reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak podkreslic nicka osoby do ktorej sie zwracamy...??

reklama
Jak wytłuścić to wiem, kiedy odpisujesz to w okienku pokazuje ci się pogrubiona literka B klikasz na nią i wychodzi Ci coś takiego , między te literki wpisujesz nicka osoby do której się zwracasz i masz wytłuszczonym drukiem, a ja nigdy nie podkreślałam to nawet nie wiem jak :sorry:
 
Jak w tytule.... Bede wdzieczna za pomoc
masala jesli chcesz podkreslic jakis wyraz odpisujac danej osobie klikasz na literke U piszesz co ma byc podkreslone,a nastepnie jeszcze raz klikasz na te literke i piszesz dalej zwyklym drukiem.Jak piszesz wiadomosc masz troche wyzej opcje pisania,mozesz podkreslac,pogrubiac,kolor czcionki zmieniac itp.:tak:pozdrawiam.
 
Do góry