reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Mój mały troszkę lepiej.Oby przeszło wkońcu. :(


Byłam w przychodni i oni szczepią Priorixem.

My jeszcze nie byliśmi na bilansie przez to,że ja jestem wtedy w szkole kiedy sa bilanse a jak już mam czas to młody chory :( (dobrze,że do 3 m-cu można iść)
 
reklama
Byłam na szczepieniu, Asia raczej bała się pielęgniarki niz zastrzyku;-) Ważenie - ryk, mierzenie - ryk, za to jak tylko pielęgniarki się oddalały od razu uśmiech :-D mój oszust mały, nawet łzy jej nie leciały:-D

Nastepne szczepienie 24.II - dawka przypominająca : błonica, tężec, krztusiec.

Pytałam się jak to jest ze skojarzonymi to tak samo - szczepienie na roczek i na półtora roku.


Acha lekarka tak spoglądała ile ząbkow ma Asia że ta się zrzygała... ale ma 6 i nic się tam nie wykluwa.

Gorączki mam się spodziewać tak jak po każdym innym szczepieniu albo nie spodziewać jak nigdy nie miała żadnych objawów poszczepiennych.
 
Pewnie że warto tylko o tym się nie mówi.Ja do wczoraj nawet nie wiedziałam że jest bilans roczniaka.

bo teoretycznie w kalendarzach nie ma - i u mnie w przychodni też powiedzieli, ze nie ma, bo w pierwszym roku życia jest tak dużo wizyt, ze bilans niepotrzebny.
Oczywiście zależy jeszcze jaka jakość tej wizyty - u mnie np. marna. Ale na szczepienie idziemy za miesiąc i zobaczę - może pani doktor bardziej się tym razem przyłoży. A jak nie to pójdę na taki "bilans" prywatnie.
 
Nam nic nie mowili o bilansie roczniaka.
Szczepionkę też mamy bezpłatną Priorix i w książeczce wpisana jest po jego urodzinach a kiedy i dokładna data nie jest wyznaczona, dobtrze bo ja i tak daty przeciągam i dokładnie w tych datach nie chodzę.
Pewnie prędzej zaszczepimy się kolejną dawką 5w1 niż Priorixem :)
 
reklama
Do góry