reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dziewczyny nie wiem, co jest. Strasznie pulsuje mi w głowie. Dosłownie słyszę w uszach takie pulsowanie krwi i mam taką jakby pełną głowę. Jest mi też duszno i gorąco. Próbowałam leżeć i jest tak samo, siedzę i też to samo. Masakra jakaś, jakbym zaraz miała eksplodować.
 
reklama
dziewczyny ja mysle ze to jest jak choroba :-D zarazamy na forum chlopakami :-D hihi
jak wy macie kolejnego chlopca to i ja pewnie bede miala, ale dzieki wam bedzie mi prosciej sie z tym pogodzic :-)

my bylismy u tego pediatry z Joshem i zapisal jakas masc sterydowa do stosowania przez 4miesiace na tego siusiaka i go nie ruszac. Po 4 miesiacach mamy przyjsc i jak sie skorki nie bedzie dalo nadal sciagnac to wtedy zabieg. Najgorsze jest to ze wizyta po 4 miesiacach wypada na miesiac przed porodem a ewentualny zabieg tydzien przed:baffled: oby do niego nie doszlo!:sorry2:
 
Juz jestem w domu:) Wszystko w jak najlepszym porządku po wizycie u gina, cholestazy tez nie mam. Lekarz zrobił mi niespodziankę i kazał mi się położyć, aby sprawdzić płeć, bo wiedział jaka jestem niecierpliwa. Mówicie, ze zarażacie chłopakami? To czemu mnie nie zaraziłyście??? Mi wychodzi na 90% dziewczynka, a tak chciałam chłopaka :-) Z jednej strony fajnie, bo starsza córcia będzie mieć siostrę...
W takim razie pewnie będzie Maja :) Nie ukrywam jednak, ze chciałabym wierzyć, że czegoś tam lekarz nie zauważył i że to jednak chłopaczek będzie :zawstydzona/y:

Cucumber , nie martw się aż tak, bo ja wiele razy to przechodziłam. Nie byłam wtedy w ciąży, ale po czasie przechodziło. A jak ciśnienie? Mierzyłas?
 
Ostatnia edycja:
karina, ale jaja... :-) no doslownie. ile tych facetow!.. normalnie cos sciemniaja ci nasi lekarze. moze sami chcieliby synow! buziaaaaki.

anisad
- cos ten los przekorny. polowa z nas modlila sie o dziewuszki, a ma chlopaczkow.. ;-) a ty bidna na odwrot. ale wiesz co? co jest zapisane w gwiazdach, po prostu MUSI byc dobre :-)

buziaki!

ogladam house'a i lulam :-)
 
To może jakaś mała wymiana ? ;) Kto ma za dużo chłopaczków niech się zgłosi na priva :) hehe (Oczywiscie żartuje)

Proszę mnie wpisać na listę, na 19 kwiecień ??, dziewczynka Maja???
Jakby co, to będę zmieniać, bo wszystkie dane mogę się jeszcze zmienić :)
 
Ostatnia edycja:
Witam!!
Wróciłam właśnie z USG :) i na 99 % będzie córa :) Duża i zdrowa. Termin porodu wg rozmiaru płodu to 1 kwietnia a wg ostatniej miesiączki 4 kwietnia. Tak więc oficjanie proszę o wpisanie mnie na listę :) Ależ się cieszę - strasznie chciałam córę!!!
No i może trochę zaróżowię na tym niebieskim jak dotąd forum:)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.


Cucumber- może masz niskie ciśnienie - a mam niskie i jak jeszcze czasem spadnie to właśnie mam takie objawy jak TY.
 
Ostatnia edycja:
Cocumber, biedactwo, a może Ty po prostu masz migrenę? Albo ciś w powietrzu siedzi. Mnie dzisiaj też cały dzień głowa boli i też mówiłam mężowi, że mam taką ciężką, jakbym jakiś problem ze sobą nosiła ;-) A ja jestem wrażliwa na zmiany pogody, więc może to to. No i ostatnio coś źle sypiam...
 
Witam się po weekendzie :)

od soboty do dzisiaj cały czas miałam gości, a dzisiaj byliśmy jeszcze z M. w kinie. Także weekend minął mi bardzo przyjemnie i tak normalnie- odwykłam już od tej normalności. Jutro niestety powrót do codzienności :(

Brzuch czasem mnie jeszcze pobolewa, ale mniej i mam nadzieję, że tak zostanie. Jedyne co to chyba zaczyna mnie brać przeziębienie- boli gardło. Znacie jakieś sprawdzone sposoby na ból gardła poza płukaniem szałwią?
To co męczy mnie wyjątkowo to cały czas infekcja pochwy. Najlepsze jest, że brałam już Nystatynę, aktualnie leczę się Macmirorem (nota bene kosztował 50 zł), a i tak czuję dyskomfort i mam wrażenie, że jest gorzej niż było :(

zauważyłam w ogóle, że mnie wybrzuszyło! :) ale teraz tak ciążowo, bo do tej pory to raczej brzuch powiększał mi się wieczorem i był cały taki wypukły (wzdęcia też mnie męczyły), a od kilku dni jest od rana wypukły jakby od pępka w dół ;)))

to chyba tyle z najważniejszych rzeczy, które miałam napisać

aha- dziękuję za życzenia! i do jutra!
 
Ello wieczornie:)

wiosenko gratuluje!!! wkoncu jakaś księżniczka się pokazała, na listę cie wciągnęłam jak juz wybierzesz imię daj znac, tylko na priv bo tutaj nie wszystko wylapuje:)

A ja busuje na allegro w ubraaniach ciazowych i dzieciecych i juz mi sie w oczach troi...ide zaraz spac.

DObrej nocy kobiety
 
reklama
anisad, wiosna22 cudownie że dziewczynki będą :-) też mam jeszcze ciągle nadzieję na dziołszkę choć na ostatnim usg coś tam ogonkowego gin widziała, potem stwierdziła że to pępowina i że się domyśla ale powie mi na następnej wizycie uhhhhhhhhhh aż mnie skręca - to dopiero za dwa tygodnie

Dzisiaj po robocie wybrałam się na zakupy żeby upolować w końcu jakąś cieplusią kurtkę bo pewnie zima zaskoczy z dnia na dzień a ja ledwo zapinam się w mój płaszczyk (niebawem zacznę strzelać guziolami). No i nici!!! kurcze w pobliżu żadnego konkretnego sklepu ciązowego nie ma, w firmówkach gdzie czasem kolekcje dla ciężarówek się pojawią to kurtek/płaszczy jeszcze nie widzieli:baffled: i nie wiadomo co będzie :baffled::baffled::baffled:
Dziewczyny, mamcie już coś ciepłego?

Dodatkowo jak poczytałam o Waszych zakupach też chciałam dziś coś dzidzikowi zakupić - stanęłam przed regałami ze ślicznymi ciuszkami i normalnie nie wiedziałam co wybrać:szok: body z krótkim, z długim rekawwkiem, rozpinane na środku, po boku, koszuleczki, skarpeteczki... zgłupiałam i kupiłam trzy kolorowe pieluszki tetrowe WOW
Czytam i czytam poradniki, gazetki, forum itp a czuje sie kompletnie zielona:baffled:

Dziewczynki dobrej nocki
 
Do góry