kasik u mnie tak samo z seksem, choć ja jeszcze przed porodem, ale domyślam się jak może być po
jedyneczka z tymi ambitnymi planami to wiesz jak jest dużo załatwiania, 8.20 mam wizytę u diabetologa, potem mamy w planach zakupy spożywcze z M, musze kupić też blender bo stary mi się rozleciał (a chcę zrobić dżemy), chcę kupić ten śpiworek w 5-10-15, poza tym dokończyć trzeba sprzątanie w domu, chyba z dżemami się nie wyrobię, jutro mam wizytę u gin i chcę upiec muffiny (które uwielbiam, a jeść ich nie moge z powodu cukrzycy, ale rodzinka przyjeżdża w sobotę rano to się przydałoby by mieć jakiś zapychacz do kawy)
kasiamaj nie znam takiego sera, ciekawie brzmi. Ja na kolację jadłam kanapki z serkami topionymi ale takimi kupnymi co pewnie do twojego się nie umywają. Co do oktaniseptu to będzie ci on potrzebny w domu
iwusia ja magnez biorę dwa razy dziennie magnezium 500 i nic mi nie puchnie
Ja zrobiłam kolację, M jeszcze nie wrócił z budowy, czytam trochę wieści w necie, bo nadal nie wiem jakiej firmy kosmetyki małej kupić. Przeczytałam już miliony opinii i takie wnioski z nich płyną, może komuś się przyda:
# emolienty typu Oilan, oilatym, emolium są fajne, ale generalnie nie warto używać je jak dziecko nie ma problemów skórnych
# J&J uczulają wiele dzieciaczków
# Nivea podobno najbardziej popularne w Polsce (niektórzy pisali że oliwka niezbyt fajna)
# Hipp raczej pozytywne opinie
# Ziajka chwalona - szczególnie oliwka i płyn do kąpieli
#Bambino chwalone
# do pupy prym wiódł linomag, także bepanthen, ziajka i sudokrem tylko w sytuacjach "trudnych"
# oliwka polecana tylko do smarowania główki na ciemieniuchę, nie wskazana do smarowania całego ciała
# oczywiście pojawiały się też inne kosmetyki i pozytywne komentarze tylko niestety w mniejszości bo niedostępne sa w PL (np. penaten)
# pieluszki pampers i happy (hugisy raczej niepolecane), bardzo zachwalano jakieś rossmanowe fioletowe i lidlowe
Może komuś się przydadzą te informacje, ja właśnie się zastanawiam nad tymi kosmetykami