reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
obie jak dla mnie takie same.. a moze taka: 'Diamond' wraps bamboo - NATI Sling - Baby Wrap Around Sling Carrier
tez niebiesciutka, a z bambusem, bedzie swietna na lato :-)) lepsza niz sama bawełna..

pamietaj, ze oprocz wzoru musisz wybrac tez długosc i szerokosc :)

lece z dziewczynkami na spacer..

no właśnie... a jaką powinnam wybrać długość ?? mój maluszek ma dopiero skończony miesiąc
wiem że długość standard wystarczy bo tak mają podane odnośnie rozmiarów, ale jaką szerokość ? lepiej 70 czy 60 też może być ?? oboje z mężem jesteśmy podobnych gabarytów - rozmiar 38/40
 
Ostatnia edycja:
musze sie pochwalic ze moj egzamin z angielskiego poszedl bardzio dobrze :) mialam 920 punktow, c1 byl od 810, a c2 od 940, wiec troche lipa ze jednak nie c2 skoro tak malo zabraklo. ale tez sie ciesze :)

jak jechalam dzis metrem to prawie same spacerowki maclarena widzialam :)

moje dziecko samo zasnelo w lozeczku przy karuzeli. zglupialo czy co? :)
 
na spacerze zaliczyłysmu wielki upał, jak tylko rozebrałam małą, zerwala sie burza i sypnął grad ;-) dobrze ze sie wózeczkiem nie wybrałysmy...

udało i sie córcie zapisac do laryngologa z nfz na JUTRO!!! cuda sie zdazaja :-D
i zamówilysmy sale zabaw na urodzinki 25 zł/osobe... \\

kici - o chuscie napisze pózniej, musze znikac..
 
My po bilansie u pediatry :-) mala nadal nie przekroczyla magicznych 8kg hehehe Dostala pochwale za rozwoj manualny i muzykalnosc. Mam kategorycznie nie karmic jej w nocy- jest jjuz za duza i ma przesypiac ciurkiem min. 6-7h bez jedzenia.. Musi nauczyc sie jesc wieksze porcje , ale rzadziej, bo ma za malo rozciagniety zaladek.
Pozniej poszlam na dlugi spacer (w ramach wyleczenia swojego gardla :-)) Spotkalam sie z kuzynka.


PEPERKA, ASIA ja jutro jade z soba na badania na 10:30, ale potem moge isc na spacerek
 
Ostatnia edycja:
stopi - i jaką taktykę zamierzasz przyjąć żeby wykonać zalecenia?

kici - dla mnie chusty 70 cm są wciąż za szerokie, więc radzę Ci wziąć węższą... W 70-tce nie umiem zupełnie poradzić sobie z plecakiem ;-) za dużo materiału, dziecko mi wpada...
no a długość - standard na pewno wystarczy.. a na plecaczek albo kangurka będzie nawet za długi ;-)

dziś rozmawiałam z jedną panią mając Gaję zamotaną na plecach i śpiącą. I pani prawie na zawał zeszłą jak Gaja się nagle obudziła i energicznei podniosła głowę wyglądając zza mojego ramienia :-D hahahaha
 
Iza podziwiam jak ty Gaję wszędzie nosisz? mój kręgosłup się chyba na to nei nadaje- strasznie mi się to podoba, ale jednak mam dwa dyski wypadnięte i jeden usunięty i jak nosze mojego prawie 9 kg Bartka na brzuchu to ledwo 200m do sklepu daję radę - a potem cierpię dwa dni. Na plecach pewnie było by inaczej, ale jeszcze nie dałam rady się tak zamotać i boję się że będzie mi tam płakał. hmmmmm. A bambusowe chusty nie są bardziej sztywne?
 
lniane są sztywniejsze, ale bambusowe nie...
ja mam przepuklinę w kręgosłupie krzyżowym i coś tam z lordozami szyjną i tą na dole.. przeniosę dziecko na rękach przez dom i czuję plecy, a jak zamotam, to po kilka godzin wszystko jedno z przodu czy z tyłu... na zakupy z nią idę to ona zawsze z przodu, bo z tyłu ciężki plecak :-) i siatki w rękach.. aż nogi drżą jak wchodze z takim obciążeniem na moje trzecie piętro ;-)
spotkamy się, to zobaczysz jak plecak się łatwo wiąże :-)
 
IZA mam zrobic tak:
1. na poczatek nie moge ja do niej podchodzic w nocy jak sie obudzi... ja sama, wiec teraz korzystam,ze jestem u rodzcow na kilka dni i mala spi w lozeczku u nichw pokoju i moja mama do leny wstaje.
2. na razie jak sie obudzi dac raz sztuczne mleko, za drugim i trzecim razem juz sama wode, zeby sie zniechecila.

Tak, wiec zaczynamy :-) :-)
Musze tak zaczac robic, bo mala ma za malo rozciagniety zoladek. Ona je za czesto, ale malo...a powinna jzu zjadac znacznie wieksze porcje. Choc jesli chodzi o owoce to 250g zje :-)


PEPERKA zapomnialam!! gratulacje!!!!!!!
 
reklama
Stopi - też się nad tą wodą zastanawiałam, ale co zrobić jak np. mój Bartek pije z butli tylko mleko i nie chce żadnej herbatki, soczku czy wody tym bardziej. W kółko próbuję mu dać coś nowego do picia i NIC nie chce, tylko ewentualnie mleko.

Iza
- no przepuklinę właśnie mam w lędzwiowym, ale to ciekawe że dajesz radę!!! super, to musimy się spotkać i to sprawdzić.
 
Do góry