reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

No i jestem w końcu :) Projekt skończyłam i wysłałam wczoraj dopiero grubo po 23, babka mi napisała że fajny temat, ale do 30.05 mam już wydrukować i coś tam poprawić. Ufff, a już myślałam, że coś źle, bo temat był dowolny, ale przedmiot "Przedsiębiorstwo europejskie" :) Ale inni też mieli jakieś tematy nie pasujące do nazwy przedmiotu, więc jest ok :)
Wczoraj moja siostra miała bierzmowanie, jej świadkiem była ta moja koleżanka co tak się nie odzywała ostatnio. Umawiałyśmy się już dawno że będzie tym świadkiem, a po bierzmowaniu moja Kasia mówi że żałuje że to Paula była śwoadkiem, bo cały czas sapała, prychała i na telefon patrzyła!! Aż Kasi głupio było!! I jeszcze wracamy do domu i mówię Pauli że byłam u Viki (pisałam że na wiosce byłam u koleżanki bo urodziny miała), a ona do mnie- obłudna jesteś że do niej pojechałaś!! No żesz qrwa mać!! Viki nie odzywała się do nas długi czas, a ja jak byłam w ciąży to wiele sobie przemyślałam, a że szkoda mi tej znajomości to się sama do niej odzywam, bo ona taka jest że nie chce się narzucać. Ok, jestem w stanie to zrozumieć, bo wiele razem przeszłyśmy i uwielbiam jej towarzystwo, i wcale nie muszę się z nią widywać 5 razy w tygodniu żeby ją lubić. No to ja na to Pauli- ja wolę mieć koleżankę w Viki niż Paulinie (to ta, co ma wesele i co jest taka bogata. Ona załatwiła Pauli pracę u sibie i teraz pracują razem), a ona do mnie- a w czym ona jest lepsza od Pauliny? No to ja- z Viki można przynajmniej porozmawiać. No mówię Wam, ale się wqrwiłam!! Ta posrana snobka ma być lepsza niby w czym? Jest zimna, pozbawiona uczuć i empatii, 50 zł na jedzenie nie chciała mi pożyczyć, w sumie to nawet jej nie lubię!!! No i z tym projektem to kłótnia była. I już widzę że teraz to już całkiem kumpelki będą, bo ta będzie wdzięczna za pracę i nie będzie nawet miała jak się z nią posprzeczać jak to wcześniej bywało. A ja sram na nie obie. A jeszcze ta Paula to do MOICH koleżanek zawsze ma jakieś ale, mimo że ich nie zna!! A ja nie mam zamiaru kolegować się z tymi, co ona "pozwoli"!! Pracuje teraz blisko mnie i do 16 i ciężko jej podejść na kawę, a te moje złe koleżanki jakoś czas mają, więc o co chodzi??!!!!!! Głupie to strasznie!!
Byłyśmy dziś na wystawie psów bo posokowiec bawarski tej Viki startował, przy okazji podwszłyśmy na giełdę i kupiłam małej 2 opaski :) A zimno jak w marcu!!

Młoda moja Kasia mieszkała kilka lat u faceta mamy i on jej robił jazdy o wszytsko. Od ponad 2 lat mieszka ze mną, bo nie dawała z nim rady. Ja czasem też mam dosyć ojca, ale póki co wytrzymuję, bo jakby nie było mój 1000 zł wystarcza na ratę mojego auta, więc on nas utrzymuje... Ale sytuację miałaś okropną, jak mi ktoś będzie mój autorytet podważał i lekceważył moje "zalecenia" co do Nelki to uduszę chyba!! A ex bardzo ladnie się zachował, chociaż on...
Adka to dziwne co napisałaś, może pójdź do ginekologa? A dlaczego nie piszesz o tym chłopaku? Ja muszę na jakąś randkę wyjść :) W środę moja Madziara przylatuje to się pobawię w weekend :) I bardzo się cieszę że dałaś sobie spokój z exem... Jesteś piękną dziewczyną i jeszcze sobie wszystko ułożysz, zobaczysz :)
Bezsenna ale bezczelny!! Tatusiem jestem, ale z tymi gorszymi aspektami wychowania radź sobie sama, tak?? Wredny i tyle!! A Kubusia dawaj częściej mamie, mama dawała jemu Twoje mleko?
 
reklama
prosimy o glosiki :D Dzień Dobry TVN

Carla ta Twoja kolezanka przypomina mi moja znajoma, tylko z ta roznica, ze jak ja sie spotkalam z jakas inna kolezanka, to ta wpadala w furie, chociaz nie bylysmy az tak dobrymi przyjaciolkami :/ to jest chore, bo kazdy ma prawo spotykac sie z kim chce, chyba Ty tez :) sprawdzilam jak wygladaja te posokowce bawarskie :) nazwa kojarzy mi sie z jakimis pasozytami :-D ale ladne pieski :D a Ty sie nie przejmuj zadnymi Paulinami, bo widac, ze i jedna i druga siebie warte sa :/
 
Bezsenna i wystarczyla Ci ta jedna noc na odpoczynek? Twoj ex to chyba nie wie czego od zycia chce :/ Bez kitu .... co on dla Ciebie mial wziac dziecko do siebie czy dla siebie i dziecka???? Czasami niestety ludzie nie doceniaja tego co inni dla nich robia. Na Twoim miejscu juz nastepnym razem bym nie zaproponowala :)
Nawet się wyspałam ;-)Dziwnie się czułam bez Kubulka, ale z drugiej strony przypomniałam sobie jak to jest pospać sobie.Straszne to, co napisałaś. Małe dzieci nie powinny się dotykać do niemowlaków :sorry2:I jeszcze do Ciebie pretensja. Mam nadzieję, że Nikosiowi nic się nie stało i że już nie pamięta tej sytuacji. Dobrze, że ex Cię pociesza. Ja się z moim ostatnio kompletnie nie dogaduje, zresztą nigdy jakoś specjalnie nie był mi podporą. Dziś przyszedł do nas po ponad tygodniu, jak mu powiedziałam, że go nie było tyle czasu, to on, że to była kara za to jak się zachowałam. No sorry, on przychodzi do syna przecież, to Kubulek nie zobaczy taty, bo on się odgrywa na mnie? Myślałam, że można mieć poprawne stosunki, jak się ma dziecko, a nie jest razem ,ale jednak widzę, że nie. Może to głupie, ale ja czekam aż on sobie kogoś znajdzie, już robi jakieś kroki w tym kierunku i mam nadzieję, że będzie kogoś miał i przestanie w końcu być takim chamem.

Bezsenna ale bezczelny!! Tatusiem jestem, ale z tymi gorszymi aspektami wychowania radź sobie sama, tak?? Wredny i tyle!! A Kubusia dawaj częściej mamie, mama dawała jemu Twoje mleko?
Tak, dawała moje mleko i herbatkę jeszcze pił Kubul w nocy. Dopiero teraz mogę dawać go mamie, bo właśnie wczoraj obroniła pracę magisterską na 5 :happy2: Wcześniej nie chciałam jej obciążać, bo pisała pracę a potem się uczyła do obrony.
U Neli widzę same trójeczki na suwaczku =)
Dobrze, że z tym projektem się uporałaś.
 
Czesc Mamuski Kochane:)

Ehh co za pogoda szaro zimno pada...ja chce juz te lato!:)Chce sie rozebrac..troche ciala pokazac!:-Dehh

Wiecie co moj eks to najwiekszy dupek na swiecie nie chce go znac i gdyby nie kasa Jasko by mial ojca nn..;/ tylko jak zwykle kasa wszystko komplikuje...;/

bezsenna kochanie powinnam nagrywac to co on mowi teksty typu "ze za kare" itd co to za cholerna manipulacja?!co za dupek!

carlaa
ja juz wiele razy przekonalam sie na wlasnej skorze ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie..

mloda1 nie lam sie kochana...mam troszke podbna sytuacje pouczanie glupie teksty itd;/ szlag mnie trafia ale musze to znosic poki co ..;/ z moja mama kloce sie co 2 dzien wku*ia mnie na maksa;/ mam jej momentami dosc i mam ochote sie wyprowadzic;/ tylko do kad...:-(

adilea
buziaki wracaj szybko!:)

adka ja mialam bardzo podobnie z tymi zawrotami glowy ale powiedzieli mi ze to normalne ze organizm po ciazy a zwlaszcza porodzie oswaja sie itd;/ Ale moze lepiej dmuchac na zimne idz do lekarza niech Cie przemagluje:-D

alicja urlopy mamy hahaha po ostatniej "nad produkcji" :)
 
Wiecie co? Dostałam rano esa od Pauli że chce wyjaśnić coś ze mną itp, i tak od słowa do słowa wyszło na to, że ma żal do mnie że się z Viki spotkałam. No cholera jasna, przecież mogę z kim chcę się spotykać!! I że zachowałam się nie fair. To ja jej że ona pracuje z osobą, której ja nie lubię i jakoś nic nie mówię, bo to jej sprawa, ale też może mi być przykro, bo Paulina nie raz pokazała jaka jest okropna. Ona jako jedyna nie przyszła pogratulować mi urodzenia dziecka, i między innymi dlatego nie idę na jej ślub i wesele. Zresztą ja jej nie lubię, jest zimna jak lód i nie wie, na czym polega życie, bo wszystko ma na tacy podane... A ja potrzebowałam tych głupich 50 zł na jedzenie!!!! A ona po kilka stów wydaje na buty i inne szmaty co miesiąc (w najdroższym butiku w JG, gdzie top kosztuje z 200zł). Ale to jej sprawa z kom pracuje i z kim się widuje, ja nie będę żywić urazy do Viki że nas tam kiedyś olała, trudno, życie jest za krótkie i nie wiadomo co będzie jutro. Ja dzięki temu że jestem sama z dzieckiem mam wiele czasu na przemyślenia. Cieszę się, że kilka osób chętnie nas odwiedza, mimo że są zajęte. A Paula to moja najbliższa koleżanka i nie ma czasu żeby wpaść tak sobie w odwiedzinki... I to jest przykre, bo ma pretensje o inne osoby a sama nie przyjeżdża tak często... I napisała teraz że w tajemnicy pojechałam do Viki bo miała urodziny i nic nie powiedziałam, jakbym się licytowała która pamięta, a ja na nk zobaczyłam!! No to już jest chore!!

Bezsenna Twój ex jest bezczelny!! Brawo dla Twojej mamy :)
Orchidea ta pogoda mnie też już dobija, u mnie jest strasznie zimno... A co nowego ex wykonał?? Buziaki dla naszego Johnego :************ Torcik marchewkowy się należy :)
Młoda ale masz skojarzenia :) A jej Bolek jest piękny, nie wszystkie są takie ładne...
 
czesc mamuski:)
a ja wrocilam od lekarza dzisija,chcial mnie wyslac na przymusowy urlop do szpitala:) .mowi do mnie ladnie pani wyglada ale patrzac na wyniki organizm sie buntuje i ja pamietam ze to juz drugi raz.i co ja mam zrobic,na exow nie moge liczyc,jak sciagne mame to bedzie wojna o byle co jak u wszystkich i takiego glupiego robota,zawsze cos ale jak skoncza mi z ta kuchnia to poleze do gory tylkiem i moze uda mi sie troche odpoczac

mloda co za cahmsluchaj moja corcia ma 6 lat i ma malego na kolanach tylko w mojej obecnosci i nic wiecej,maly sie tak wierci ze cho cho,wiec ty masz sluszne pretensje a ten ojczym twoj,szkoda gadac ale ty powinnas z nim twardo jechac:) i powinnac powie,mamie co nie co ,bo ty tez jestes teraz matka a twoj ex no ma chlopak serduszko do ciebie widac:)
a mops,do mnie dzisiaj znowu dzwonili o ten papier i mowie ku,,jak bedzie to przyniose,skad mam go sobie wytrzasnac,oszalec mozna z tym po****,..urzedem
bezsenna a pamietasz jak mi kiedys zarzut strzelilas ze ja sie powinnac troche eksowi przytsosowac zeby miec dobre relacje,ja jestem mega cierlpiwa i zobaczysz czym dluzej nie bedziecie ze soba ,bedzie ciezej,bo oni tylko potrafia jeczec i na zlosc robic,i sama widzisz ze masz duze checi ale nie zawsze to wychodzi....
a malym sie pewnie ze ciezko zajac,bo tak wygodniej,doslownie jak u mnie paranoja
carla rypac takie kolezanki,kto chce to niech przychodzi a kto nie ma ochoty,zadna strata
alicja ja kupilam dzisija malemu kaszke bezglutenowa na wode,zobacze moze to bedzie wcinac
orchidea a twoj co tam wywija znowu,amigo? ja mam wrazenia ze oni z nami nie sa ale sa przyklejeni jak mucha do lapki,cholera no,
a o kase walcz,zrobic dobrze a placic gorzej,nie ma co sie poddawac
 
Hej Mamusie!

ja sie chwale zdjeciem Martynki (w rozowych rajtuzkach) i Samanty, o ktorej wspominalam.

to zdjecie jak dla mnie superasnie. pomiedzy dziewczynkami jest niecaly mc roznicy. Samanta z wrzesnia a MArtynka z pazdziernika. wiecie jak byly soba zainteresowane? fajnie bylo patrzec na takie maluszki

mloda tak moja Ciocia miala 30lat jak odeszla od wuja. teraz ma 32 te dwa lata jest juz w zwiazku z nowym partnerem (maja Corcie Samante)


ja zalatwilam chrzest bedzie 5.06.2010. (opisalam na watku chrzest), ex nie informowalam bo chce miec spokoj na chrzcie. pisalam wam jaka mi jazde zrobil pod sadem?? zaczal mnie ochrzaniac ze zlozylam pozew do sadu, ze klamie, ze za duzo kasy chce. zaczal mnie wyzywac.
a ja poprosilam w dobrej wierze pewna osobe by sie zapytala go czy chce zobaczyc Martyne (bo jej niewidzial do tamtego czasu) ten chyba z braku laku poszedl.
ale zaraz wywiazala sie klotnia. takze dziecko widzial moze piec minut, i ze sie nie dalam mu wyzywac to widzenie trwalo tyle a nie wiecej.
ale jakbym raz mu pozwolila na takie podskoki to by bylo tak ciagle. a tak nie bedzie.

badania dna beda w rzeszowie 26.05.2010. bardzo sie ciesze bo ja jeszcze jakos przezyje ze mi przykrosc robi. ale by mi chyba serce peklo jakby Martynie kiedy powiedzial ze on to niejest pewien czy Martyna to jego corka. a tak bedzie mial dowod.

troche chaotycznie napisalam. ale czasu mam malo. jeszcze musze do proboszcza isc by mi napisal zgode na chrzest dziecka w innej parafii. i jade do rzeszowa. dalej szukac pracy;

bo jak znajde prace to juz bedzie super. bedziemy sobie zyly z martynka jak talala.
pisalyscie o pracy. ja to chyba niepowiem ze mam dziecko. moze szybciej prace znajde


buziaki dla wszystkich
 

Załączniki

  • DSCI0074.jpg
    DSCI0074.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 44
hej serio tu cisza ostatnio a ja chcialam sie wam pochwalic ze moja mala umie juz raczkowac wstaje przy meblach i pomalu probuje sie przemieszczac przy nich a jesli chodzi o jej usypiananie to juz wcale nie takie proste bo jak ja polze i siegam po mleczko to ona juz siedzi albo ucieka z lozka a co do tematu mieszkania z rodzicami ja wlasnie sie balam tego ze bedzie tak jak MLODA opisala u mnie i 8 miesiacu zalatwialam sobie mieszkanie wiem ze mi latwo powiedziec bo w niemczech jest prosciej ale ja sobie nie wyobrazam mieszkac z rodzicami
 
Czesc dziewczynki:-)
Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie...
Chcialam napisac,ze u nas jak na razie wszystko ok.
Mala 4 maja skonczy 5 miesiecy...Dzis zauwazylismy u niej pierwszy zabek:-)
Buziaki dla was wszystkich:-)SL271102.jpgSL271191.jpgSL271187.jpg
 
reklama
no szlak by to trafil,skasowalo mi posta !!!
moj kubus dzisiaj siedzial przez chwile(wklejam do moich fotek) i zjadl pol miski kaszki a mama sie smiala jak do sera :) i podzialalo
martusia to teraz sie zacznie wchodzenie wszedzie
anowi kolejny kretyn,ktory bedzie kiedys tego slono zalowal
agnieszka mala ksiezniczka i gratuluje zabka:)
alicja na pewno to cie sporo kosztowalo,ale lepiej ze dowiedziala sie tego do ciebie
ewatorek jakis porabany chyba on jest,moze lepiej isc zglosic jak ma byc za pozno potem,nie dyskutuj z nim a sadzac juz teraz nie dostaniesz od palanta ani grosza
 
Ostatnia edycja:
Do góry