reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
natolin wage mamy 8,5 a wzrost. mhy ubranka na 9- 12 msc nosimy, fotelik mamy maxi cosi city i zdecydowanie jest za maly, bo siedzi w nimtaki przygrabiony, barki do przodu
na krzeselko tez nie chce wydawac majatku, ale chcialabym by dwojke dzieci dalo rade :p
 
no tak, rozumiem, gdybym myślała o drugim (które bardzo chciałabym mieć...) to pewnie by było inaczej

a fotelik może po prostu mam większy, bo Pudzianek się w nim na szczęście mieści, bo ja chcę jak najdłużej w tym, bo najbezpieczniej.
 
dziewczyny ja z niespełna miesięcznego doświadczenia podpowiadam żeby wybierać takie, które ma wszystkie nóżki na kółkach ;-) przynajmniej u nas sie wspaniale sprawdza :tak: mogę sobie młodą wszędzie przewieźć, przysunąć do siebie podczas karmienia itp..

zaraz spróbuje znaleźć nasze....

o chyba to nasze:

KRZESEŁKA DO KARMIENIA+TAPICERKA MATERIAŁ lub PCV (1507886580) - Aukcje internetowe Allegro

z tym że na jednym zdjęciu są nóżki z tyłu bez kółek a my mamy wszystkie z kółkami, a kolor jabłuszkowy :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej, możecie polecic mi fajne łóżeczko turystyczne? Jak nazwa wskazuje potzrebuję je w celach turystycznych, na wyjazdy do rodziny, itp. Nie będzie często używane, ale zależy mi na tym, aby było bezpieczne. Czekam na Wasze opinie :-)
 
reklama
Do góry