reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek w Pile

Aga**

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2007
Postów
65
Witam! Chciałabym się dowiedzieć jakie są opinie o pilskim żłobku?? Cy Wasze maluszki chodziły lub chodzą do tej placówki? Będę wdzięczna za informacje
Pozdrawiam;)
 
reklama
Cześć, z tego co wiem pilski żłobek ma bardzo pozytywne opinii, zresztą można je znaleźć na stronie internetowej (nie pamiętam adresu). Moi znajomi są bardzo zadowoleni tylko dostać się trudno bo to jedyny w pile żłobek. A propos zapisy na następny rok szkolny zaczynają się od 7 marca.
 
Dziękuję za informacje. Faktycznie znalazłam w internecie jakieś opinie i rzeczywiście większość była pozytywna, tylko były to opinie z 2007 -2008 roku chyba;-) Ale mam nadzieję, że nic się nie zmieniło od tego czasu. Moja mała w marcu kończy 2 lata i zastanawiam się czy od września posłać ją do żłobka czy do przedszkola. Nie wiem co będzie lepsze:baffled:
 
Aga do przedszkola raczej się nie dostanie bo rocznikowo będzie miała 2 latka no chyba że do jakiegoś priv klubiku:)). Chociaż ostatnio koleżanka powiedziała mi że jej córa teraz ma 2lata i 4 miesiace chodzi do przedszkola i to do grupy 4 latków, bo w sumie woła na nocnik i sama je wiec niczym nie różni się od tej grupy (zostawię to bez komentarza - nie w Pile)
A żeby dostać miejsce w żłobku to podobno trzeba kupe czasu wcześniej składać wnioski i wpisywać się na listę. Osobiście nigdy nie sprawdzałam ale tak mówią koleżanki
 
W tej chwili lista się kasuje bo wchodzą nowe druki i od września jest nowy program, więc od 7 marca zaczyna się nowa rekrutacja :-)
 
heheheh ja rodze 18 marca więc może juz teraz zapiszę moją córcie do żłobka na przyszły rok hehhe bede miała pewność że może się dostanie :) :p a tak poważnie to to jest porażka żeby w Pile był tylko jeden żłobek przecież nie każdy ma dziadków czy stać go na opiekunkę a maluchów jednak dużo jest
 
są prywatne żłobki = różne i różniste :-)

jak dobrze pójdzie to w 2 połowie roku pojawi się kolejny hihihi
 
reklama
jak dobrze pójdzie to w 2 połowie roku pojawi się kolejny hihihi

A co? Otwierasz sama żłobek?

Ja swojego czasu zapisywałam Witka do żłobka w tym elektronicznym naborze i młody się dostał. Jednak dogadaliśmy się z teściową i pilnowała jeszcze jeden rok wnuka i zrezygnowaliśmy ze żłobka.
 
Do góry