reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

ale jestem zła........przyszły nam bodziaki w opisie była długośc 41 i tu juz miał byc zapas ....a tu wyciagam , mierze 46,5 szok.....bede to trzymać nie wiem jak długo zanim włozymy :/ wrr.... na stylowe dziecko takie pomiary zrobili.....buu.....
napisz do nich, że źle pomierzyli, i że chcesz wymienic- to ich wina, więc oni pokrywają koszty przesyłki (w obydwie strony)
 
reklama
no i też zrobiłam zamówienie w stylowedziecko.pl:))))))

aga trzymaj mi te ubranka, bo na razie nie mam jak zmierzyc, bo młody mi z rąk nie schodzi. jak wróci mama z pracy, to pomierzę
 
własnie przyszła do mnie paczka z kulą fisher price KULA FISHER PRICE DO RACZKOWANIA NOWA ! PROMOCJA (1317284693) - Aukcje internetowe Allegro jestem zawiedziona... po dywanie ani drgnie, a po podłodze zrobi jednie obrót o 90 stopni... :/ nie polecam...

zwrot 'toczy się' zdecydowanie został w opisie aukcji nadwyrężony... :/

ja taka kule widzialam w przychodni u nas, bo jest w poczekalni. Rzeczywiscie nie wyobrazam sobie zeby sie toczyla...

my mamy taka kule:TINY LOVE MAGICZNA KULA interaktywna! WYPRZEDAż (1275121225) - Aukcje internetowe Allegro
jest świetna. Malej najbardziej sie podoba ze robi duzo hałasu, zwlaszcza jak z dywanu na panele uda jej sie ją zrzucic ;)
 
Afilacja ja tez wlasnie wczoraj ta kule nabylam:-(
lipa taka,ze szkoda gadac.dobrze,ze za punkty w tesco ja wzielam to nic za nia nie zaplacilam.
i po raz kolejny Vtech wysuwa sie na prowadzenie.
mamy od nich taka kulke i moge ja z reka na sercu polecic.duzo piosenek,lagodne dzwieki,ogolnie bardzo fajna
Crawl and Learn Bright Lights Ball - VTech UK
 
afi dzięki za info, bo ja właśnie na taką kulę polowałam..
tomek dostał zwykłą kulę, coś jak ta z tiny love tylko w środku jest jeszcze mała kuleczka i nią się bawi, ale ona nie pełza ani nic ;-)
 
własnie przyszła do mnie paczka z kulą fisher price KULA FISHER PRICE DO RACZKOWANIA NOWA ! PROMOCJA (1317284693) - Aukcje internetowe Allegro jestem zawiedziona... po dywanie ani drgnie, a po podłodze zrobi jednie obrót o 90 stopni... :/ nie polecam...

zwrot 'toczy się' zdecydowanie został w opisie aukcji nadwyrężony... :/

Afi dzięki za info - dziś nabyliśmy tą kulę w teskaczu za prawie 90 zeta. Nie rozpakowana, w poniedziałek idę im ją oddać, niech się walą. Ja bym też ją zwróciła na Twoim miejscu, jak nie wyrzuciłaś i nie uszkodziłaś opakowania- masz prawo do 10 dni się rozmyślić, a z tego co wiem, to chyba tania jak barszcz nie była - kup Jagodzi za to inną zabawkę, niech nie będzie stratna.
 
nie ma za co Aga :)

dzięki dziewczyny, ale raczej nie uda mi się zwrócić kuli, bo była solidnie zapakowana i nie udało mi się odpakować jej bez szwanku... :/
 
reklama
własnie przyszła do mnie paczka z kulą fisher price KULA FISHER PRICE DO RACZKOWANIA NOWA ! PROMOCJA (1317284693) - Aukcje internetowe Allegro jestem zawiedziona... po dywanie ani drgnie, a po podłodze zrobi jednie obrót o 90 stopni... :/ nie polecam...
zwrot 'toczy się' zdecydowanie został w opisie aukcji nadwyrężony... :/

My mamy taką kulę. Kupiliśmy używaną na Allegro kilka miesięcy temu. I nasza, jak się nią ruszy, to ucieka po panelach. Może ta Twoja jakaś felerna jest?
Dzisiaj Hanusia dostała lalkę FISHER PRICE MIECIUTKA SZMACIANA 30cm LALKA SUPER (1300534541) - Aukcje internetowe Allegro Udało nam się kupić używaną za 30 zł (wygląda jak nowa :tak::-D)
 
Do góry