reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przydatne i ciekawe linki

87zabka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2009
Postów
3 325
Miasto
Nowe
Witam stworzylam ten temat poniewaz nigdzie niema przydatnych i fajnych linkow w jednym miejscu chcialabym zeby byly tu wkejane linki dotyczace ciazy interpretacji wynikow podczas ciazy albo jakichs stronek gdzie mozna sie zapisac i w czasie ciazy dostaje sie paczuszki (kiedys gdzies takie linki widzialam ale niemoge juz ich znalesc)
aha i prosilabym wszystkie dziewczyny ktore beda podawaly jakies linki zeby pisaly co na nich jest lub do czego one sa wtedy innym kobietkom latwiej bedzie znalesc to czego szukaja mam nadzieje ze wszystkim spodoba sie temat i bedzie sie rozwijal :-)

oj widze ze tu pusto wiec bede pierwsza znalazalam dzis fajna stronke z fajnie pokazanymi tygodniami ciazy z boku widac jak w danym tygodniu wyglada dzidszius i sa ciekawe informacje o mamie o dzidziusiu i dla taty :-) zachecam do obejrzenia stronki oraz zachecam do wpisaywania linkow innych ciekawych stronek

kochane doklejam w 1 poscie rozpiske przeliczanie tygodni ciazy na miesiace wklejam to tu w 1 poscie zeby latwo bylo to znalesc a oto rozpiska :-)

0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty



1-4 tydz.-I miesiąc
5-8 tydz.-II
9-13 tydz.-III
14-17 tydz.-IV
18-22 tydz.-V
23-27 tydz.-VI
28-31 tydz.-VII
32-35 tydz.-VIII
36-40 tydz.-IX
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj widze ze tu pusto wiec bede pierwsza znalazalam dzis fajna stronke z fajnie pokazanymi tygodniami ciazy z boku widac jak w danym tygodniu wyglada dzidszius i sa ciekawe informacje o mamie o dzidziusiu i dla taty :-) zachecam do obejrzenia stronki oraz zachecam do wpisaywania linkow innych ciekawych stronek


no to jeszcze podaj linka:)
 
87zabka - bardzo fajna stronka, pokazuję na niej jak rośnie nasza dzidzia dziewczynkom i Nicole stwierdziła że wygląda jak robaczek :)

Kochana, Ty jestes z Nowego koło Warlubia? Ja jak widzisz jestem z okolic Świecia i byłybyśmy prawie sąsiadkami. Jeśli jesteś z tego Nowego to gdzie zamierzasz rodzić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
87zabka - bardzo fajna stronka, pokazuję na niej jak rośnie nasza dzidzia dziewczynkom i Nicole stwierdziła że wygląda jak robaczek :)

Kochana, Ty jestes z Nowego koło Warlubia? Ja jak widzisz jestem z okolic Świecia i byłybyśmy prawie sąsiadkami. Jeśli jesteś z tego Nowego to gdzie zamierzasz rodzić?
tak jestem z tego nowego :-D oczywiscie ze rodzic bede w swieciu corcia tezs urodzila sie tam przez cesarke ale w swieciu tam jest najlepiej tak mi sie wydaje a po za tym duza wygoda dla mnie jest to ze odrazu po wyjsciu ze szpitala mozna podjechac do urzedu i zalatwic akt urodzenia i nietrzeba pozniej specjalnie tluc sie 40 km po jakis glupi kwitek tylko zalatwic wszystko odrazu :-) fajnie ze sa tu kobietki z okolicy :-) jak bede na porodowce to bedziesz mogla mnie odwiedzic hihihihi ;-)
 
Ostatnia edycja:
Czyli rozumiem, że dobrze wspominasz nasz szpital :)))
Wiesz, różne są opinie no ale tak już jest wszędzie. Mi tam źle nie było i też na pewno w Świeciu urodzę. No fajnie by było Cię odwiedzić w szpitalu po miesiącach pisania hahaha
 
Czyli rozumiem, że dobrze wspominasz nasz szpital :)))
Wiesz, różne są opinie no ale tak już jest wszędzie. Mi tam źle nie było i też na pewno w Świeciu urodzę. No fajnie by było Cię odwiedzić w szpitalu po miesiącach pisania hahaha
tak wspominam bardzo milo a spotkanie kto wie moze sie zobaczymy jak bede na porodowce bo ja chyba bede szybciej niz ty chociaz roznie to bywa nic niejest wiadome :-)
 
super fajnie ze zaczynacie sie tu udzielac fajna stronka :-)
powiem wam szczerze że z mężem chcieliśmy mieć drugą córkę i dużo czytałam o tym jak można wpłynąć na płeć dziecka i znalazłam tą chińską tabelkę i zobaczymy czy się potwierdzi!
z synem mi się sprawdziło!
a masz moze linka do tego chinskiego kalendarza???? chetnie bym sobie sprawdzila i inne kobietki pewnie tez :-)
 
reklama
hej
znalazłam fajną stronkę z filmikami przedstawiającymi tydzień po tygodniu rozwój dzieciątka w brzuszku:-)
http://www.mamazone.pl/tv/bede-mama/ciaza/kalendarz-ciazy---animacje.aspx
 
Do góry