reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

MARIA moja jeszcze samej wody nie pila. I wlasnie sama woda ma ja zniechecic do jedzenia w nocy. Moja wogole nie pije z butli. Picie i melko daje jej ze zwyklego kubka (tzn. tego kopnietego, co link wrzucalam) + tak jak DZIUBASEK radzila z niekapka zrobilam kapka i zupelnie inna bajka :-)
 
reklama
stopi - i jak? piła tę wodę?
ależ piękna pogoda!!! uwielbiam takie poranki :-) /tylko niech wały wytrzymają.../
 
tez mam nadzieje ze woda sie nie dostanie przez podmokniete waly i nic nie zaleje zwlaszcza zoo, bo straszne to co mowili o ewentualnym odstrzale zwierzakow :szok:
Ja powodz w 1997 zaliczylam we Wrocku - bylam wtedy w ciazy z Misia.
 
IzaBK gdzie wy taką drogą salę wyczailiście? Ja płaciłam 16zł od osoby w Relaxie.

Wybierasz się dziś na spacerek? Ja zrobiłam dłuższy rano jak odprowadzałam Krystiana do przedszkola, przez targ przeszliśmy ale myślę, że trochę się w domu zakręcę i zabieram Iguśka na drugi spacer, niech korzysta z pogody :-).

A starszak dziś w stadninie na wycieczce.

Peperka gratulacje :-), ja się muszę wziąć za naukę bo się uwstecznię językowo mocno na tym urlopie.

Stopi to coś mi tu nie gra, jak zje 250g owoców i nie zwymiotuje większości to nie może mieć za małego żołądka, bo jakby miała malusi, to by weszło np. 50g a reszta by wyleciała z powrotem.
Ciekawa ta rada pediatry, jak mój Krystian był ciągle za chudy do wzrostu, to znów pediatra cały czas kazała go nie przestawać w nocy karmić, bo wtedy mleko najtłuściejsze.
I bądź tu mądry.
Tak zupełnie na chłopski rozum myśląc.
 
Ostatnia edycja:
stopi - i jaką taktykę zamierzasz przyjąć żeby wykonać zalecenia?

kici - dla mnie chusty 70 cm są wciąż za szerokie, więc radzę Ci wziąć węższą... W 70-tce nie umiem zupełnie poradzić sobie z plecakiem ;-) za dużo materiału, dziecko mi wpada...
no a długość - standard na pewno wystarczy.. a na plecaczek albo kangurka będzie nawet za długi ;-)

dziś rozmawiałam z jedną panią mając Gaję zamotaną na plecach i śpiącą. I pani prawie na zawał zeszłą jak Gaja się nagle obudziła i energicznei podniosła głowę wyglądając zza mojego ramienia :-D hahahaha

hahahaha dobre :-) gadasz sobie a tu nagle myk druga głowa Ci wyrasta :-D pomyśl sobie jaką schize ta kobieta miała ;-)

Dzięki kochana na doradztwo :-) to kupię tą z bambusem 60cm standard :-)
 
kici - oby to były rzeczywiscie dobre rady :-)

jagoda - wrocilam od ortodonty z michalem i biore sie za gotowanie i sprzatanie ciag dalszy, a potem do laryngologa z ela, wiec dzis cuudna pogoda, a mi spacerek nie pisany :-(
 
IzaBK a mi Ignaś na balkonie zasnął więc chyba skorzystam z tego i coś w domu porobię :-).
Chłopa nie ma to dla siebie warzywka zrobię jakieś.

Dla mnie na początku 70-tka chusta była za szeroka ale teraz Igi ma już ponad 70cm i w węższej bym się już trochę bała go nosić.
Choć ja akurat na większe spacery, zakupy zabieram na ogół wózek (zawsze to łatwiej w koszu zakupy wozić), chustę biorę jak mam Krystiana do przedszkola zaprowadzić i wiem, że ewentualnie małe zakupki i będę wracać, bo wtedy nie chce mi się wózka z piwnicy wyciągać.
A dziś wniosłam wózek na górę, bo młody zasnął na targu i nie chciałam go wybudzać, więc wniosłam go z zakupami i spał sobie na balkonie i zasnął drugi raz :-).
 
co do ZOO to rano oglądałam że to były fałszywe info o odstrzeliwaniu zwierząt... ;-) więc głowa do góry. mają jakby co plan ewakuacji, ale liczą na to, że się obronią przed wodą.

Jagoda no i teraz to ja już w ogóle mam mętlik w głowie... nie wiem czy wybrać 60 czy 70, mój mały jak się urodził miał 59cm więc szybko przekroczy 70 cm :eek: no ale chyba jednak wezmę tą 60cm najwyżej później będę się zastanawiać nad drugą większą...
 
jagoda - ale Ty nosisz w 2x, to chcesz mi powiedziec ze Ignacy ma wiecej niz 60 cm miedzy dołami podkolanowymi?????? nie chce mi sie wierzyc.. a w innych wiazaniach to raczej dlugosc od karku do pokolan jest wazna..
 
reklama
Jejku ja w domu pod kocem w dzinsach i bluzie siedze. Wyszlam z Bartkiem na dwór a tam upał!!! wszystko zaczełam zdejmować z siebie.
Bartkowi chyba zęby wychodzą bo strasznie się drze i płacze i zjada siebie!!! okropne. A mnie brzuch bolał strasznie - wyszłam na dwór a tu jeb - skurcze od kręgosłupa - normalnie jak podczas porodu, zrobiłam się blada i 3 nospy zjadłam!!! w życiu takiego bólu poza porodem nie przeżyłam, od brzucha skurcze i od kręgosłupa co około 3 minuty !!!! ale okresu nie mam - nie wiem może to owulacja!!! ale tak bolesnej nie przeżyłam nigdy - zawsze bralam antykoncepcje z powodu bardzo bolesnych miesiączek ale to dziś było tragedią - teraz jest dużo lepiej bo leżę, ale Bartek chyba zaraz wyjdzie z siebie - nie wiem co z nim i z sobą robić !!! okropne.
 
Do góry