reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Mnie jak na razie przestał boleć lewy jajnik:-). Z prawej strony lekkie kłócie takie jakby szpilką mnie ktoś kół.

Aga korzystaj z tego ze Twój narzeczony jest taki napalony i do dzieła :D Przecież to nie szkodzi - a wręcz przeciwnie, seks to zdrowie :D

martusia to pieknie zaszalalas wczoraj :D
 
Ostatnia edycja:
Kochanie wiem bo jak się kochamy to lewy jajnik dawał mi spokój. Ja nie zaprzestanę sexu, nie patrzę już czy śluz jest płody czy nie, czy była owulka czy nie. Mierze tylko temp z ciekawości jak to jest. Co będzie to będzie i już. Do lekarza ma zapisać się dopiero w końcu marca, albo w początku kwietnia. Tak mi kazał gin- 2 cykle z lutką od 14dc i jeden bez lutki, ciekawe czy będzie.
 
Agusia a tempka Ci ładnie skoczyła &&&&& oby tak dalej:tak:

Martusia nie mogę się przyzwyczaić do Twojego avatara i myślę ciągle że to ktoś nowy:-D

mononoke sex to zdrowie puki mama sie nie dowie:-D

Katty a może czekoladkę??
 
Poziomki dzięki. Wiem że nic z tego nie będzie:-(. Głupieje trochę bo jedne dziewczyny mówią że owulki nie było, inne że była. Dlatego nie myślę o tym. Jak temp mi skoczy do 36,9 lub 37,0 to będę się wtedy zastanawiać;-)
 
reklama
Do góry