reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

reklama
A ja się pochwalę sukienka, ktora wczoraj zamówił mi mąz, oczywiście pokazałam mu jaka:) Bo u niego co roku w pracy jest organizowane tzw. Christmas Party, czyli bal dla pracowników, na szczęście z osobami towarzyszącymi :) A ze nie mieszczę się juz w żadną, no to zainwestowałam, całe 15 zł;) Mam tylko nadzieję, ze bedzie dobrze leżała i nie będzie za ciasna...No i najważniejsze, żeby dotrwać spokojnie do 17.12- bo wtedy impreza ma być:)
Sukienka ciążowa, rozm. 38 (1341143025) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
fajna sukienka:-)
Fajnie ze przyjecie razem z osobami towarzyszacymi....moj ma w nastepna sobote ale niestety bez osób towarzyszących....szkoda....co prawda nie mam sily juz ta chodzic ale na taka imprezke bym poszła poznac te osoby z ktorymi pracuje....no ale niestety sami pacownicy tylko ida....
 
No, waśnie jego firma chyba jest pod tym względem wyjątkiem z czego bardzo sie ciesze, niekoniecznie faceci...Hihih, bo zony ich pilnują i pić za duzo nie pozwlaja- a dodam że jest open bar, więc mogliby poszaleć:))) Ale generlanie firma się wystawia i organizuje imprezę co roku w jednych z lepszych hoteli w Krakowie, do tego zapraszają zespoły i oczywiście żarcia jest full.. Naprawdę żal jest nie pójść...I to zawsze jest taki przedsmak Sylwestra:)
 
No wlaśnie u mojego meza tez jest fajnie...z tego co on opowiada....imprezka jest w fajnej knajpie gdzie jest smaczne jedzonko...nie ma zaspołu tylko klimat raczej taki pubowy...pogadac,posmiac sie napic ale bez tańczenia no ale coz...ja posiedze w domku a On niech idzie...bylebym wtedy nie zaczeła rodzic;-)
 
Ariska torebki pierwsza klasa, bardzo fajne;-)

Moniaivoy sukieneczka tez ładna, teraz trzeba sobie fotke strzelic jak bedziesz w niej ubrana :-)
 
reklama
Do góry