reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Koronawirus w 1 trymestrze ciąży

dagittka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2021
Postów
2 001
Cześć. Chciałabym się dowiedzieć, czy u którejś z Was wyszedł pozytywny test na covid w 1 trymestrze ciąży i jak dalej potoczyły się Wasze losy ciążowe? Czy donosiłyście ciążę? Dzieci urodziły się zdrowe?
Jestem w 9 tygodniu ciąży i wczoraj dowiedziałam się, że choruje na covid (jestem szczepiona, także przechodziłam covid intensywnie w 2020 r.). Niestety moje myśli ciągle krążą, co będzie z dzieckiem, czy to wpłynie na rozwój ciąży. Jestem pełna obaw i strachu.

Będę wdzięczna za każde informacje.
 
reklama
Cześć. Chciałabym się dowiedzieć, czy u którejś z Was wyszedł pozytywny test na covid w 1 trymestrze ciąży i jak dalej potoczyły się Wasze losy ciążowe? Czy donosiłyście ciążę? Dzieci urodziły się zdrowe?
Jestem w 9 tygodniu ciąży i wczoraj dowiedziałam się, że choruje na covid (jestem szczepiona, także przechodziłam covid intensywnie w 2020 r.). Niestety moje myśli ciągle krążą, co będzie z dzieckiem, czy to wpłynie na rozwój ciąży. Jestem pełna obaw i strachu.

Będę wdzięczna za każde informacje.
Ja miałam coronawirusa w 6/7 tc. Wczoraj miałam prenatalne i wsyzstko wyglada super. Także raczej covid na dzidzię nie wpłynął.l a ja nie byłam zaszczepiona :( Oszczędzaj się dużo odpoczywaj. Będzie dobrze.
 
Na forum znajdziesz kobiety dosłownie na różnym etapie ciąży. Spokojnie nic się nie stanie. Jeśli jesteś zaszczepiona a do tego ozdrowieńcem to nie masz się czego bać.
Tak, przeglądałam też masę wątków, ale dodatkowo chciałam też się upewnić. Mam taką nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dziękuję za Twoje słowa!
 
Przechodziłam covid jakoś na początku ciąży.Pierwszego dnia strasznie mnie bolały nogi jakby mi ktoś w nich wiercił, lekka gorączka.Późniwj objawy jak przy grypie + brak smaku i zapachu.Mdłości były o wiele gorsze wtedy nic nie mogłam jeść.Przeleżałam w domu.Z dzidzią wszystko w porządku na prenatalnych i genetycznych.Morfologia trochę zaburzona tylko.
 
reklama
Przechodziłam covid jakoś na początku ciąży.Pierwszego dnia strasznie mnie bolały nogi jakby mi ktoś w nich wiercił, lekka gorączka.Późniwj objawy jak przy grypie + brak smaku i zapachu.Mdłości były o wiele gorsze wtedy nic nie mogłam jeść.Przeleżałam w domu.Z dzidzią wszystko w porządku na prenatalnych i genetycznych.Morfologia trochę zaburzona tylko.
Super, dziękuję Tobie za ten wpis! Ten koronawirus daje tak wiele różnych symptomów. Właśnie też zbadam sobie morfologię po.
 
Do góry