reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

Igor tez mi wstaje ale jeszcze musi się trzymac czegoś, ale za to od dziś sam zaczął siadać.
 
reklama
Luiza, Alex też się musi trzymać, ale robi to coraz sprawniej i już jedną ręką się puszcza.

Medeuska, gratulacje dla Maksia :tak:

Lagajka, za chwilę stanie sama na wyprostowanych nogach
 
a mi Zocha jakiś skok wielkościowy przeżyła... nosi rozmiar 80-86. Wszystkie ubranka co miesiąc temu kupiłam na lato obecnie są na styk :/ pampersy 4 ledwo dopinam.. z dnia na dzień grrrrrrr

muszę opróżnić pół szafy bo nagle się zrobiło za małe... poza tym mocno i przytyła mimo całego dnia szaleństwa i sporo ubranek jest na styk wąskich :/ te buciki co pokupowałam i były za duże teraz są też na styk ://////
 
gratki :)

jak dziecko wyciąga rączki i mówi mamamama do Ciebie to jest już to świadome mama???? :p
 
Gemelo,to Twoi chłopcy już nieźle zasuwają :-):-):-).
Coruja,gratki ósmego ząbka :tak::tak::tak:.
Catedra,to nieźle Młoda Ci urosła :tak::tak::tak:.

To i ja zrobię zestawienie, Młoda dziś kończy 7 miesięcy :-):-):-):
*zaczyna nieporadnie raczkować(wcześniej pełzała)
*siada z pozycji raczkowania
*siedzi sama
*wstaje,trzymając się czegoś
*z uporem maniaka robi:koci,koci,jak tylko zaczynamy to śpiewać,to od razu uśmiech na buzi i klaszcze łapkami :-):-):-).
*rzuca jakąś zabawkę celowo,żeby Jej ją podać,a jak już ją dostanie,to znów wyrzuca i tak w koło Macieju,radochę ma przy tym,że hej :-):-):-).
*wymawia ciągiem:tatatata,babababa,mamamama(to,jak płacze ;-))
*ma dwie dolne jedyneczki
I wogóle jest najukochańsza na świecie :-):-):-).
 
Ostatnia edycja:
Monisia gratuluję najukochańszej córeczki :) cieszą te wszystkie postępy :D

pytanie do dentico : mała zgrzyta nałogowo zębami. Mnie trafia szlag ale pytanie czy to jej nie zaszkodzi?
 
reklama

*wstaje,trzymając się czegoś
*z uporem maniaka robi:kosi,kosi,jak tylko zaczynamy to śpiewać,to od razu uśmiech na buzi i klaszcze łapkami :-):-):-).
dwa mam pytania... jak się bawić w kosi kosi :) i kiedy pierwszy raz sama stanęła? No i wielkie gratki za wszystkie osiągnięcia - super wynik na 7 miesięcy!! BRAWO

Mariczka wczoraj stała z pomocą mamy. Miałam ją na rękach siedząc na krześle i oparła się nóżkami o moje kolana i stała z 10 sekund!! (Gemelo 100% racji:)) Nie zaliczam jej tego jeszcze na poczet wstawania, bo pewnie muszę poczekać kilka dni. No ale utrzymała się na nóziach. Do tego ochoczo siada i nie daje się położyć w wózku, bo jest wielki płacz. Jak jadę po wybojach żeby się osunęła to dwoma rączkami łapie się wózka i ma BabyRodeo :) i jest w tym niezła

Catedra jeśli nie robi tego do innych to na pewno to świadome mama - BRAWO!!!
 
Do góry