reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Malutk_a wielkie gratulacje :-) Jaki ten świat jest mały, widzę, że masz w podpisie apel o pomoc dla Synka mojej koleżanki :-)
 
Hejka Dziewczyny!
Nie wiem gdzie mogę to napisać ale brałam przez długi okres duphaston (data ważności czerwiec 2015, kupowany w styczniu w aptece) jestem już przy końcu i ginekolog kazał odstawić już do porodu nie będę brała wykorzystałam tylko 3 tabletki. Opakowanie posiada 20szt po 10mg w opakowaniu zostało 17szt nie ruszone w idealnym stanie. Normalnie w aptece kosztuje 40zł ja sprzedam za 20zł + przesyłka (zwykła) 2zł lub 4zł (polecony) (chyba że chcesz za pobraniem to sie dogadamy) Jeżeli któraś z dziewczyn była by chętna bo lekarz jej zapisał (oczywiście nie życzę nikomu) to zachęcam. Napisz na PW, jeżeli masz też jakieś pytanie do mnie to pisz zawsze chętnie odpisze. P1140459.jpgP1140458.jpg
 
szczególnie zespołu Downa zespół wad układu kostnego, zakażeń płodu, np. opryszczki lub różyczki wad ośrodkowego układu nerwowego, np. bezmózgowia
chorób krwi, np. choroby hemolitycznej noworodkówchorób metabolicznych, np. cystynurii, choroby „syropu klonowego”.
 
reklama
Do góry