reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

E

Ewcia_822

Gość
Kobietki - każda z nas w końcu zacznie kupować jakieś fajne ciuszki na czas ciąży. Może tutaj się pochwalimy swoimi zakupowymi szaleństwami? A może niektóre już coś tam sobie kupiły z okazji radosnej nowiny?
Kosmetyki też są różne i możnaby podzielić się doświadczeniami o tych kremikach itp., które będą przez nas używane.

Tak więc czekam na posty i fotki.

Tymczasem ja szalona i niecierpliwa kobieta wychaczyłam na aukcji coś w moim typie:

1053184849.jpg
pencil.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja nie mam problemu z ubraniami na ciaze bo ja uwielbiam tuniki i leginsy wiec raczej we wszystko sie zmieszcze na poczatek. No i pozostaja ciuchy po wczesniejszej ciazy.
 
No a ja wszystkie ciuchy wydałam. Zresztą miałam ich niewiele bo też głównie w legginsach latałam i tunikach a teraz planuję tylko dokupić spodnie ciążowe długie dżinsy i rybaczki bojówki z H&M ciążowe czarne bo mam takie ale nie ciążowe i uwielbiam je. Widziałam już takie na allegro i pewnie kupię lada dzień bo w lipcu - sierpniu to pewnie już będzie mi w takich wygodniej. Mam w szafie fajne rybaczki Adidasa i one mają taki pas szeroki, że też jako ciążówki je ponoszę przez lato. Bluzek mam dużo bo jako puszysta noszę głównie tuniki odcinane pod biustem i bardzo lubię też podwójne bluzeczki sportowe. Takie mam też dwie, w których pewnie trochę pochodzę bo one rozciągają się ładnie.
 
Ja to nie skupiam sie zbytnio na ubraniach dla mnie bo wiekszosc jeszcze dlugo dlugo zaloze. a jak juz brzuch urosnie zeby tych ulubionych nie rozciagac to kupie jakis sweterek czy tuniczke. gorzej z kurtka zimowa bo to juz na wielki brzuch i w sumie tylko na kilka miesiecy, no ale pozpostaje jeszcze kurtka meza. :-) Ktura i tak lubie zakladac w zime kolo domu. lub kuligi bo grzeje.
 
Mi się podobają płaszczyki grzybki na jesień :)
Ale ja to wogóle taka szalona jestem i tak się cieszę z tej ciąży, że już się nie mogę doczekać jak będę dumnie brzuszek przed sobą nosiła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi zostaly ciuszki z poprzedniej ciązy,ale to głownie eniespodnica,cienkie rybaczki i bluzki letnie,a brzuszek bedzie na jesien zime,wiec mam tylko dzinsy,najgorzej bedzie z kurtka,no ale jakos damy rade:-)

chciałam sie was zapytac czy uzywacie jakichs kremow,ja bym chciala n arozstępy i cellulit,ale oczywiscie cos dla kobie w ciązy:confused:
 
Będąc w ciąży trzeba szczególnie o siebie zadbać - więc dla mnie są najważniejsze trzy punkty:
1) porządny, dopasowany biustonosz, o czym już kiedyś pisałam. Piersi w okresie ciąży stają się większe i cięższe - dlatego warto zainwestować w dobry biustonosz by móc się póżniej cieszyć ich ładnym kształtem.
2) oliwka - sprawdzała się w poprzedniej ciąży to i teraz się sprawdzi myślę, chyba najlepiej nawilża i ujędrnia
3) buty - to jest dla mnie największy ból bo uwielbiam szpilki i nawet sobie niedawno kupiłam takie piękne 11 cm, No cóż będą musiały przeleżeć do następnego sezonu w pudełku a ja się przerzucam na klapeczki ( no z lekkim koturnem)

A ciuchy? kolorowe sukienki, kapelusze, tuniki i getry. To dla mnie tak radosny i wyjątkowy czas że chcę go spędzić kolorowo. Pewnie oblecę okoliczne ciucholandy, może sama sobie coś uszyję, na pewno nie założę na siebie nic burego, nic czarnego
Na jesień będę myśleć nad czymś wygodnym - ale to już sobie pójdę wtedy na zwolnienie i będę ewentualnie dreptać sobie po wsi

Kurcze, już mnie ciągnie żeby kupić takie malutkie śpioszki
 
Popieram smarowanie się oliwką do 3 miesiąca, ale potem napewnozainwestuję w krem zapobiegający rozstępom :-) Bo jetem podatna na nie (już mam ich mnustwo :-( )
A co do ciuszków, narazie się mieszczę do wszystkiego. Potem może jakieś tuniczki w kolorach wiosny ;-)
 
no ja spodnie ma wiec luz ale gorzej bedzie na jesien bo nie mam zbyt wielu luznych swertrow ale za to kocham bluzy z kapturem wiec pewnie sobie jakas kupie. wakacje moze jakos przejde a jak nie to sobie zafunduje cos w h&m :) a co sie bede w koncy w ciazy jestem :p. co do kosmetykow ja uzywalam oliwki i rozstepow mam bardzo malutko. co do stanika to ja jescze karmie bo michaska to straszny cycoholik
 
reklama
Do góry