reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Mam do sprzedania buty chłopięce rozm 28 , używane lecz są w bdb stanie, adidasy oraz półbuty ecco. Olivier wyrósł z nich bardzo szybko i dlatego postanowiłam je sprzedać gdzie zazwyczaj wyrzucam do kosza.
Adidasy 10euro(cena originalna 30)
Ecco 20euro (cena originalna 55)

IMG_0778.jpg
IMG_0779.jpg

Aha i jesze ponawiam stare ogłoszenie
-Grającą gitare i okularami i mikrofonem prawie wogóle nieużywana - 10euro i dorzucam zabawke tira gratis.
-śpiworki do spania jeden do 18 mies(żółty), drugi błękitny na 100cm do 3 lat (Premamam) z doczepianymi rękawami ewenutalnie na zimne noce. używane w dobrym stanie - 10 euro
- Pajacyki na zime zapinane na zamek błękitne jeden dla newborna do 68cm z zakrywanymi rekawami i nogawkami (Name It), drugi troche większy delikatniejszy-15euro

Załączam zdjęcia, prosze pisać na priva:)
 

Załączniki

  • IMG_0771.jpg
    IMG_0771.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 17
  • IMG_0772.jpg
    IMG_0772.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 20
  • IMG_0767.jpg
    IMG_0767.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 17
  • IMG_0773.jpg
    IMG_0773.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 17
  • IMG_0768.jpg
    IMG_0768.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_0774.jpg
    IMG_0774.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 13
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania Training potty pants 3-4 lata do 104cm.Kupilam wczoraj w Mothercare dla mojego Ola,ale za male:-(Cena 12,99,sprzedam za 6E.W paczce sa 2 sztuki,jedne czerwone,drugie niebieskie z ciufcia Thomasem.Przymierzone tylko na dupcie Ola.
 
WolfiA przepraszam,ze dopiero odpisuje :sorry2: tablica ta jest taka hmm- poszukam fotki jak NIki przy niej gdzies stoi- albo zmierze zaraz- o juz mam- 80 cm od podłogi az po sam czubek ;-):-D taka typowa dla maluchów;-) 15 e bym chciala:sorry:
 
Margaritta ja bym ją od Ciebie wzięła, ale w Dublinie będę najprawdopodobniej dopiero pod koniec lutego:sorry2: Jeżeli mogłaby poczekać, to super, a jak nie to trudno:sorry2: No chyba, że jakaś mama mogłaby ją dla mnie od Ciebie odebrać, albo Ty będziesz przejazdem w Portlaoise, to zapraszam:-)
 
SPRZEDAM niedrogo:-):-):-):-)

Konsole NINTENDO Wii z akcesoriami

Fotelik samochodowy 9-18kg firmy "BRITAX ROMER" MODEL KING TS PLUS

Gondola Quinny kolor czerwony

Fotelik samochodowy/nosidelko Maxi Cosi kolor czerwony

Laktator elektryczny Tommee Tippee

5 duzych workow ciuszkow dla chlopca od rozm newborn po ciuszki na 86cm

wiecej info na priv Dla zainteresowanych zdjecia na maila:biggrin2::biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry