reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

claudia - powodzenia na wizycie:-)

a mój małżon już wrócił z pracy... i robi obiadek... bo ja dzisiaj checi nie miałam na stanie przy garach... za to zżarłam całą nutelle :-) i mały zaraz wyskoczy mi z brzucha ze szczęscia:-D

a dzięki - mam stracha czy wszystko gra przez ten mój kaszel :-(
ciekawe czy mi będzie kazał robić badania
HBS miałam na początku ciąży zaraz
 
reklama
poleżałam i już mnie gryzie :)
trzeba pomyśleć o obiedzie

powodzenia na wizytach dziewczynki :)

a mówiłam wam, że jak ostatnio byłam na wizycie, to tak się zagadałam z nią, że zapomniałam zapłacić i nawet nie wiem czy mam robić jakieś badania krwi przed kolejną wizytą??? Kurcze, ja to jestem zakręcona :D
A telefon mam tylko do jej rejestratorki...

Nie przejmuj się, ja po pierwszej wizycie też wyszłam i nie zapłaciłam. Potem pielęgniarka się śmiała i mówiła, że to się zdarza prawie codziennie :-)
 
już jestem...przebrałam pościel, poodkurzałam....podłogi już nie uda mi się umyć. Teraz siedzę i kawke piję i oglądam film... za chwilę wezmę się za prasowanko a później jeszcze pranko pościelki dla Maciusia....

ale mi się nic nie chce....

czyli klaudoos dziś będzie ?:) to czekamy:) opowie nam co i jak
 
Ja jutro wyprawiam męża do pracy 9od jutra mają zacząć fuszki - oby)
jak pójdzie to się biorę za sprzątanie w domku, mam troszkę też do zrobienia...

potem ma przyjechać moja mama - zobaczymy czy przyjedzie - dowieźć mi wanienkę i fotelik dla Michaśka ;-)

fajnie, że będzie się coś działo bo ta nuda mnie zabijała :-)


aaaaaaa
i jeszcze jutro lub pojutrze muszę iść na pocztę wysłać L4 z dzisiejszej wizyty
..............................................................................................................
no czekamy na klaudoos o ile będzie miała siły i czas aby pisać
 
claudia4you z tego co wiem HBS sie robi 2 razy na poczatku i pod koniec. mozie nie bedzie tak zle, trzymam kciuki
ja tez jak pojde w przyszlym tyg to mi juz mowil, ze bede juz robic badania do porodu.

ach niedlugo na porzadku dziennym beda posty o dzidziulkach tych juz u cyca i tych w drodze na swiat :-D

-------------

zacytuje klaudoos

jestem chodzacym ale szczesliwym trupem. szymon non stop wisi na cycu.



haha szymus wie co dobre
 
Aha to nie wiedziałam że tak jest z tym hbs- em
jak będzie trzeba to się zrobi ;-)

ważne żeby u małego grało wszystko
 
a ja połozyłam Tomcia spac.. i teraz chwilka relaksu.. obiadu nie robie.. jakos nie mam checi..

tez sie zastanawiam co u zielonej.. moze juz jest po wszystkim.. albo w trakcie.. nic trzeba czekac na info :)

madlen --- dobrze ze juz działa internet :)


moncia--- Kubus tez reaguje bardzo na jakies słodkosci :)

martusia -- to juz miną tydzień,... jak szybko :)

claudia4you --- udanej wizyty

monia-t -- zadzwon na rejestracje i zapytaj o numer.. powinna Ci podac babeczka.. robiłas wymaz? juz ?? i HBS ? a kiedy masz nastepną wizyte ??

RIbi -- a co ty masz dzis tyle siły?? ja tez mam jakis przejaw energi.. ale narazie sie relaksuje.. ale juz mnie korci zeby łózeczko ubrac.. kurcze.. ale czy to nie zawczesnie...

tez czekam na klaudos.... mówicie ze szymek wisi na cycu... jejku .. mam nadzieje ze Kubus nie bedzie ciagle mi na cycu wisiał.. bo ja jeszcze musze sie z Tomkiem bawic:)
 
Ostatnia edycja:
no ja się obijam i to jak :D powiedziałam już Michaśce że jestem oburzona że jest tak niepunktualna :D wogóle moja kuzynka leży na porodówce i czeka na decyzję czy będzie cc czy czekają na poród naturalny bo ona młoda a dziecko duże i się zastanawiałam już jej mówiłam żeby mi miejsce obok trzymała a mała coś się obija.

Stwierdziłam że jutro po wizycie jak lekarz mi powie kiedy do szpitala to wezme sobie olejku rycynowego może dam radę wypić i może coś się ruszy no chyba że w wc na dłuższym posiedzeniu wyląduje co też nie byłoby takie złe biorąc pod uwagę moje wizyty co 2,3 dni hehehe

ręki nie czuje bo mała ciśnie mi na nerwa i drętwieją mi 2 palce, siedzieć przy kompie nie mogę bo zaraz mam sygnały że komuś niewygodnie hehe
 
reklama
czesc dziewczynki:-)

ale miałm nockę od 1 do 4 walczyłyśmy z Lulusią z jej brzuszkiem.w tym czasie zużyłysmy 5 pieluch,3 spiochy,jeden kaftanik:)juz czasem głupieje co mam jesc zeby jej nic nie bolało.chyba przezucę się na suchy chleb,wodę i ew.ryż...
Mamusie mam do Was pytanie,czy będziecie szczepić swoje maleństwa na rota wirus i pneumokoki????? bo ja osobiscie mam dylemat czy szczepić Juleczkę,gdyz słyszałam rózne opinie..

claudia napisz jak po wizycie i jak się czujesz
ja narazie zmykam jakis obiadek wymodzić dopoki Julka spi:)

ticker.php
 
Do góry