reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Molala

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2010
Postów
39
witajcie....

bede Mama terminek mam na 2 stycznia 2011:-):tak:

Zapraszam wszystkie Mamacie

chodzi o LISTE:

Prosze dziewczynki napiszcie do mnie na PRIV wiadomosc:

imie,wiek data porodu(imiona dzieci) jesli juz macie jakies tam w glowach ustalone i TE ktore maja juz swe Skarby imie skarba i wiek..(np Kuba,12.02.2009)


oczywiscie nikogo don niczego nie zmuszam

i jesli sie wpisujecie do anszego forum to prosze uczeszczac w nim....
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie....

bede Mama terminek mam na 2 stycznia 2011:-):tak:

Zapraszam wszystkie Mamacie

czesc kochana.. ja tez mam terminek na 2 stycznia... z tym ze u mnie spdodziewamy sie nie jednego malenstwa:)
jak samopoczucie???
juz cos zaczynasz odczuwac??
ja jestem ciekawa jaka ta ciaza bedzie:):):):)
przy 1szej nie bylo zle ale mialam dlugo mdlosci i inne sprzyjajace temu stanowi dolegliwosci.....
chcialabym by teraz bylo jednak inaczej...
najzabawniejsze ze po wczesniejszej ciazy nie zdazylam zrzucic do konca wszystkich kg a tu kolejne mi przybeda ale bardzo sie ciesze bo bardzo chcielismy miec dziecko rok po roku... ale nie spodziewalismy sie TROJACZKÓW:):):):):) no i pewnie z tego powodu porod bedzie duzo szybciej ale skoro termin na styczen to chce byc styczniowka do konca z wami:):):):)
 
czesc kochana.. ja tez mam terminek na 2 stycznia... z tym ze u mnie spdodziewamy sie nie jednego malenstwa:)
jak samopoczucie???
juz cos zaczynasz odczuwac??
ja jestem ciekawa jaka ta ciaza bedzie:):):):)
przy 1szej nie bylo zle ale mialam dlugo mdlosci i inne sprzyjajace temu stanowi dolegliwosci.....
chcialabym by teraz bylo jednak inaczej...
najzabawniejsze ze po wczesniejszej ciazy nie zdazylam zrzucic do konca wszystkich kg a tu kolejne mi przybeda ale bardzo sie ciesze bo bardzo chcielismy miec dziecko rok po roku... ale nie spodziewalismy sie TROJACZKÓW:):):):):) no i pewnie z tego powodu porod bedzie duzo szybciej ale skoro termin na styczen to chce byc styczniowka do konca z wami:):):):)

Trzymaj sie dzielnie kobieto :) - niezly strzal :DDDDDDDDDD i mega totalne gratulacje dla wszystkich mam.
 
Trzymaj sie dzielnie kobieto :) - niezly strzal :DDDDDDDDDD i mega totalne gratulacje dla wszystkich mam.
heheheh nikt w rodzinie nie mial trojaczkow a tu taka niespodzianka.... hmmm czworo dzieci:):):):) bede miala wesolo nie wiem jak sobie po porodzie dam rade.....
z 1 latwo nie jest... zwlaszcza ze teraz ma trudny okres 4 miesiaca....

A to moje najwspanialsze kolejne 2 kreski w zyciu....
jak beda fasolki wieksze to poprosze od zdj to i nimi sie pochwale jak tam sie ukladaja:):):):)
bo teraz to tak trudno ocenic.... jeszcze strasznie wczesnie jest i nawet serduszka nie bylo widac u zadnego z malenstw... ale sa dwuowodniowe.....

bez_nazwy_2.jpg
 
Ostatnia edycja:
heheheh nikt w rodzinie nie mial trojaczkow a tu taka niespodzianka.... hmmm czworo dzieci:):):):) bede miala wesolo nie wiem jak sobie po porodzie dam rade.....
z 1 latwo nie jest... zwlaszcza ze teraz ma trudny okres 4 miesiaca....

A to moje najwspanialsze kolejne 2 kreski w zyciu....
jak beda fasolki wieksze to poprosze od zdj to i nimi sie pochwale jak tam sie ukladaja:):):):)
bo teraz to tak trudno ocenic.... jeszcze strasznie wczesnie jest i nawet serduszka nie bylo widac u zadnego z malenstw... ale sa dwuowodniowe.....

Zobacz załącznik 241185

No nieźle!! Czwórka malutkich rozrabiaków w domu... gratuluję!
I nie przypuszczałam, ze na tak wczesnym etapie ciąży da się już określić liczbę płodów. Szok!
 
reklama
No nieźle!! Czwórka malutkich rozrabiaków w domu... gratuluję!
I nie przypuszczałam, ze na tak wczesnym etapie ciąży da się już określić liczbę płodów. Szok!
widac 4 takie kolka w ksztalcie fasolki i w 3 sa pecherzyki:):)
wiadomo ze lekarz powiedzial to nie dokonca pewny ale jak to on stwierdzil sa to trojaczki... kolejne usg zrobi za 4 tyg wtedy juz serduszka i wszystko po malu powinno yc widac:) dziekiuje za ratulacje... sama jeszcze nie wiem jak sobie poradze z taka iloscia maluszkow.... na pewno pomoc rodziny bedzie potrzebna:)
 
Do góry