reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie

Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
2
Witam serdecznie

Od połowy czerwca będzie otwarty domowy żłobek dla dzieci od 7 miesiąca do 3 lat na Wojnowie.Będziemy pracować w duchu pedagogii Montessori."Istota Pedagogiki Montessori sprowadza się do stwierdzenia, że ponieważ każde dziecko jest inne, powinno rozwijać się według indywidualnego planu rozwoju ..."
Planuje:
-kameralne grupy
-profesjonalną kadre
-ekologiczne i naturalne żywienie zgodne z zaleceniami dietetyków
-wspomaganie rozwoju dziecka poprzez bajkoterapie, muzykoterapie itd..
Dni otwarte będą być może juz od 1 czerca:)

Proszę o kontakt zainteresowanych na meila alia2@o2.pl.
Jestem otwarta na Państwa sugestie.

pozdrawiam:)
 
reklama
tak jak w temacie bardzo bym prosiła o opiniach tych przedszkoli.

podania już złozone ale coraz bardziej załuje wyboru,dałam przedszkole I wyboru Wojrowicką a zaczynam słyszeć o nim same złe rzeczy.

więc mam niezły metlik w głowie.

dziś zostały juz amkniete przyjmowanie podań.teraz pozostało czekać na wyniki.


i tak ma złe mysli bo wszędzie jest przepełnienie podaniami.

jak dzwoniłam w czwartek w ubiegłym tygodniu na wojrowicką to było już 2 razy więcej podań niż wolnych miejsc.super.


obawiam się ze nigdzie się nie dostaniemy.


a jak u was dziewczyny???????
 
870 bez punktów za bliskość zamieszkania czyli jakieś 5 punktów i brak punku za żłobek czyli max mogliśmy miec 876
 
jak myslicie po wynikach wrazie nie dostania sie dziecka dałoby radę dać łapówke i zostać przyjetym???? :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
nie wiem. Łapówek nie umiem dawać :/ a mam nadzieję ze dostać sie dostaniemy co najwyżej nie tam gdzie chcemy :-(
 
reklama
nie wiem. Łapówek nie umiem dawać :/ a mam nadzieję ze dostać sie dostaniemy co najwyżej nie tam gdzie chcemy :-(

ale to co czytam na różnych forach i na forum strony edukacji to wszedzie jest o wiele więcej podań niż miejsc więc nie wiem czy jest szansa dostac się do predszkola drugiego lun trzeciego wyboru bo tam też są przepełnienia a najpierw biora pod uwagę te osoby które dały te przedszkola jako pierwszy wybór więc nie wiem jak to będzie
 
Do góry