reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przydatne i ciekawe linki

reklama
MI wyszło że dziewczynka - oczywiscie dokladnie nie wiem kiedy mialam owulację, no ale sprawdzałam na kilku dniach i zawsze dziewczynka - a ja czuję na chłopaka.
 
A chcecie dziewczyny wcześniej poznać płeć? Moja przyjaciółka i przy pierwszym i przy drugim wytrzymała do końca. ja chcę wiedzieć jak najszybciej. taka niecierpliwa jestem
 
A chcecie dziewczyny wcześniej poznać płeć? Moja przyjaciółka i przy pierwszym i przy drugim wytrzymała do końca. ja chcę wiedzieć jak najszybciej. taka niecierpliwa jestem
ja oczywiescie chce bo chce wiedziec wczesniej w kaich kolorkach przygotowac ciuszki :-D i wogole ja niecierpliwa jestem a z corcia do konca niewiedzialam co bedzie bo sie tylkiem odwrocila na usg wiec teraz tym bardziej che wiedziec czy moje i meza przeczucie na synka nas niemyli bo juz oboje jakos sami od siebie mowimy "on" :-)

kochane wklejam wam link do opowiesci z brzuszka opowiesc stanowczo za krotka ale fajna :tak:
Opowieści z wnętrza brzuszka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry