reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZELKIE dolegliwości- czyli zdrowie kwietniówek

Skorupka, a w którym szpitalu byłaś na IP ? Napisz koniecznie, to skreślę ten szpital z listy rezerwowej :-) Normalnie bym tą babę ukatrupiła... Chyba miała zły dzień, a może życie erotyczne jej się nie układa i musi się wyładować :tak: Najważniejsze, zebysmy takim lekarkom nie dały się gnębić. Niech sobie baba jedna nie wyobraża, ze za darmo nas obsługuje. Mamy prawo, aby jechać na IP w kazdej sytuacji, kiedy przypuszczamy, ze cos może być nie tak. Lepiej dmuchać na zimne, niż potem ryczeć nocami w poduszkę i leczyc się u psychoterapeuty. Nie daj się Skorupka ! To jej obowiązek. Za darmo nie pracuje.
 
reklama
anisad w wojewódzkim. ale i tak mnie nie zniechęciła na szczęście. tam mam najbliżej i najbardziej mi warunki odpowiadają. ale babki na IP bardzo sympatyczne i fajne.

w ogóle to ja w tej ciąży strasznie dolegliwa jestem:zawstydzona/y: od wczoraj mam tak spuchnięte nogi, że żadnych butów i kapci nie mogę założyć:szok: no masakra jakaś! jak chodze to tylko przechylam się z jednej strony na drugą byle tylko nie zginać nóg w kostce:-( M już na mnie woła wielka stopa:baffled:
 
Kurcze znowu mi niedobrze... Ja juz nie wiem co mi jest...
Jeden dzien mnie czysci wszystkimi dziurami potem 1dobrze. Potem znowu dzien mnie czysci i teraz 2dni bylo dobrze i dzis znowu mi na wymioty sie zbiera i wc bym wciaz odwiedzala... Co to moze byc? Jakies pomysly bo mam juz dosc... :-( nic znowu caly dzien nie jadlam...
 
Pije od ostatniego razu poinstruowana waszymi wskazowkami zawsze mam butle w domu.... Niestety na mnie to chyba nie dziala :-(
 
asia wiesz co po grypie trzeba jeszcze trochę na diecie pobyć tak ze 2-3 dni, ja tez tak miałam jak Ty, jak tylko poczułam się lepiej to jadłam wszystko co później znów skutkowało mdłościami i złym samopoczuciem, spróbuj być ze 2 dni na lekkostrawnym delikatnym jedzeniu powinno pomóc.. zdrówka życzę
 
Jejciu, strasznie boli mnie kość łonowa, wiem, że dzidzia sobie miejsce robi i organizm się do porodu przygotowuje, ale to tak boli kiedy próbuję po chwili siedzenia wstać i potem zanim to rozchodzę, albo w nocy jak się przewracam na drugi bok, że masakra, aż musiałam się Wam wyżalić :( mam nadzieję, że Was to nie spotyka i nie spotka :(
 
reklama
aknovi no to możemy sobie podać rękę z tym dentystą, ja w poniedziałek na kolejną wizyte z kanałowym :-( kto to widział w 9 m-cu męczyć się u sadysty grrrrrr no i kieszeń o trzy stówy puściejsza :wściekła/y:
 
Do góry