reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wiecie co mój Bartek ma od jakiś 2 tygodni krostki na buzi taka kaszke.Nie miał wcześniej żadnej skazy białkowej i boje się że teraz ja będzie mial.wszystko zaczęło się gdy zaczął pić mleko Junior nestle.Pije o naturalnym smaku albo z wanilia.Nie wiem czy dawać mu może tylko to o naturalnym smaku może ma uczulenie na wanilie?Bo nic w sumie nowego to mu nie podaje.A do lekarza pójdę jak nic się nie zmieni za tydzień ale już słyszę jak mówi że to śladowe i nic mu nie jest.

aguska mój maly mial tak od selera:-(
 
reklama
Dzięki Dziewuszki za życzenia i za pamięć :-D:-D:-D:-D
Aguska a jakieś inne mleko mu wcześniej podawałaś? Jakiejś innej firmy? Mi Kuba miał skazę białkową ale mu bardzo szybko minęła bez eliminowania danego składnika :tak:
Malinka biedna Julka tyle czekała na babcię :no: miłej zabawy z plasteliną :-)

Witam po południu :tak: nie dawno wróciliśmy od mamy :tak: lumpki zaliczone :-) ciuchów mało było bo już od poniedziałku przebrane :sorry: ale za to kupiłam sobie firankę do dużego pokoju i zasłony, i zasłony do Kuby :tak: firanka została u mamy bo musi ją obszyć :tak: potem wrzucę i Wam pokarzę zasłony bo super znalazłam :-) Kuba nie spał w dzień i nam po drodze do domu zasnął :sorry: no i teraz śpi :-D dam mu pospać jeszcze z pół godziny chyba że sam wstanie :-) na szczęście moja rodzina zapomniała że mam dzisiaj urodziny i nie muszę życzeń przez telefon wysłuchiwać :-D jakoś tego nie lubię :sorry:
 
Witam i ja
Niedawno zjadlysmy z dziewczynkami obiadek-zupke brukselkowa:tak::tak::tak:Bardzo Im smakowala:tak::tak:
Wczesniej bylysmy na spacerku, chwile na placu zabaw no i w sklepie:tak::tak::tak:Niby tak cieplo mi sie wydawalo a tu dupa:no::no:Wialo mocno,ale na szczescie troszke mniej niz ostatnio:tak:

MALINUS
NO to sobie biedna Julka poczekala:szok:Dobrze ze sie wogole doczekala;-):-)

BEATKO
A ja lubie jak wszyscy pamietaja o urodzinach i imieninach:tak::tak::tak:Bo dla mnie to jest takie mile:tak::-)Nie to ze sie starzeje ale sama pamiec:tak::tak::tak:
 
Beata1988 ja wcześniej dawałam mu też z nestle nan a teraz że skónczyl rok to na juniorka przeszliśmy.dziś cały dzień tzn.2 razy dałam mu te o naturalnym smaku i na noc też już tylko to dostanie.zobaczę jutro jaką będzie miał buzie bo to jednak chyba wanilia mam taka cicha nadzieje.zreszta on jadł już wcześniej jogurciki twarożek albo coś innego na mleku i nic mu nie było.jak się nic nie zmieni to po weekendzie pójdę do lekarza
 
Beata1988 ja wcześniej dawałam mu też z nestle nan a teraz że skónczyl rok to na juniorka przeszliśmy.dziś cały dzień tzn.2 razy dałam mu te o naturalnym smaku i na noc też już tylko to dostanie.zobaczę jutro jaką będzie miał buzie bo to jednak chyba wanilia mam taka cicha nadzieje.zreszta on jadł już wcześniej jogurciki twarożek albo coś innego na mleku i nic mu nie było.jak się nic nie zmieni to po weekendzie pójdę do lekarza

Dokładnie przeczekaj i zobaczysz;)
 
hej mamuski!!!
witam sie w czwartkowy wieczór:tak:ja dopiero teraz bo dzis od 8 rano do godz17 nie bylo u nas prądu:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:zła byłam strasznie.
dziś pogoda u nas była typowo wiosenna na termometrze na plusie 15*słoneczko slicznie świeciło ptaszki spiewały- no super!!!oby już nie było zimy:)))
a ja teraz głowe umyłam i bede oglądać serial prosto w serce:tak:
pozdrawiam:-)


justa-wszystkiego co najlepsze dla amelki!!
dużo zdrówka,usmiechu każdego dnia i wspaniałych prezętów życzy e-ciocia!!!


beatka-kochana wszystkiego naj naj najlepszego!!!!
dużo zdrówka,spełnienia najskrytszych marzen:))))))

malinka-dobrze zrobiłaś że mamie nagadałaś do słuchu:tak:należało sie jej

as-ty jak zawsze zabiegana:tak:
 
reklama
Do góry