reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

Ja narazie wspominałyśmy co każda używa - ja używam Musteli 9 miesięcy - czy będzie dobry - nie wiem - wiem tylkko tyle że trochę kosztuje, a rozstępy już małe mam od tycia. Ogóle wiem że mogę mieć z nimi oproblem - ale spróbuję i zobaczymy czy krem pomoze - chociaż nie liczę na zbyt wiele.

A o tym Palmers kremie pierwsze słyszę - no i zajrzałam na allegro - są te kremy nawet w fajnej przyzwoitej cenie
PALMERS KREM NA ROZSTĘPY DLA KOBIET W CIĄŻY!!!! (991080057) - Aukcje internetowe Allegro

Mozę sie skuszę jak zużyję moje dwa opakowania musteli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja narazie wspominałyśmy co każda używa - ja używam Musteli 9 miesięcy - czy będzie dobry - nie wiem - wiem tylkko tyle że trochę kosztuje, a rozstępy już małe mam od tycia. Ogóle wiem że mogę mieć z nimi oproblem - ale spróbuję i zobaczymy czy krem pomoze - chociaż nie liczę na zbyt wiele.
aha no ja akurat tego bede uzywac i zobacze jak bedzie dziala ten dla kobiet w ciazy bo napewno ma inny sklad i jest slabszy od tego co uzywalam po ciazy

A o tym Palmers kremie pierwsze słyszę - no i zajrzałam na allegro - są te kremy nawet w fajnej przyzwoitej cenie
PALMERS KREM NA ROZSTĘPY DLA KOBIET W CIĄŻY!!!! (991080057) - Aukcje internetowe Allegro

Mozę sie skuszę jak zużyję moje dwa opakowania musteli.
no ja akurat kupilam sobie duzy taki
PALMERS NA ROZSTEPY DLA KOBIET W CIAZY I NIE TYLKO (1073687339) - Aukcje internetowe Allegro
co prawda dostane go dopiero za tydzien bo kobieta miala wypadek ta ktore je sprzedaje i lezy w szpitalu dlatego jej wysylki sie opoznia bo dzis dostalam od niej meila ale inni tez je sprzedaja wystarczy w wyszukiwarke alegro wpisac palmers
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do kremów to spróbuję chyba też tego Palmers, co mi szkodzi.
Co do ciuszków dla dzidzi to moje dziewczyny miały po sobie dla lalek kilka takich pajacyków welurowych i mi dziś jeden przyniosły abym wyprała dla naszego dziecka bo tak o nim mówimy. No to wisi na suszarce i czeka na pranie za kilka miesięcy w Loveli :) Poza tym to ja jeszcze nic nie kompletuję, ale jutro albo pojutrze jadę do miasta na zakupy to może coś skubnę dla maluszka :))) A jak już oficjalnie się potwierdzi ciąża to moja siostra tylko czeka aby mi przytaszczyć worki z ciuchami po Kacpim.
 
Co do kremów to spróbuję chyba też tego Palmers, co mi szkodzi.
Co do ciuszków dla dzidzi to moje dziewczyny miały po sobie dla lalek kilka takich pajacyków welurowych i mi dziś jeden przyniosły abym wyprała dla naszego dziecka bo tak o nim mówimy. No to wisi na suszarce i czeka na pranie za kilka miesięcy w Loveli :) Poza tym to ja jeszcze nic nie kompletuję, ale jutro albo pojutrze jadę do miasta na zakupy to może coś skubnę dla maluszka :))) A jak już oficjalnie się potwierdzi ciąża to moja siostra tylko czeka aby mi przytaszczyć worki z ciuchami po Kacpim.
a ja mam ogromna nadzieje ze bedzie synek bo jak nie to okropnie zal mi bedzie odkladac na strych tych niebieskich ciuszkow bo takie piekne sa albo dziewuszka na poaczatku bedzie w niebieskim ubrana hihihi tfu tfu tfu..... bedzie chlopiec a nie dziewczxynka co ja klepie ;-)
 
jeśli o oliwke chodzi to ja nawet nie będąc w ciązy stosowałam raz w tygodniu np. po ciepłej kapieli kiedy wyszłam z wanny nie wycierałam się tylko smarowałam lekko oliwką i jak wyschłam to miałam genialna w dotyku skórę i nawet mój mąż wtedy jeszcze mój chłopak jak gładził po nodze to mówił, że mam rewelacyjną w dotyku skórę, wiem, że jakoś polepsza oliwka skórę, ale na ciąże to serio może za mało:))
pozdrawiam:)

Dziewczyny a ten PALMERS to jest na rozstępy, a nie przeciwko rozstepom bo ja nie ma jeszcze... dajcie znać i wyjasnijecie jak go stosujecie? Której z Was pomógł ?? Czy teraz teraz nie masz rozstępów??:-) A co powiecie o "Mustela krem" bo znalazłam na allegro??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Naprawdę dziewczyny Oliwka tylko natłuszcza ona nie nawilża a teraz tego potrzebujemy.

Bondi jeśli chodzi o mustele to ja kupiłam w poprzedniej ciąży i mi zostały dwa opakowania - stosuję bo mam czy się sprawdzi nie wiem - ale koszt jak dla mnie powalajacy - nie wiem czy ten produkt nie jest przereklamowany.
 
Ja chyba tez sie skusze na ten Palmers, co do ciuszków bardzo mnie korci żeby kupić coś różowiutkiego, ale również sie boje żeby nie zapeszać.

Zastanawiałam sie nad mustella, tylko ta cena.....
 
reklama
jeśli o oliwke chodzi to ja nawet nie będąc w ciązy stosowałam raz w tygodniu np. po ciepłej kapieli kiedy wyszłam z wanny nie wycierałam się tylko smarowałam lekko oliwką i jak wyschłam to miałam genialna w dotyku skórę i nawet mój mąż wtedy jeszcze mój chłopak jak gładził po nodze to mówił, że mam rewelacyjną w dotyku skórę, wiem, że jakoś polepsza oliwka skórę, ale na ciąże to serio może za mało:))
pozdrawiam:)


ja z dwiema ciazami tak stosowalam tylko oliwke i zadnych rozstepow nie mam.
 
Do góry