reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ewus trzymaj sie mam nadzieje ze wszystko sie unormuje, moze M. przyjedzie i troche cie wesprze, bardzo mocno zaciskam kciuki!
Gniesha, oby wszystko bylo dobrze, beta nie spada, ale tez nie rosnie wiec moze to ten stan "pociazowy" tak dlugo sie utrzymuje? Aniolek na pewno czuwa :tak:

zdec, paulka dzieki za przekazanie wiadomosci, przekazcie dziewczynom ze o nich myslimy i trzymamy kciuki!!

Lencja no wlasnie co z Olimpia, tez sie zastanawiam.. ?? Bo Kajdusia pisala po raz ostatni ze jakis czas jej nie bedzie (po tragedii z prezydentem), wiec moze powoli nabiera sil do powrotu na forum i juz nas nawet podczytuje?? :-phm??
I powodzenia na usg, czekamy na dobre wiesci!!:-D
 
reklama
Paulka82 to jak to ostatecznie jest z naszą gnieshą? Jest w ciąży, czy nie wiadomo?

Byłam u promotora i jestem zadowolona. Kazał mi trochę błędów stylistycznych popoprawiać no i pisać wstęp i zakończenie. Czyli jest dobrze:)
 
Już wróciłam z wizyty no i wszystko w porządalu szyjka dalej 2.5cm czyli nic się nie skraca od 22 tyg powiedział że teraz to już z górki jak wytrzymała tygodnie w których jest najbardziej obciążona to teraz jeszcze troszke wytrzyma troche żelazo spadło ale to norma musze sobie troche żelazowych tabletek połykać no i następna wizyta znów za dwa tyg.:-)
kajkapol-mnie też zaczeła boleć kość łonowa z tydzień temu a w poprzednich ciążach też tego nie miałam czasem aż niemogłam wstać i dziś zapytałam o to lekarza powiedział że to normalne kości już się rozchodzą do porodu:tak:
 
reklama
Do góry