reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Cześć dziewczynki. Byliśmy wczoraj z mężem na USG 3d, niestety mały nie chciał ładnie pozować :-( Tyle co się dowiedzieliśmy to: mały to nadal mały, czyli Adaś - jajek nie stracił ;P Waży już 2.200 kg (typowana waga przy urodzeniu 3.800 - chyba, że zechce troszkę wcześniej wyjść - od 37 tyg. ma pozwolenie ;-) - wcześniej lekarz typował 3.500-3.700). Ja obstawiam, że będzie ważył jak mamusia czyli 3.650 - zobaczymy :-D Lekarz zasugerował, że młody może zechcieć szybciej wyjść bo ma mało miejsca w brzuszku, ale ja już znam historie gdzie straszyli, że urodzi wcześniej a urodzone w terminie, albo i po więc się nie zamartwiam i nie stresuję :-) Odżywiony jest ładnie i co nas zdziwiło ma strasznie długie noooooooooogi - jak by był dziewczynką miał by super branie :-D Hihi, na USG byliśmy wczoraj (31tc+0), a nóżki małego były długie jak na 36 tydzień :D Jak będzie "drugi tatuś" to będzie bo problem z ubieraniem jak nic ;-P Pożyjemy, zobaczymy! Teraz zjemy śniadanko i zasuwamy na zakupy i zawiozę je mamie i robi nam na obiad pierogi ruskie :D Jak dobrze, że moi rodzice mieszkają 4 km od nas - po drodze z miasta - będzie gdzie małego zostawiać :D Udanego dnia dziewczynki! U nasa we Wrocławiu 25 stopni i słonko, ale ponoć ma być chłodniej - oby - bo muszę chatę wysprzątać jak wrócę, a w upale nie wyrobię :-) Słaba jestem jeszcze przez to przeziębienie... :-(
 
reklama
Hejo

HEY
cały dzień nie dawałam znaku życia...
Ale mam duuuzo pracy bo jutro 30 stka mojego m i imprezka!!!:-D
Pproszę o kciuki na jutro przed południem mam usg 4 d mam nadzieje że Lenka ładnie zapozuje...
A poutrze teściowie się zapowiedzieli, teściowa chce nam fundnąć wyprawkę, mój M powiedział,żebym pochowała to co już kupiłam:-D

To udanej imprezki i rzeczywiscie pochowaj to, co juz masz - coby wiecej od tesciowej dostac :-D

Cześć dziewczynki. Byliśmy wczoraj z mężem na USG 3d, niestety mały nie chciał ładnie pozować :-( Tyle co się dowiedzieliśmy to: mały to nadal mały, czyli Adaś - jajek nie stracił ;P Waży już 2.200 kg (typowana waga przy urodzeniu 3.800 - chyba, że zechce troszkę wcześniej wyjść - od 37 tyg. ma pozwolenie ;-) - wcześniej lekarz typował 3.500-3.700). Ja obstawiam, że będzie ważył jak mamusia czyli 3.650 - zobaczymy :-D Lekarz zasugerował, że młody może zechcieć szybciej wyjść bo ma mało miejsca w brzuszku, ale ja już znam historie gdzie straszyli, że urodzi wcześniej a urodzone w terminie, albo i po więc się nie zamartwiam i nie stresuję :-) Odżywiony jest ładnie i co nas zdziwiło ma strasznie długie noooooooooogi - jak by był dziewczynką miał by super branie :-D Hihi, na USG byliśmy wczoraj (31tc+0), a nóżki małego były długie jak na 36 tydzień :D Jak będzie "drugi tatuś" to będzie bo problem z ubieraniem jak nic ;-P Pożyjemy, zobaczymy! Teraz zjemy śniadanko i zasuwamy na zakupy i zawiozę je mamie i robi nam na obiad pierogi ruskie :D Jak dobrze, że moi rodzice mieszkają 4 km od nas - po drodze z miasta - będzie gdzie małego zostawiać :D Udanego dnia dziewczynki! U nasa we Wrocławiu 25 stopni i słonko, ale ponoć ma być chłodniej - oby - bo muszę chatę wysprzątać jak wrócę, a w upale nie wyrobię :-) Słaba jestem jeszcze przez to przeziębienie... :-(

Gratulacje, ale duzy synus :-)


U mnie tez mialo byc niby chlodniej, ale nic tego nie zapowiada :-( Jedynie w nocy odpoczelam, zrobilismy sobie przewiew i jakos mozna sie bylo wyspac.

Zycze mamuskom udanych wizyt i milego dzionka :-)
 
Witam z rańca :)
tak czytam o waszych USG i kurcze wszystkie dzieciaczki sie pochowały, pewnie stwierdziły że buźke pokażą jak sie urodzą :) ja mam co wizyte robine i co wizyte Lena zasłania twarz rączką ( ostatnio nawet nogą:baffled::szok:) więc tak sobie myślę, że ciężko trafić żeby dzidza była ładnie odsłonieta .....

mąż zabrał nas wczoraj na basen- dla ochłody- kurcze ja już naprawdę wyglądam w stroju jak wileoryb :baffled::happy2:

całą noc u nas padało i teraz też ciągle pada- ale fajne powietrze jest a temperatura uwaga 16 stopni:szok:

jeśli chodzi o proszek do prania to ja tez dla dzidzi kupuje tylko do kolorów ...

Beniaminka pochwal se jak po wizycie:-)

monia.gryc kciuki zaciśniete :happy:
 
hej dziewczynki

U mnie na wczorajszej wizycie wszystko ok. Szyjka nie za długa, ale twarda i zamknieta. I jak przewidziałam usg nie było, bo robił mi w zeszłym tygodniu. Posłuchałam tylko bicia serduszka, mogłabym tak słuchac i słuchac.
I jeszcze powiedział na koniec, ze wszystko dobrze, ale zebym na "meza przypadkiem sie nie rzucała":-D.
Pytałam tez o twardnienie brzucha, i powiedział, ze teraz to nawet powinno sie zdarzac, oby nie za czesto. Jesli czesciej niz 3 razy na godzinke, to do szpitala mam sie zgłaszac.

Nastepna wizyta dopiero 19 sierpnia, bo idzie na urlop:dry:, nie wiem jak tak długo wytrzymam:tak:

UDANYCH WIZYT I MIŁEGO DNIA
 
Hello!!!!
U mnie jak pisałam totalna zmiana pogody i PADA!!!!!!!!!! Temp. bardzo bardzo przyjemna więc już mam poprasowane i dzisiaj posprzątam domek bo jutro idziemy na wesele :-D
marta2411 wow ale synek duży!!!! Gratki udanej wizyty!!!
monia.gryc trzymam kciuki co by dzieciątko twarzyczkę pokazało:tak::-D

Ooooooooo ale u mnie leje:szok: dzisiaj nad jeziorko nie pojadę, więc raczej popiszę z wami dużo:-D

Miłego dnia brzuchatki!!!!!!!!!!
 
Witam porannie ,kawowo i nareszcie deszczowo :) Marta gratuluje udanej wizyty ! Chlop jak dab Ci rosnie !!! Monia udanej imprezki i zeby sie na usg malenstwo ladnie pokazalo - wytlumacz brzuszkowi ze tato ma urodzinki i chcialby ladne zdjecie :) Saara Masz super synka !!! My tez chcemy Kaske 2 jezycznie wychowac.Dzieki za propozycje Gutscheinu ,ale ja do najblizszegi C&A mam 16km a w upaly jazda samochodem bez klimy to zupelnie nie dla mnie :(
Wszystkim milego i mniej upalnego dnia i udanych wizyt !!!
 
Witam porannie, i u nas tez pada:-) wkońcu jakoś normalnie można funkcjonowac:)

Ja dziś mam tylko w planach do pracy na 2 godzinki, alento na 13 dopiero i reszte dnia się bycze i kompletnie NIC nie robie , bo po wczorejszym kręgoslup mi siada.

Życzę wszystkim udanych wizyt i miłego dnia:happy:
 
Dzieki Agusska. Przyznam, ze nigdy nie kupowałam kukurydzy w kolbie. Jedynie kojarze, ze zawsze na wakacjach na plazy sprzedawali takowa, i mi smakowała. Wiec jak kupie, to na pewno zrobie.

Pati fajnie ze urlopik udany, pewnie jak mulatka wygladasz:-D. Gratuluje udanej wizyty. A wymiotów to wspólczuje szczerze, bo meczyły mnie prze jakies 3 m-ce.

lilu Tobie tez gratki udanej wizyty:-).
Oj to poszalejesz jutro na weselichu;-). Ja mam 11 wrzesnia i 2 pazdziernika, wiec tance i imprezki mnie omina. Szkoda mi troche, ale kaska w portfelu zostanie:tak:

przyszła-mamo Ty masz dosyc pochmurnej pogody, a wiekszosc z Nas upałow. I nie wiem co gorsze:rolleyes2:

Akderk to rzeczywiscie rozbiezne spojrzenie mieli Ci lekarze. Ale na pocieszenie dodam, ze nie wszystkie tu znamy płec, w tym i ja:tak:.

Angelus fajnie ze wczasy udane. A ze czujesz sie nieprzystoaowana do rzeczywistosci, to wcale Ci sie nie dziwie. ja po kazdych wakacjach przez około tydzien tak mam.

Sara ale zdolniacha ten Twój synus, gratulacje

Monia powodzonka na usg. A propo tesciowej, chyba fajna z niej babka:shocked2:. I oczywiscie udanej imprezki zycze.

alcia powodzonka na wizycie

skrzat, justyna i akderk tez kiedys pomyslałam, ze drugiego dzidziusia chcialabym miec na wiosne. Ale przeciez nie zawsze jest tak, jak by sie chciało. I sobie tak mysle, ze kazda pora na dzidziusia ma swoje plusy i minusy. Pocieszam sie ze chociaz teraz smigam w czym chce, a w zime to np. trzeba było by kupic kurtke w big rozmiarze. I czułabym sie w niej jak wieloryb:-D. A o zakładaniu kozaków to nie wspomne:rofl2:

marta gratuluje, a synus juz całkiem spory


A propo pogody, to gdzie to ochłodzenie:sad:. Bo u mnie na termometrze nadal 30 stopni:szok::huh:
 
reklama
Witam dziewcz ynki
Dopiero wstalam bo noc dzisiejsza to byl koszmar. Niedojrze oddychac czym nie bylo, wiec Zaleglam na kanapie pod wentylatorem i liczylam... skurcze, czy cokolwiek to bylo. Tak mi sie strasznie brzuch napinal i to na dole i klucie takie okropne. Wiec napinal sie przez 1,5 godz co 11-12 min i tak na 10/12 sekund. Jak na zlosc nospy nie mialalm wiec wzielam podwojna porcje magnezu i po 2 godz chyba przeszlo albo po prostu zasnelam z wykonczenia. Nie wiem co teraz bo ustalo, ale chyba powinnam zadzwonic do ginki i zapytac czy to normalne. Co o tym myslicie?? Milego dnia i teraz troche Was poczytam
 
Do góry