reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Na pomoc do prasowania to ja się nie piszę... Jakoś stanie przy desce mnie tzn mój kręgosłup przerasta...
W ogóle on jakiś słaby się zrobił, po spacerze to Tesco (na drugą stronę ulicy) już mnie bolał....:-(

OOOO takkkkkkk....... pierogiiiiiiiiii ruskieeeeeee, a zagryzłabym je leniwymi, ale koniecznie z taniego baru mlecznego:tak::tak:
 
reklama
Witajcie dziewczynki!

Właśnie dodałam kilka fotek z mojej sesji na Naszych Brzuszkach! Miłego oglądania :-)

Byłam dziś na ostatnich zakupach dla malutkiej i do szpitala, zamówiliśmy wózek,ma być w przyszłym tygodniu, wogóle spędziłam dziś mnóstwo czasu na zakupach i załatwiając sprawy i co i miałam tylko trzy średnie skurczyki :(
A teraz zabieram się za czytanie :)
 
takie pyszności robicie a mi się nie chce w kuchni siedzieć, a już najgorszy problem mam z myciem po takim gotowaniu, blee, a jeszcze gorzej jak teściu mi do kuchni wchodzi, to dopiero mi się ciśnienie podnosi- nie wiem jak to jest ale zawsze jak zaczynam cos robić w kuchni to jemu też się przypomina że musi coś ugotować:wściekła/y:
 
mama mikołaja-no to powodzonka jutro:tak:
magda m-tak to jest z tymi skurczami ze strachu przechodzą:-Dale 4cm rozwarcia no to może się niedługo rozkręci:tak:
gosiagro-no i tak się martwiłaś i fenoterol brałaś na skurcze a teraz się okaże że wywoływać będzie trzeba:-D

A ja właśnie gdzieś wyczytałam że brązowe upławy czasem towarzyszą skurczom przepowiadającym czyli u mnie to może jeszcze nie czop:tak:ale skurcze męczą dziś okrutnie mam nadzieje że chociarz w nocy dadzą dziś pospać
 
Piszecie o skurczach... ja ich jakoś nie odczuwam, ale ja jestem dużo za Wami... zresztą tak na prawde to nie wiem jakie te odczucia powinny być... w każdym bądź razie, mój mały się tak wypina i napina, że normalnie zwijam się z bólu... nie wiem czy to normalne ale jak zacznie swój maraton przeciągania się to łzy lecą mi po policzku...
 
reklama
Pierwsze słyszę :dry: Jakis zacofany lekarz musi byc, bo dla zdrowia dziecka Nigdy bym sie nie zgodzila na SN,wolałabym zapłacic te 2tysiące złoty za CC.

A jesli chodzi o pierogi ruskie, to jadłam je dzis mniam mniam pyszne były :-p

Dlaczego zacofany? To nie jest jedyny przypadek, poczytaj w internecie. Jeśli kobieta już raz rodziła, to nie ma przeciwwskazań do porodu siłami natury w przypadku ułożenia pośladkowego.
 
Do góry