reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Jejku, Oli jak ja bym nabluzgała takiemu skurkowańcowi. POwiem Ci ,ze ja to się niedawno nauczyłam jak trzeba z takimi postępować...Kiedyś byłam grzeczna i potulna,ktos mnie ochrzaniał a ja nic,a teraz to szatan wcielony ze mnie. Ale okazało się,że to działa. Trzeba niestety czasem być niemiłym,niegrzecznym wrecz chamskim bo inaczej ludzie nagłowe włażą! A jak widzą jeszcze,ze stoi sobie miło wygladająca,kulturalna osoba to już jadą na całego. A tu trzeba pokazać rogi i już! Szkoda,ze z tobą tam nie byłam,doktorek by nie wiedział gdzie sie ma podziać:):);).

Dobrze,ze w przychodzni sie chociaż udało.
 
reklama
Jestem znów na chwilę w przerwie między mdłościami....
madziara witaj wśród nas :)
oli ale miałaś przeboje, oj wkurzyłabym się bardzo na tego lekarza, co za cymbał!!! A co do szczepień to mam podobne zdanie.
Zazdroszczę Ci natt energii do działań, ja dziś tylko leże, ewentualnie biegam do wc, nawet rosół nie przeszedł....:( już nie mam pomysłu co sobie gotować?
natt mogę Cię zabierać ze sobą do głupich lekarzy? bo ja to raczej z tych potulnych kulturalnych...ale też czasami żałuję, że nie potrafię inaczej...
 
Dzięki dziewczyny :) ja zazwyczaj potrafię nawrzucać, ale wczoraj nie miałam już sił. Za to napisałam skargę do LUX-MEDU na tego lekarza i wszystko opisałam , o :)
 
Dziewczyny ale się dziś uraczyłam, oglądam Film o Irenie Sendlerowej (uratowała 2500 tyś dzieci z getta) ryczę jak bóbr
 
hej, widze ze my bardzo zblizone terminy mamay ja wczoraj bylam u ginka, wg niego 7 tydz, a wg suwaczka 6tydz i 5 dzien i bylo slychac serduszko- bardzo wyraznie ech zaraz sie poplacze :-)
mam termin 26.08

No coś Ty ! ale cuuudownie.. może i u mojej fasoleczki będzie coś słychać.. oby :) to wzorując się na twoim suwaczku , ja miałabym termin na samą końcowkę sierpnia :)
A dziewczyny macie jakieś zwierzaki? ja mam kocię,która zachowuje się jak dziecko ( jest młoda,dopiero rok),ale panicznie wystraszyła się kiedyś wózka i dziecka koleżanki.. martwię się,że kicia może nie zaakceptować dzieciaczka. Ma któraś z Was doświadczenia ala niemowlak - zwierzę? Mojej mamy kicia to samo- panicznie boi się dzieci... ;/
 
my mamy psa Goldena, no ale to trochę inaczej niż z kotem. Nasz psiak ma nieskończone pokłady cierpliwości do dziecka. Ale przez pierwszy tydzień odkręcał od niego głowę. Niby był ciekawy co to się pojawiło w domu, ale za cholerę nie wiedział jak go w stadzie uszeregować.
 
reklama
Też mam nadzieję,że kicia będzie ciekawa, a potem w końcu zaakceptuje nowego lokatora... w końcu to będzie 'nasz' zapach. Najgorsze jest to,że ta nasza kochana wariatka jest tak rozpieszczona,że sypia z Nami w łóżku (najlepiej pomiędzy), ciągle 'gada' (miauczy), trzeba poświęcić jej czas na zabawę i głaskanie i to mnie martwi,że będzie zazdrosna :(
 
Do góry