reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze wakacje, dziecko w samochodzie, samolocie itd ...

reklama
hejka dziewczyny ja kupiłam BeSafe izi comfort 9-18kg i szczerze bardzo jestem zadowolona. Mamy krótkie pasy w Roverze (ciężko było wpiąć Roan Millo 0-13kg) a teraz jeszcze zostaje zapas :) No i Roan Millo okazał się juz za mały (a niby jeszcze 4kilo mógłby Wojtek w nim przejeździć...). Zastanawiałam się nad Maxi-Cosi Priori XP ale po "wymacaniu" obu fotelików wygrał BeSafe :) Polecam te dwa linki KONIECZNIE (może trochę kontrowersyjne, ale chodzi i bezpieczeństwo naszych maluszków!):
Motogazeta - Aktualności: Więcej wadliwych fotelików dziecięcych

Uwaga! TVN - Reportaże - Niebezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci (KRÓTKI FILMIK!)
 
Ostatnia edycja:
Zastanawiam się nad wyjazdem nad morze z córkami starsza ma prawie 5 lat( we wrześniu).Mąż nie jechałby z nami czy dam radę sobie z nimi czy w tym roku dac sobie spokój.W domu siedzę z nimi sama więc na wakacjach chyba tez jakoś bym sobie poradziła.Czy są mamy ,które zdecydowały się wyjechac same?
hmmmm my juz podroz nad morze mamy za soba i ja juz samochodem sie nie pisze nawet jak z cała rodzina do pomocy bym jechała ...u nas po 200km była masakra ! Mała płakała, wręcz wpadała w histerię, wyginała się, prężyła ...nigdy wcześnie nie było ŻADNYCH problemów z jazdą samochodę ,ale taka odległość małą Gabrysie przerosła :/ Momentami zatrzymywaliśmy się co 15 min...nie było łatwo jednym słowem a mieliśmy jeszcze raz jechać do znajomych w sierpniu...zostają nam albo tanie linie lotnicze do Gdanska ,albo pozostanie w domu-drugi raz nie chce tego przechodzić :/
 
hmmmm my juz podroz nad morze mamy za soba i ja juz samochodem sie nie pisze nawet jak z cała rodzina do pomocy bym jechała ...u nas po 200km była masakra ! Mała płakała, wręcz wpadała w histerię, wyginała się, prężyła ...nigdy wcześnie nie było ŻADNYCH problemów z jazdą samochodę ,ale taka odległość małą Gabrysie przerosła :/ Momentami zatrzymywaliśmy się co 15 min...nie było łatwo jednym słowem a mieliśmy jeszcze raz jechać do znajomych w sierpniu...zostają nam albo tanie linie lotnicze do Gdanska ,albo pozostanie w domu-drugi raz nie chce tego przechodzić :/
ja tez zaczynam byc przerazona bo mamy jechac do chorwacji wiec podróz 12 godzin...nieiwem jak on to zniesie..
a powiedzcie dziewczyny jak lepiej jechac w nocy jak mały spi czy w dzień- jechała któras z Was w taką podróz?
 
ja tez zaczynam byc przerazona bo mamy jechac do chorwacji wiec podróz 12 godzin...nieiwem jak on to zniesie..
a powiedzcie dziewczyny jak lepiej jechac w nocy jak mały spi czy w dzień- jechała któras z Was w taką podróz?
ja jakbym musiała drugi raz jechać to tylko w nocy ! jeśli nie w nocy to zdecydownie nocleg po drodze jeden musi być :tak:
 
Ostatnia edycja:
nie wiem czy to w tym wątku, ale napisze bo temat dotyczy podrozy - głównie dla dziewczyn które planują wyjazd z dzieciaczkiem za granicę !- Otóż moja teściowa (tak jak wieszosci wiadomo jest lekarzem-internista) była na seminarium poswieconym choroba tropikalnym i okazuje sie ,ze bardzo duzo dzieci wraca z zagranicznych wakacji z żółtaczka typu A (typu B jest obowiazkowa i szczepia juz w szpitalu) Specjaliści którzy prowadzili ten wykład twierdzili ,że rodzice którzy podrozuja a nie szczepia dzieci przeciw tej zoltace powinni byc wrecz karani !!! bo niestety jest to czeste zjawisko !:szok: i ja sie tylko pytam czy ktorejs z was pediatra o tym mowil ! ??? ja wyrazniej mojej sie pytalam czy sa jakies przeciwskazania /zalecenia co do wyjazdu zagranicznego w obrebie europy i powidziala ,ze nie :szok: w przyszlym tygodniu idziemy szczepic sie na pneumokoki to spytam konkretnie o ta szczepionke !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry