reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie

Ewuś trzymam kciuki za Ciebie i chłopców aby jeszcze trochę posiedzieli w brzuszku

Sochi gratuluję że z mężem pomału się poprawia, czas leczy rany ale blizny niestety zostają. Normalnie jakbym słyszała moją siostrę 5 lat temu. Była w takiej samej sytuacji. Wybaczyła, ale do dziś mu nie potrafi dokońca zaufać.

Cytrusik ja też mam zamiar ogolić się w domu, tzn mąż mnie ogoli (robi to od jakiegoś czasu bo sama niedaję rady), niestety po goleniu zawsze mam podrażnioną skórę, a następnego dnia to mogłam bym nic innego nie robić tylko się drapać.

Gratuluję dobrych informacji powizytowych!!!!! Wizytującym dziś życzę powodzenia!!!!

U mnie niestety też pada, wieje i jest zimno i tak jest od wczorajszego wieczora.
Wczorajszy dzień spędziłam w towarzystwie mamy, siostry i chrześniaka, przyjechali rano. Wreszcie mogłam spokojnie pogadać. Mi też wydawało się że brzyszek już mi się trochę opuścił ale uspokoiły mnie że jest jeszcze wysoko. Musi podobno między biust a brzuch swobodnie dłoń na płasko wejść to będzie oznaczało zbliżający się poród. Ale czy poród zacznie się następnego dnia, czy za tydzień nie jest powiedziane.









 
reklama
Dla dziewczynki to bym wiedziała co ale może cistoline są różne zestawy i dla chłopców tez to naprawde super zabawa jak na taki wiek z tego co moja córcia opowiada to u nij w przedszkolu chłopcy szaleją za różnymi gadzetami z filmu auta.
 
dziewczyny ja jak rodziłam Patryka to pod koniec ciąży starałam się golić na bieżąco(tzn mąż mnie golił) żeby włoski za bardzo nie odrastały, gole się na "łyso" więc nie zastanawiam się czy mnie w szpitalu ogolą czy nie, pamiętam,że ostatni raz ogoliłam sie dwa dni przed porodem i jak jechałam do szpitala to nie musiałam się już golić.
A co do czasu wyjazdu do szpitala, to ja pojechałam jak miałam skurcze co 3 minuty, a i tak okazało się,że rozwarcie mam dopiero na 3cm,więc wszystko dość długo trwało, chociaż wody odeszły mi znacznie wcześniej.

ewa- mój Patryk ma trzy i pół roku, ale teraz na zajączka dostał od dziadków hulajnogę, taką niebieską i kask z ochraniaczami jest w niebo wzięty i jak tylko mąż ma czas to z Nim wychodzi poszaleć, zresztą wyjątkowo szybko załapał o co w tym chodzi tzn jak się łapie równowagę :)
 
Ostatnia edycja:
A tak z innej beczki co kupić chrześniakowi na 4urodziny?
Proszę o podpowiedź
ewelinka dobrze mówi z tą ciastoliną. PlayDoh ma taki super zestaw do robienia np spaghetti z ciastoliny, kupiłam to 5-letniemu chrześniakowi na gwiazdkę, bawi się do tej pory. Tylko co rusz trzeba dokupować nowe kolory ciastoliny:)
 
Ewa- fajna tez jest teraz piaskolina. Moja corka uwielbia się nią bawic. A synek znajomych tak jak juz wspomniała ewelinka szaleje za wszystkim co z filmu auta :)
 
witajcie ja na małą przerwę z kaweczką i BB

co do skurczy , skracających się szyjek i różniastych bóli myślę że już pomału tak będzie, wkońcu już prawie maj i czasu niewiele zostało a ciąże w 38 tyg uznaje się za donoszoną i ew. poród o czasie a co niektórym do tego już niewiele brakuje:tak:

koriander super pomysł z nowym wątkiem

Ewa1981 a może coś takiego
PIASKOLINA MOON SAND !! WYSPA PIRATOW !! 70916 (1014270053) - Aukcje internetowe Allegro

coś miałam jeszcze napisać...:dry: ech ta skleroza
 
Hej Wam dziewczyny :)

Ja w sumie mam wolne w pracy, ale mamy w planach zmianę samochodu i trzymajcie kciuki bo dzisiaj jedziemy oglądać autko które mi się podoba :D Jak dobrze pójdzie to może już w tym tygodniu kupimy (kwestia kredytu tzn. jak szybko przeleją nam pieniążki na konto).

Ewuś trzymam kciuki żeby jak najdłużej chłopaki byli w brzuszku! :)

Mi też wydawało się że brzyszek już mi się trochę opuścił ale uspokoiły mnie że jest jeszcze wysoko. Musi podobno między biust a brzuch swobodnie dłoń na płasko wejść to będzie oznaczało zbliżający się poród. Ale czy poród zacznie się następnego dnia, czy za tydzień nie jest powiedziane.

Ja już mam nisko brzuch od jakiś 2 tygodni. A dłoń na płasko mi wchodzi bez problemu między biust a brzuch, ale chyba jeszcze mała posiedzi w brzuchu jakieś 6-7 tygodni ;) mam nadzieję. W sumie to oby udało mi się obronić, a później już pozostaje czekać na przyjście na świat Julki.
Muszę zacząć myśleć powoli nad pakowaniem torby do szpitala, praniem ciuszków i prasowaniem...
 
reklama
Do góry