reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przydatne i ciekawe linki

reklama
Na chomikuj.pl jest film "Co nieco o rozwoju dziecka" Zawitkowskiego 150minut oglądania;) a koszt książki z płytą bardzo drogi w sklepie.
 
Dziewczyny można wstawiać zdjęcia na allegro przez imageshack tak jak tu na forum tylko żeby były widoczne w aukcji to musicie skopiować kod html zaraz to wam zademonstruję :) i wtedy nic nie płacicie za zdjęcia i można wrzucać do woli na jednej aukcji a wrzucacie sobie normalnie tylko jedno to które ma być na miniaturce.

Robicie opis aukcji na Edytorze wizualnym


Następnie przechodzicie na "kod Źródłowy HTML"


i tu wklejacie HTML code z imageshack



Później wracamy na edytor wizualny i zdjęcia są ;)

a wtedy tak wygląda aukcja:

Fotelik chicco 0-13 stan idealny (1496122635) - Aukcje internetowe Allegro
 
hej dziewczynki nie wiem czy mnie pamiętacie moja maleńka urodziła się z rozszczepem wargi i wyrostka zębodołowego zbieramy na operacje pierwsza jest 26 lipca koszt 6.5 tysiąca a druga jak mała będzie miała wszystkie mleczaki czyli tak 2,5 latka która kosztuje 7,5 tys. jeżeli któraś z was nie wysłała jeszcze pitu wdzięczna bym była za oddanie 1% w fundacji "rozszczepowe marzenia" KRS: 0000248920 , 00-070 WARSZAWA UL.KOZIA 9 LOK.16, NIP : 525-235-64-43, NR KONTA 57 1020 1097 0000 7302 0117 8920 TYTUŁEM LECZENIE EMILII KRZEMIŃSKIEJ...z góry dziękuję wam wszystkim :*
 
Hej dziewczyny!
Moja kuzynka, mama rocznego Gucia, jest psychologiem i pracuje głównie z kobietami. To jej stronka na której oferuje pomoc. Jeśli któraś z Was sobie nie radzi np. z macierzyństwem, lub powrotem do pracy, to u niej może znaleźć pomoc. Spotkania osobiście lub przez skype. Polecam stronkę na której jest więcej informacji:
Coaching dla Mam
 
reklama
Do góry