reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ita współczun, mami synek -skas to znam :/ tylko sie nie daj i nie siedz tak długo - dziecko to nie lalka a szczegolnie takie malusie

idę sama z Tymkiem, mam go w dupie, jego wybór, niech sobie jedzie do mamusi:wściekła/y: już mu powiedziłam że momentami czuję się jakbym nie miała męża bo sama muszę wychodzić:wściekła/y:
 
reklama
Ja dzisiaj caly dzien przelezałam pod wiatrakiem czytając. Laptop zdecydowanie za bardzo sie nagrzewał, żeby go miec cały czas odpalonego :( Nic nowego sie nie dzieje, ale w sumie to dobrze, bo nie wyobrażam sobie rodzić w taki upał...do tego zabraniają pić podczas, wiec to by byla straszna meczarnia.
Coś ogólnie cicho było dzisiaj na BB, ale to wlasnie może przez ten upal...

Gratuluje rozpakowanym mamom :)
 
a w sumie to kiedy można na spacer wyjść z dzieckiem? bo niektórzy mówią, że jak łądnie jest to od razu po szpitalu można, inni zalecają najpierw werandowanie.... a ja w sumie już się nie mogę doczekać spacerków


a i jeszcze jedno- macie zakupione parasolki do wózków, żeby od słońca chronić?
w sumie to nie mam żadnego kremiku z filtrem dla małego, co polecacie?
 
no niestety Kasiu,miejsca medalowe zajęte, dostałam dziś smsy i od Lencji co już wiecie i od dorotki28de obie urodziły dzisiaj
ale prawdę mówiąć i klementinka i koriander pochodzą z Torunia więc nie wiem jak to rozpatrywać...
przepraszam że piszę z opóźnieniem,ale obie napisały jak byliśmy na spacerze, a potem kąpiel, karmienie i dopiero chwila wolna...
szczegóły na wątku smsowym:-)

mam nadzieję że nikogo nie zdołowałam tymi wieściami (szczególnie myślę o cobrze;-)?

buuuuuuuuuuu
5 torunianek przede mną- jedną jedyną bydgoszczanką, znajomi krajanie mnie zlinczują jak im powiem
A swoją drogą nieźle się laski dogadały, musiały się spotkać, może nawet leżą w jednym pokoju....

dobranoc....

 
a w sumie to kiedy można na spacer wyjść z dzieckiem? bo niektórzy mówią, że jak łądnie jest to od razu po szpitalu można, inni zalecają najpierw werandowanie.... a ja w sumie już się nie mogę doczekać spacerków


a i jeszcze jedno- macie zakupione parasolki do wózków, żeby od słońca chronić?
w sumie to nie mam żadnego kremiku z filtrem dla małego, co polecacie?

parasolkę mam, w zestawie była i już jej używałam, krem też mam z Nivea faktor 30

a jeśli chodzi o spacery to ja sama nie wiem posłuchałam się położnej (ale wtedy pogoda nie była taka ładna jak teraz) w 8 dobie pierwsze werandowanie 15 min, na drugi dzień pół godzinu, trzeciego dnia godzina i czwartego pierwszy godzinny spacer a potem to już ile wlezie:-p
 
buuuuuuuuuuu
5 torunianek przede mną- jedną jedyną bydgoszczanką, znajomi krajanie mnie zlinczują jak im powiem
A swoją drogą nieźle się laski dogadały, musiały się spotkać, może nawet leżą w jednym pokoju....

dobranoc....


dorotka28de napisała że nie rodziła w Toruniu, a Ty kajdusiu nie martw się na Ciebie też przyjdzie pora, nie zostałam w szpitalu to kolejne dziewczyny Cie wyprzedziły:-p:-p:-p
 
buuuuuuuuuuu
5 torunianek przede mną- jedną jedyną bydgoszczanką, znajomi krajanie mnie zlinczują jak im powiem
A swoją drogą nieźle się laski dogadały, musiały się spotkać, może nawet leżą w jednym pokoju....

dobranoc....


została Ci jeszcze jedna Torunianka do pobicia- i pewnie wygrasz, więc pewnie Bydgoszcz nie stoi na takiej straconej pozycji ;-)

a ja będę ostatnia, ale pamiętajcie "ostatni będą pierwszymi" ;-)
 
ita- ano doczytałam właśnie, że nie rodziła w Toruniu, ciekawe gdzie swoją drogą...
katarzynajanicka- no cóż, pogodziłam się- będzie pierwsze zwycięstwo Toruń 2010, następne Toruń 2016 :-)
 
reklama
Do góry