reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam słonecznie niedzielnie. :-)

a u nas deszczowo dziś... ja źle sie czuję :/ wymiotowałam dwa razy.. masakra jakaś dziś i wszystko przez pieprzoną wczorajszą impreze

Hm... ;-)

No to pięknie ;p od razu humorek lepszy widze

Ojjj,żebyś wiedziała! :tak: :-)


U mnie dziewczynki dalej higienicznie tj dalej nie ma @. Dzisiaj wracając do domu kupie testa i jutro rano sikam i dam wam znać co i jak - ale czuje sie niestety tak jak na @@@

:cool2:

A My się z Zuzią wczoraj tak zajęłyśmy tymi szafkami,że wieczorem,jak tylko poczułyśmy poduchy to od razu zasnęłyśmy. :-D
Ale za to teraz mam super półkę w kuchni = wszytko pod ręką. :-) Muszę sobie tylko kupić jakieś ładne pojemniki na przyprawy. :tak:
W tym tygodniu kupujemy jeszcze okleinę na lodówkę,a jak dostaniemy zwrot podatku,to panele do kuchni,bo po ostatniej powodzi cała wykładzina pcv Nam się rozwaliła. :baffled:
 
reklama
jesli po nich nierzucisz sie na jedzenie jak wyglodnialy wilk to napewno nie

a co do tesciowe to wolalabym zeby sie nieiteresowala zamiast sie rzadzic moim dzieckiem :no: moze ona mysli ze robi dobrze zabierajac mi ciagle mala ale robi mi tym ogromna krzywde i juz kiedys jej zrbilam o to jazde ale jak widac pomoglo tyko na kilka tygodni amojemu nic juz niemowie bo jak mowie zle o jego mamusi to jest na mnie zly mimo ze mu tez nieraz zalezli za skore:zawstydzona/y::-(


Żabka czytam o tej teściowej i od razu mi się mój sen przypomina obudziłam się przez niego o 3 w nocy i juz nie mogłam zasnąć. Śniło mi się, że mnie moja szpieguje i dzwoniła do mojej mamy czy my w czewie nie jesteśmy, bo my jej nie mówimy, ze po lekarzach jezdzę. No i się tak w tym śnie wkurzyłam na nią, ale zachowałam klasę i M oddałam telefon, ale on zamiast jej co nieco "wytłumaczyć" to zadowolony w tym śnie z rozmowy z nia był, no to juz się tak wkurzyłam, że go pobiłam ile miałam sił i się obudziłam zła naturalnie i z podniesionym ciśnieniem!!!

Pisałam Wam juz, że w zeszłym tyg moja tesciówa przyjechała do mojego zaczeła narzekać na swoją córcię i powiedziała, że bardzo żałuje że się kiedykolwiek do nas wtrącała!!!

Szkoda tylko, że mi tego nie powie!!! ale to tak na marginesie, bo i tak jestem zadowolona z takiego przebudzenia!!!

witam witam, czytam was tak czytam i naprawdę podziwiam Was, niektóre tyle się starają że ja to chyba bym zrezygnowała, jestescie bardzo silne. Trzymam za was naprawde mocno kciukasy. My staramy sie o drugie dziecko ale to dopiero pierwszy miesiac. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ze jestem w ciaży, albo sie nie "nasluchiwalam" bo nie czekałam specjalnie na dziecko (miła wpadka :) ). Gdy nie dostała okresu w danym dniu, czułam ze jestem w ciązy i od razu zrobiłam test, wyszła druga blada kreseczka, Teraz gdy staramy sie do miesiąca na dzidzie to czuje bole brzucha, bole kregoslupa, no i piersi mnie az tak nie bolą jak to zawsze przy owulce. za tydzien powinnam dostac okres. Poczekamy zobaczymy. trzymam kciukaski buziaki milego dnia

no to &&&&&&&& za Ciebie, zeby @ nie przyszła!!!!

Witam słonecznie niedzielnie. :-)



Hm... ;-)





Ojjj,żebyś wiedziała! :tak: :-)




:cool2:

A My się z Zuzią wczoraj tak zajęłyśmy tymi szafkami,że wieczorem,jak tylko poczułyśmy poduchy to od razu zasnęłyśmy. :-D
Ale za to teraz mam super półkę w kuchni = wszytko pod ręką. :-) Muszę sobie tylko kupić jakieś ładne pojemniki na przyprawy. :tak:
W tym tygodniu kupujemy jeszcze okleinę na lodówkę,a jak dostaniemy zwrot podatku,to panele do kuchni,bo po ostatniej powodzi cała wykładzina pcv Nam się rozwaliła. :baffled:

Witaj z rana!!! Już się niemogę doczekać, aż ja będę mieć taka Zuzię!!!
Mój M chciał chłopaka, ale moja chrześnica go w sobie tak skutecznie rozkochała, że po 2 dniach u mojej siostry o nikim innym nie gada. A mała cały czas wisiała mu na szyi i zachwycała się "jej wójkiem"

witam sie i ja....
bede starac sie po raz drugi....
rozczarowalam sie....
a myslalam ze jestem super plodna i te moje odczucia....
eeehhh....

Napewno jestes super płodna, tylko fasolce się troszkę inny termin porodu marzy!!! Powodzenia w nowym cyklu!!!

:-):-)

hej kochane wpadłam na chwile zaraz na wioche zmykam :)

rozmawiałam dzisiaj z W. i poprosił mnie czy moglabym zorbic test w poniedzialek rano bo on by chcial bym przy tym - no wiec kochane testujemy w poniedzialek ja sikam na swoj mój w. na swój :-)

buziaki słoneczka milego weekendu


no to bliźniaki macie gwarantowane!!!!!:-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie :-)

wpadłam na chwilkę żeby sę przywitać i poczytać co u Was!

Miłego dnia życzę!

Ale wczoraj cisza była... przynajmniej ni emiałam dużo do nadrobienia/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Żabka czytam o tej teściowej i od razu mi się mój sen przypomina obudziłam się przez niego o 3 w nocy i juz nie mogłam zasnąć. Śniło mi się, że mnie moja szpieguje i dzwoniła do mojej mamy czy my w czewie nie jesteśmy, bo my jej nie mówimy, ze po lekarzach jezdzę. No i się tak w tym śnie wkurzyłam na nią, ale zachowałam klasę i M oddałam telefon, ale on zamiast jej co nieco "wytłumaczyć" to zadowolony w tym śnie z rozmowy z nia był, no to juz się tak wkurzyłam, że go pobiłam ile miałam sił i się obudziłam zła naturalnie i z podniesionym ciśnieniem!!!

Pisałam Wam juz, że w zeszłym tyg moja tesciówa przyjechała do mojego zaczeła narzekać na swoją córcię i powiedziała, że bardzo żałuje że się kiedykolwiek do nas wtrącała!!!

Szkoda tylko, że mi tego nie powie!!! ale to tak na marginesie, bo i tak jestem zadowolona z takiego przebudzenia!!!
mi sie moja czasem sni ze na mnie drze ryja ze jej jakies pieniadze ukradlam co miala w szafie a pozniej we snie sie okazuje ze ona je gdzies indziej przeniosla i takie tam ale zawsze jak mi sie sni to zawsze we snie sie z nia kloce hihihi
Witajcie :-)

wpadłam na chwilkę żeby sę przywitać i poczytać co u Was!

Miłego dnia życzę!
witam ja juz mam laptopa zrobionego huraaaa wiec wieczorem bede juz z wami codziennie hihi

tosia ja tu wpadlam zobaczyc testa z 2 krechami a zapomnialam ze znowu termin testowania przesonelas holreka

Ale wczoraj cisza była... przynajmniej ni emiałam dużo do nadrobienia/
ja tez nie i nawet mnie to ucieszylo bo ostatnio jak niemialam mojego hapka to na tamtym starym zlomie jak rzadko wchodzilam to zawsze nimimum 10 srton mialam do nadrabiania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A mnie Dziewczynki radosne słonko świeci prosto w monitorek....... no to sobie popisałm!!! Pozdrawiam cieplutko i wiosennie!!!

Ps. mój bocian na pewno juz obrał kurs na mój adres, bo się milutko z M o to staraliśmy!!! Wbrew medycynie co prawda, ale może z wiosna natura zwycięży!!!
 
A mnie Dziewczynki radosne słonko świeci prosto w monitorek....... no to sobie popisałm!!! Pozdrawiam cieplutko i wiosennie!!!

Ps. mój bocian na pewno juz obrał kurs na mój adres, bo się milutko z M o to staraliśmy!!! Wbrew medycynie co prawda, ale może z wiosna natura zwycięży!!!
a ja jeszcze @ niedostalam:szok: i temka najpierw byla 36,95 potem 37,0 wczoraj 36,8 a dzis 36,95 i juz nic niekumam moze jednak cykl mi sie znow wydluzy:baffled: w dodatku niemoge dopisac tempki na moj wykres bo niemoge zainstalowac flasza na moja przegladarke :wściekła/y:kurcze moze sproboje wieczorem a sluz ostatnio mam codziennie bialy lepki po suchych dniach:sorry2:
 
Witam się niedzielnie Kochane moje:-)

A mnie Dziewczynki radosne słonko świeci prosto w monitorek....... no to sobie popisałm!!! Pozdrawiam cieplutko i wiosennie!!!

Ps. mój bocian na pewno juz obrał kurs na mój adres, bo się milutko z M o to staraliśmy!!! Wbrew medycynie co prawda, ale może z wiosna natura zwycięży!!!
To życzę Ci tego Kochana !!!!!!
no moj to mam nadzieje że wreszcie tez obrał kurs na moj adres ;-) my tez się tulaliśmy i tulamy ale jakos juz nie z naciskiem na fasolke... i jakos tak staralam sie nie myslec o fasolce:tak:
zobaczymy co z tego wyniknie i mam nadzieje ze owulka juz byla i nie bedzie jej w przyszlym tygodniu bo jestesmy z P w rozjazdach...
a jak sie teraz nie uda to kwiecien odpada bo mojego nie bedzie prze ok 3 tygodnie a mnie znow prze 4 dni...:-(
a ja jeszcze @ niedostalam:szok: i temka najpierw byla 36,95 potem 37,0 wczoraj 36,8 a dzis 36,95 i juz nic niekumam moze jednak cykl mi sie znow wydluzy:baffled: w dodatku niemoge dopisac tempki na moj wykres bo niemoge zainstalowac flasza na moja przegladarke :wściekła/y:kurcze moze sproboje wieczorem a sluz ostatnio mam codziennie bialy lepki po suchych dniach:sorry2:

Żabciu to ciekawe co piszesz ja tez bym zgłupiała jakbym tak miala dziwne ....
a kiedy mialas termin @ ?
a moze cos sie poprzestawialo i moze byla owulka???? hmmmm
kurcze te nasze organizmy to jedna wielka zagadka:tak:
aaa Ty ziołka na razie przerwałaśhmm szkoda bo je trzeba ciagiem pic nawet jak za pierwszym razem sie nie uda ale juz przynajmniej zaczynaja dzialac :tak:

co do teściowej to bidulko szkoda ze nie mozecie sie wyprowadzic ale z drugiej strony jak im takie duze pieniadze placicie to tez trzeba walczyc o swoje ale w kulturalny sposób a najlepiej to dzialac na tesciowa jej wlasna bronia no chyba ze ona sie drze to wtedy my spokojnie np:
Mamusiu bardzo proszę ..... a co niech widzi że sie nie znizamy do jej poziomu...
z tymi tesciowymi to masakra
moja to jest taka ze tiutia tiutia a w najmniej oczekiwanym momencie szpile wbija tak ze szkoda gadac - na szczescie razem nie mieszkamy...
musisz pogadac z Twoim niech on ze swoimi rodzicami pogada i wytlumaczy im na spokojnie bo to jego rodzice dlaczego Ty masz sie z nia wdawac w potyczki slowne....
zycze Ci mimo wszystko wytrwalosci Kochana i mocno tulam bo wiem jak Ci ciezko i ile Cie to zdrowia kosztuje
Żabciu a u Ciebie ciezko z praca prawda??? kurcze tak to jakby Ci sie udalo gdzies prace znalezc to moglibyscie cos wynajac prawda- zycze Ci tego kochana wtedy nawet jakbys w ciaze zaszla to pieniazki bys dostawala a to tez wazne :tak:
 
Ostatnia edycja:
robin dziekuje za slowa otuchy :tak:
u nas byla ladna pogoda ale cos sie zrypalo i jak bylam z psem na spacerku to deszcz mnie zlapal :baffled: ...a tak fajnie cieplutko juz.
Dziewczyny WIOSNA! Z wiosna moze bedzie lepiej nam ze starankami :tak:

 
Ostatnia edycja:
reklama
no WIOSNA..... :) może z wiosną będzie wiecej fasoleczek się pojawiało kto wie...
życzę wam dziewczyny abyście się doczekały!

ja też się mam nadzieje doczekam ;)
 
Do góry