• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
cześć Dziewczyny! my mieszkamy w samym centrum - Nowy Świat, ale bywamy dość często na polach mokotowskich, tak więc mokotów blisko! z bielanami gorzej... :(
 
Witam wszystkie mamy z Warszawy, Ja jestem z Bemowa tzn z Górc ale są one zaliczane do Bemowa. Może znajdzie się jakaś mama z tej oklicy, zawsze to raźniej z inną mamą pogadać o sprawach naszych maluchów.
Pozdrawiam Magda
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry