reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009


Obiad to on w przedszkolu zawsze je:tak: ale jak babcia go zabiera to zawsze mu jeśc da, zresztą on taki, że nie da się zagłodzić:tak:

Wiecie dopóki dziecko jest małe to i fajnei z dziadkami, jednak jak dziecko rośnie pojawiaja sie kłopoty wychowawcze itd i jak sie ktoś za bardzo się wtrąca powstają konflikty. Ja mam zupełnie inne metody wychowacze niz moja mama, ona nie musi się ze mną zgadzać. Nauczyłam się juz trzymac ją na dystans i jest oki;-)
 
reklama
Nessi Ty sie normalnie głodzisz.. :O
spruboj poszerzac diete, w kncu Michałek już nie jest taki mały ;)

a moja niunia spi jeszcze, dzizas taki ze mnie potwór że jeszcze jej nie przebralam pampersa z nocy. o_O
no nie mialam kiedy , a nie chce jej budzic ;)
 
Nessi Ty sie normalnie głodzisz.. :O
spruboj poszerzac diete, w kncu Michałek już nie jest taki mały ;)

a moja niunia spi jeszcze, dzizas taki ze mnie potwór że jeszcze jej nie przebralam pampersa z nocy. o_O
no nie mialam kiedy , a nie chce jej budzic ;)

Hej potworku :-D
Jak tam żyjesz? Majeczka spokojna?
 
Hej potworku :-D
Jak tam żyjesz? Majeczka spokojna?
toż toć że żyje :p
a odkad nikt sie nie wtraca do naszego małżeństwa to czuje sie jakbysmy przezywali początki naszego związku :-D
Maja dzisiaj o 24 sie obudzila i znowu cyrk przy odkladaniu do lozeczka.. no za chiny ludowe nie chciala tam lezec to zmieklam i spala z nami o 4 nakarmilam i wio do lozeczka.. ;) i tak se spi do tej pory .. a slysze tylko jak pierdzi mi tam :-D
 
toż toć że żyje :p
a odkad nikt sie nie wtraca do naszego małżeństwa to czuje sie jakbysmy przezywali początki naszego związku :-D
Maja dzisiaj o 24 sie obudzila i znowu cyrk przy odkladaniu do lozeczka.. no za chiny ludowe nie chciala tam lezec to zmieklam i spala z nami o 4 nakarmilam i wio do lozeczka.. ;) i tak se spi do tej pory .. a slysze tylko jak pierdzi mi tam :-D

Nooo :-D
To mówisz, że wszystko już ok? Oby kochana trzymam kciuki za Was :**

A to mała łobuziara :-D Się zbystrzyła, że u rodziców najlepiej :-D Moj za chiny ludowe z nami nie pośpi za to :dry: ale to dobrze - jedno oduczanie mniej w moim życiu :D
To mówisz miesiąc miodowy macie??? nawet pszczółkę macie ze sobą :-D
 
Oj przybiera ... miesiąc temu waga 6300 a teraz 7450 a 29.IV kolejne ważenie więc jeszcze ze 250g przytyje ...
A z tym niejedzeniem to nie do końca, u mnie mięcho do podstawa, niestety tylko drób i indyk raz w tygodniu smażone :p
nie mogę:
-ryb
-jaj
-mleka, śmietany
-serów
-orzechów
-czekolady
-białego pieczywa
-słodyczy
-czarnej herbaty
-pomidorów
-cytrusów
i tak wielu, wielu jeszcze, że aż spamiętać nie mogę bo już dawno wypadły mi z menu :)
A możesz mnie żółtodzióbowi podpowiedzieć coś z dziennym menu? Wiem że tego co napisałaś też nie mogę. Jeszcze podobno pory są silnymi alergenami i wołowina. Te ryby mnie trochę martwią:( No nic.. Podpowiedz mi tylko co mogę zjeśc na śniadanie. Miałam jeść kanapki z wędliną ale mam jasny chleb- czyli odpada? Wędlinkę mam swojską z domku więc na pewno dobra, bez konserwantów;)
Lajtway a powiedz co ustaliłaś z Panią doktor w sprawie wprowadzania glutenu do diety.
Martuś- mnie interesował jej pogląd na wczesne wprowadzanie glutenu bo wiadomo że kiedyś było inaczej. Powiedziała mi że jeszcze żadnego sensownego opracowaniea medycznego na ten temat nie czytała ale jest pewna że przeczyta;) Chodzi o to, że odkąd weszły te zalecenia to rzeczywiście dużo mniej spotyka się uczuleń- ona mówi że to kiedyś plaga była a teraz zdaża się częśiej tylko u ludzi dorosłych i to z innych powodów-uszkodzenie błony śluzowej żołądka i kosmków jelitowych- kawa, stres.... Teraz plagą jest próchnica i skolioza;D
100 latek dla naszych jubilatów.
Ale ejstem przeszczęśliwa- Lidka sama zasypia, nawet nie piśnie. Tylko czasem jak coś jej nie pasuje to daje o tym głośno znać
 
Emwu ale sentymentem mi powialo!!!!!!!!
ogladam album i natknelam sie na najpiekniejsze zdj brzuszka jakie tylko widzialam no i na najzgrabniejsza kobiete ktora nosila w sobie nowe zycie:):):)
toz napatrzec sie na Ciebie nie moge! jesli moge to pokaze mezowi ze tez chce tak wygladaci ze ma zrobic wszystko by mi w tym pomoc:-)
 
Nooo :-D
To mówisz, że wszystko już ok? Oby kochana trzymam kciuki za Was :**

A to mała łobuziara :-D Się zbystrzyła, że u rodziców najlepiej :-D Moj za chiny ludowe z nami nie pośpi za to :dry: ale to dobrze - jedno oduczanie mniej w moim życiu :D
To mówisz miesiąc miodowy macie??? nawet pszczółkę macie ze sobą :-D
Ok, OK bo pseudo teściowa siedzi cicho.. chociaz to co sie tam na dole wyprawia to ja juz nie komentuje bo to brak słów jest normalnie..

a co do Majki to mi sie wydaje ze ona sie czegos akurat o tej polnocy boi.. bo zawsze spała sama.. no ale powolutku i tego ją oduczę ;)

miesiąc miodowy to mało powiedziane.:tak::tak:
i oby tak jak najdłuzej.!

najlepiej bylo w chrzciny :-D:-D
bo 'teście' trabili ze wyjezdzaja - no niby ok zebysmy nie musieli nikomu nic mowic czemu siedzimy bez nich..no i faktycznie wyjechali.. ale o 17 byli spowrotem..

ale najlepsze jest to ze jechali do mamy tescia.. - co jak rok tu mieszkam NIGDY tam nei byli..
bo mama tesciowej tez ja ma geboko w powazaniu..
wczoraj nawet B byl u babci bo myslelismy ze tesciowa jej nagadala nie wiadomo co bo babcia biedna jak przyjechala w sobote tak po 10 min odjechala..zostawila tylko prezent dla Majki..

to Bartka wyslalam i jak sie okazalo babcia o niczym nie wiedziala ale sie od B dowiedziala skutkiem czego chciala nam nawet caly dom zapisac :-D O!
 
reklama
Do góry