reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

reklama
Widzę jednak, że macie swoją racje co do oliwki, ja byłam na konsultacji u dermtologa i mi odradziła.
A jeśli chodzi o rozstępy to powiedziała, że rozstępy i jak się będą miały pojawić to się pojawią - niektóre z nas mają do tego predyspozycję, a co niektóre nie.
 
mi oliwka wysusza skórę powaznie ... jakos tak na mnie działa ze na drugi dzień mam strasznie wysuszoną skórę - jedyna jaką mogę stosować to ta j&j w żelu :)

z poprzedniej ciąży ucierpiały moje biodra ... mam rozstępy ... cóż takie uroki...
 
Widzę jednak, że macie swoją racje co do oliwki, ja byłam na konsultacji u dermtologa i mi odradziła.
A jeśli chodzi o rozstępy to powiedziała, że rozstępy i jak się będą miały pojawić to się pojawią - niektóre z nas mają do tego predyspozycję, a co niektóre nie.

Ja usłyszałam dokładnie to samo od mojego lekarza. Jeśli ktoś ma skłonności do rozstępów, to czy będzie się smarował czy nie to one będą. Mogą być tylko mniejsze. Ja w pierwszej ciąży samrowałam sie jakieś pierwsze 2 miesiące i później dałam sobie spokój (bo nie lubię mazideł) i nie mam ani jednego rozstępu-szok!
 
Kupiłam sobie tunikę i jestem bardzo zadowolona bo jest superowej długości, prawie do kolan i teraz poszukam sobie jakichś legginsów ciążowych do niej bo pewnie jeszcze trochę i będę na szybko musiała szukać. Już powoli mnie ciśnie w pasie...
Oto ona:

1063721520.jpg
 
Bardzo fajne te legginsy.
A my w sobotę jedziemy na urodziny taty i już siostra dzwoniła, że z chęcia pozbędzie się worków z ciuszkami po Kacperku. Ale będę mogła sobie przebierać i oglądać i układać i przekładać i będę wiedziała co muszę dokupić. Już się cieszę.
 
reklama
Dziewczynki, ostatnio mam dylemat. W poprzednich ciążach nie nosiłam spodni dżinsowych z elastycznym materiałowym pasem na brzuch i tak sobie oglądam różne fajne bo bym chciała takie sobie kupić. Moja siostra twierdzi jednak, że jej ten pas zjeżdzał z brzucha i nie wiem co myśleć, jakie Wy miałyście doświadczenia z tego typu spodniami dżinsowymi czy też dresowymi?
 
Do góry