czy zamierzam znowu do pracy przyjechać no i powiedziałam że tak bo raczej innego wyjścia nie mam :baffled::baffled:
Gosia cieszę się że wam tak dobrze się tam układa, oby tak dalej, a to że rodzice są obok to wielki skarb :tak::tak::tak: Ja też bym do Włoch nie odważyła się jechać gdyby mojej siostry tam nie było :no::no:
Anna i jak dzisiaj samopoczucie, nadal dokucza jelitówka

super że do dzieci Maja poszła oby uszko zdrowiało
zabierz mnie ze sobą do pracy :pPP mam umowe do sierpnia hehehehhe
 
Witam:-)
Naju łożek na allegro wybór duzy.Mi sie podobaja takie łożka pietrowe do małych pokoi fajne, w stylu że na gorze spanie a na dole biurko,szafa jakies półki:tak::tak: albo zabawki:-p:tak:Ostatnio ten temat poruszyłyśmy na watku o urzadzniu wnetrz na majowkach:tak:
Zobacz załącznik 225433Zobacz załącznik 225434Zobacz załącznik 225435Zobacz załącznik 225436Zobacz załącznik 225437Zobacz załącznik 225438Zobacz załącznik 225440Zobacz załącznik 225441
Anna jak samopoczucie?
Anaconda nie wiem czy juz kiedys pytalam czy nie,a nie chciabys jechac na stałe do Włoch?

łózka ekstra jak dla mnei wersja dla Maćka to chyba 3 lub 7 na reszte chyba juz za duży
 
hej kobitki:tak: za oknem zima w pełni. ile można?!

Aniu, jak dziś samopoczucie? przeszło ci to paskudztwo?

iwonka, skąd te fotki? pozbierane z netu czy jakaś konkretna oferta? fajne te łózka. młody jak to dzieciak marudzi ze chciałby piętrowe.. tłumaczyłam mu że nie ma rodzeństwa, więc to bez sensu, ale widząc te ze schowkami na dole zmieniłam zdanie. może faktycznie by mu to kupić, jeśli niedrogie..? sama jako dziecko też oczywiście o takim marzyłam i nigdy nie miałam, czemu by on nie miał się nacieszyć zanim wyrośnie?

agatulka, i jak tym chłopom dogodzić:-D za młoda, no wiesz ty co!:-D

anaconda, super że Maja już w przedszkolu. moje nadal w domu, już oszaleć można, bo nudzi się okropnie. a ty też myślałaś o emigracji..?

zuzkus, wyobraźnia pracuje na maxa, a tu taka proza życia:-D
 
ABRA - meble młodzieżowe

podpowiadam z cena bo ja u nich wykukałam tani zestaw do przedpokoju:)) czekamy na gotówkę

mąz wpadł w czasie pracy pytał czy pan w szafie jest juz zapakowany w fabryce zawsze tak się śmeijemy z tej reklamy gdzie mąz wchodzi do sypialni a facet z szafy opowiada że go spakowali w fabryce hehhe:-D
kanapki mu zrobiłam bo nei obudził o 5 mówił za za słodko spałam
obiad prawie gotowy bo dziś mam placki ziemniaczane z wczoraj zapiekę z sosem i serem w microweli ale na jutro robie pierogi bo idę do pracy obiad zawsze robie by był gotowy tylko odgrzać lub odsmażyć

ale mam luzik do 14 wolne hehehhe potem po maluchy bede sie zbierać

gdzie moja wiosna ???????????????????????
 
Naja wszystkie lożka z Allegro oprocz tego z drabinka na gorze do wspinania,no ceny sa niektore wysokie ale łożka w kolorze zwykłego drewna sa tansze:tak::tak:uzywane mozna tez spotkac. Nie dlugo szkoła wiec takie opcje z biurkiem napewno sie przydadza,miejsce w pokoju i wymarzone spanie na pietrze:-) popatrz sobie tu na allegro i tu allegro i takie zresztą sama zobacz ja wbiłam na google i w ikea tez maja:tak: popatrz a moze coś znajdziesz:tak: a dziadkow trzeba tez za kieszen pociagnąc i już:-p
 
Ostatnia edycja:
agatulka, u mnie twojej wiosny nie ma:no:

dzięki za link, tylko ja muszę mieć coś takiego typowo dziecięcego, bez biurka, bo biurko młody ma. i niższego:-D spodobały mi się te z fotek iwonki drugie na dole i w górnym rzędzie ze zjeżdżalnią. znalazłam już na allegro, nie są makabrycznie drogie, z transportem ok. 600zł. i są dość długie, ok 190cm, wiec na trochę starczą. kasa z podatku będzie.. hmm...

u nas dziś dla Maćka kotlet z kurola, a dla mnie kurczak curry. wszystko przygotowane, tylko usmażyć, udusić i obiad będzie w pół godzinki.
 
Naja wszystkie lożka z Allegro oprocz tego z drabinka na gorze do wspinania,no ceny sa niektore wysokie ale łożka w kolorze zwykłego drewna sa tansze:tak::tak:uzywane mozna tez spotkac. Nie dlugo szkoła wiec takie opcje z biurkiem napewno sie przydadza,miejsce w pokoju i wymarzone spanie na pietrze:-) popatrz sobie na allegro i takie zresztą sama zobacz ja wbiłam na google i w ikea tez maja:tak: popatrz a moze coś znajdziesz:tak: a dziadkow trzeba tez za kieszen pociagnąc i już:-p


zgadzam sie dziadkom trza szepnąc by wsparli :pP
jeny ja wyliczam do przyjazdu moich rodziców ale sie doczekać nie mogę !!!!!!!!!!!!
 
reklama
A słyszałyscie ze idzie wiosna! :-D:-D:-D:-D juz od jutra coraz cieplej,w weekend 13 stopni a po jeszcze wiecej:tak::-D:-):cool2:
U mnie pomidorowa juz zrobiona a dla siebie kupiłam watrobke drobiowa,nie jadlam juz ze dwa lata:sorry2: jakos mnie na szło.
 
Do góry