reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

O szaken fit...
W sumie i tak nie dałabym rady przyjechać, bo nie miałabym czym z Manią.
Mąż w trasie był koncertowej i nkt oprócz pociągu by mnie nie zawiózł...
A wolę na PKP nie liczyć. 7 lat już jeżdżę aktywnie. Wystarczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam niedzielnie :) i wiosennie ;-)
jejuchu jak ciepło jest w końcu!
normalnie nie mam czasu nawet tu wejśc i podczytywać bo ciągle coś robię w związku z tym przyjściem wiosny upragnionej! :) no i plus pisanie mojej pracy ( kończę już!) :-D
Iwonko fotkę z mła i marcelowcem zaraz Ci poślę bo dziś cyknelim :-D
 
Witam niedzielnie :) i wiosennie ;-)
jejuchu jak ciepło jest w końcu!
normalnie nie mam czasu nawet tu wejśc i podczytywać bo ciągle coś robię w związku z tym przyjściem wiosny upragnionej! :) no i plus pisanie mojej pracy ( kończę już!) :-D
Iwonko fotkę z mła i marcelowcem zaraz Ci poślę bo dziś cyknelim :-D


Gasz...gratuluję udanego pisania. Ja w trakcie.
I przeprowadzka i ten nieszczęsny licencjat!!!
Dziś definitywnie kończę I szy rozdział...
 
Witam niedzielnie,
spacerek zaliczony dzisiaj i wizyta w familią w restauracji na obiedzie:-) a rano ugotowałam pieczarkową i Zosi z wywaru troche warzywek i mieska odłożyłam i zrobiłam obiadek i nawet bez krzywienia się zjadał :-)

a ja się zbieram i się nie mogę zebrać za tą prace licencjacką...znaczy się ja mam 2 seminaria i pisze dwie prace oczywiście objętościowo mniejsze, 1 już napisałam ale za tą drugą się zabrać nie mogę. Jutro się udam do biblioteki może jakieś ksiazki wyczaje.
 
witam wieczornie
z dobrych wieści moja myszka w końcu sie rozgadała,wczoraj było baba a dzisiaj dada albo dladla i cos tam tworzy
z gorszych dla mnie wieści to niestety musimy isc do lekarza bo mała mi sie juz dusi okropnie:(
 
bawie sie tymi pisankami co Anet pokazala... od tego skladania palcow nie czuje:-D:-D:-D:-D:-D
a skladania tez nie malo...:-D
No wlasnie to skladanie i dla mnie najgorsze,bo potem to juz leci szybko:tak:
A palce tez mnie bola:baffled:

Witam niedzielnie,wreszcie nadrobilam posty od soboty,dobrze ze to wekend,to nie bylo tego duzo;-)
witaj Rubi,pewnie ze pamietamy-nawet tesknilysmy za Toba:-)
Wczoraj casu nie mialam zeby zajzec nawet,sprzatanie,pranie i Karola marudzaca na maxa-kurcze znow zeby mecza,czy jak:sorry2:
A jeszcze po poludniu zabawe mialam ze swinka,bo cwiartke maz przywiozl od mamy...no i trzeba to bylo poskladac w zamrazarke,zeszlo mi do pozna:tak:
A od dzis jeszcze rekolekcje sie zaczely u nas w parafii,i jakos trzeba bedzie na wymiane z tesciowa, z Karolina zostac,no bo na meza to nie licze:baffled:
znow jakies fochy ma-ja juz nie wiem co i jak mam robic zeby dobrze bylo:-(...moze to cos ze mna nie tak,bo on tach chyba mysli,ze do niczego sie nie nadaje-no to po co ze mna sie zenil:wściekła/y:
Kasiu,a ty co w noge zrobilas?
No i juz sie napisalam-marudek sie drze:sorry2:
 
Witam i ja.
Znowu mam doła bo oczywiście w diecie nie wytrwałam...ech te obiadki u mamy.
Niby jadłam kurczaka na parze z brokułami ale i przy cieście nie wytrzymałam i zjadłam 2 pomarańcze. A w tej diecie nie wolno i dupa blada.
Od jutra zaczynam inną dietę, którą sama sobie wymyślę. Korci mnie ta kapuściana Mirandy...

Jak czytam o waszych zmaganiach z pracami to się staro jakoś czuje:(

Dobra nie marudzę już.
Jutro czeka mnie ciężki dzień sprzątania.
Miłego wieczorka:)
 
Witam,
Efe ja nawet nei zaczęłam, a wiem już że nie mam po co. Nie dam rady i już. Ja jednak jedzenia nie mogę sobie odmawiać. Właśnie wcinam pizze i loda :-).
Maggie85 gratki z powodu pracy :-)
Marta dasz rade :-)
Aniu miłego spotkania :-)


Dobranoc
 
reklama
Witam,
u mnie dzisiaj dzien do bani... Mowilam Wam ze Nel probuje wszedzie gdzie sie da stawac i nic innego jej nie interesuje. Dzisiaj sie wywrocila i przeciela sobie wagre dziaslami i krew jej z buzi leciala okropnie (mialam na calej rece a mala po szyje). Wiem ze nic takiego sie nie stalo bo za 5 minut juz sie smiala i znowu stawala przy stole ale sie bardzo wystraszylam i zestresowalam:(

Efe ja polecam diete ŻM :) czyli zrec mniej, niskokalorycznie i zdrowo!:) Ja na takiej wlasnie diecie ustalanej przez sama siebie schudlam w 2 miesiace 12 kg i w trzecim miesiacu 2kg i trzymam sie 3 miesiace od zakonczenia diety bez efektu jojo wiec juz na pewno nie przyjdzie. Jesli chcialabys znac jakies szczegoly mojego dietowania sie to pytaj na privie, chetnie sie podziele:)

Ja prace napisalam ale poprawiam enty raz bo promotorowi sie nie podoba ciagle cos!!

Milego wieczoru laski.
 
Ostatnia edycja:
Do góry