reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zerowka

reklama
Witam, moje pytanie brzmi co potrzebuja dzieci idace do zerowki?co moge juz smialo kupic?
moim zdaniem kup tylko buty na przebranie,inne rzeczy ktore beda potrzebne dowiesz sie na zebraniu zaraz po rozpoczaciu zerowki,zazwyczaj nauczyciele podaja kwote np 30 zl na wyprawke od kazdego dziecka,aby kupic po cenie hutrowej i aby dzieic mialy takie same rzeczy
albo zadzwon do szkoly czy przedszkola i zapytaj
jak pamietam u kolezanki jej corka w zerowce miala zestaw podrecznik cwiczenia
 
też uważam że nie ma sensu wcześniej robić zakupów. Moja córcia idzie do zerówki razem z całą swoją przedszkolna grupą i paniami. W poprzednich latach ustaliliśmy że będziemy składać się na wyprawkę i panie same kupią w hurtowni to czego dzieciom potrzeba. Myślę że to rozsądne rozwiązanie - po pierwsze hurtowo znaczy taniej, po drugie nie ma problemów że jedne dzieci mają super kredki a innym przykro że najtańsze. Podręczniki zostały wycofane w ubiegłym roku - bo teraz dzieci czytania mają się uczyć dopiero w I klasie - wprowadzono natomiast arkusze pracy na które trzeba będzie sobie przygotować pieniążki.
 
Buciki :) i duużo ubrań :) bo będzie je brudziło :) tak więc przygotujcie się na to :) ale ogólnie to piękne czasy :)
 
Do góry