reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
IzaBK to by naprawdę była akcja, już wyobrażam sobie reakcję naszych przedszkolaków, hihihihi.

Wiesz przypomniało mi się, że zapomniałam Ci powiedzieć, że ja do rosołu oprócz soli, ziarenek pieprzu i listka laurowego daję jeszcze kilka suszonych grzybów (dosłownie 3-4 na gar) i czasami lubczyk.
Polepsza to smak rosołu :-).

Moi starsi chłopcy poszli na rower, jednak nie odwołali wyjazdu i od jutra rano jestem słomiana z dwójką dzieci.
Kto mnie adoptuje ;-).

Próbuję stworzyć podróbkę petitków lubisiów, jak uda mi się uruchomić aparat to wam pokażę drugie podejście (pierwsze było kilka dni temu bez wypełnienia i zdążyło zniknąć zanim zdążyłam cyknąć fotkę).
 
Ostatnia edycja:
Jednak pojechalam do gina po skierowanie + plus mam zrobic kilka badan, bo za bardzo chudne po ciazy, a przytyc nie moge....a tak bym chciala!!! Moj tata mnie zawiozl do lekarza i czekal z Lena na mnie na dworze . Bylam w szpitalu,zeby zapisac sie na planowe przyjecie, ale duzo ciezarnych bylo, wiec dlugo czekania.. Pojade jutro sama bez Leny, pod warunkiem,ze przeziebienie na to pozwoli.

Przyszly do mnie nowe pieluszki wielorazowe , juz sie nie moge doczekac jak zaloze na pupcie Lenki. I kupilam jej majteczki-plywaczki, zamiast pieluch jednorazowych na basen.

PEPERKA odpalilam ta stronke co link podalas... zatkalo mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to kobieta ma naprawde zaurzenia psychiczne robiac takie foty!!!Zwlaszcza z ta dwojka dzieci!!
 
najlepiej chuste kupic na allegro, lub w internetowym sklepie z chustami :-) ile chcesz wydac?

ile chce wydać ? tyle ile trzeba, aby mieć dobrej jakości chustę z dobrego źródła. chcę aby moje dziecko było bezpieczne... no i przydała by się instrukcja "montowania" ;-)

peperka ten link jest masakryczny... to chore na maxa...
 
IzaBK kupuje suszony w sklepie na półce z przyprawami :-).
Oczywiście można też zasadzić w ogródku i mieć świeży ale do tego trzeba mieć ogródek :-).
Ja się świeżym czasami raczę u rodziny ale w domu mam suszony.
 
peperka - to jest okropne!!! ten link, jak mozna coś takiego do netu dać!!! kurde!!! ja nie mogę w ogóle tego przeboleć- te biedne dzieci!!! nie wierzę że to na serio!
Iza - mój Bartek ma podobny strasznie śmiech :)
 
Czesc

Dziewczyny, a gdzie MALINA sie podziewa??????????

Przyszly do mnie kolejne pieluchy wielorazowe i plywaczki.. zaraz bede testowac :-) Choc plywaczki 7-9kg wisza w pasie na mojej malej!! Ja ja palcami obejmuje w pasie!!! :-)

Iza: slodka twoja Gaja jest :)

stopi: do szpitala? na inflancka? to tak tylko na badania czy co?

PEPERKA
tylko nie na Inflancka!!!! :-) Do Bielanskiego sie zapisuje na biopsje. Wczesniej biopsje mialam w IMiDZ. P..s ja nadal podziebiona ,wiec na spacerek dziadek idzie z mala...
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry