reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

DSC_0201.jpgDSC_0203.jpg

Ewcia- ja sobie dzisiaj kupiła takie, zresztą pisałam już na temacie głównym :) czy pas spada jeszcze nie wiem ale są bardzo wygodne . zresztą wydaje mi się , że pas może spadać w każdych innych (sztruksach czy tam z jakiegoś materiału),wszystko pewnie zależy od szycia.
 
reklama
Ja dostałam ciuszki ciążowe, głównie bluzeczki, znalazłam spodnie które mam luźne. Nie zamierzam wydawać dużo kasy na ciuchy, bo wolę coś bobasowi kupić :-)
 
Dziewczynki, ostatnio mam dylemat. W poprzednich ciążach nie nosiłam spodni dżinsowych z elastycznym materiałowym pasem na brzuch i tak sobie oglądam różne fajne bo bym chciała takie sobie kupić. Moja siostra twierdzi jednak, że jej ten pas zjeżdzał z brzucha i nie wiem co myśleć, jakie Wy miałyście doświadczenia z tego typu spodniami dżinsowymi czy też dresowymi?

podobno są dwa rodzaje spodni ciążowych z pasem krótszym i dłuższym i te dłuższe lepiej się sprawdzają :tak:
chociaż ja sobie kupiłam takie WIOSENNE JEANSOWE SPODNIE CIĄŻOWE ROZ. S (1077127738) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

i jak noszę je na gołym brzuszku to przy siadaniu zjeżdżają, ale jak mam koszulkę w spodniach to już nie i są bardzo wygodne a wyglądają jak biodrówki :tak:
 
malutka - ja mam takie ale bez pasa, zwykłe i uwielbiam je. Świetnie się w nich wygląda i są mega wygodne. Teraz poluję na takie ciążowe używane.
 
Dziewczynki, ostatnio mam dylemat. W poprzednich ciążach nie nosiłam spodni dżinsowych z elastycznym materiałowym pasem na brzuch i tak sobie oglądam różne fajne bo bym chciała takie sobie kupić. Moja siostra twierdzi jednak, że jej ten pas zjeżdzał z brzucha i nie wiem co myśleć, jakie Wy miałyście doświadczenia z tego typu spodniami dżinsowymi czy też dresowymi?

ja miałam ostatnio dwie pary, dzinsy i sztruksy, obie pary z wysokim ściągczem, i z gumka regulowaną na guziki przy górze tego ściągacza. nic nie zjezdzalo, to były najwygodniejsze spodnie jakie kiedykolwiek mialam...polecam
 
ewciu ja tez mialam 2 pary i nie zjezdzaly mi te pasy i zadowolona bylam z nich. co do pasow ktore sa wszyste sa 2 rodzaje jedne maja gumke wszysta u gory a drugie jej nie maja. mialam oba i nie zjezdzaly mi zadne
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi. Moja siostra to taka niewydarzona trochę jest i wiecznie z wszystkiego niezadowolona i pewnie dlatego. Wogóle to pamiętam jak kupiła te dźinsy to już były jej ciasne na tyłku i pewnie dlatego zjeżdzały.
 
Do góry