reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dobry wieczór:-)Ja jak zwykle z doskoku:-)

Agast - ciekawe to menu na chrzciny, u mnie też nie było tortu

Lena - gratuluję ząbka!!!!

Asnecja - jestem w szoku z ta Twoją bratową:szok: Ale myślę że nie ma co generalizować, są i młode mamy które dojrzewają do macierzyństwa, pewnie nie jest lekko ale nie robią takich numerów.

Gosiagro, Lena - hehehe dla Iguli to standardowa pozycja do spania, takie wygibasy robi w łóżeczku że szok!!!!!



Lila - wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ale narobiłyście smaka na tego tatara :-pale bym zjadła z ogóreczkiem i cebulka mniam:-)a co do mielonego nigdy nie kupuje sami mielimy czy na spagetti czy pulpety i mamy u nas sklepik gdzie swieże miesko jest ale tatara to tylko rusze jak moja mama zrobi ale to raz na rok albo żadziej w tych czasach:happy:
 
Kochane jutro z rańca dokończę moje wypociny i albo zaakceptujecie albo mi nakopiecie:) Troszkę ,jak co miesiąc ,siada mi power... Ehhh anemik- pulpecik:)
Idu spaciu bo padaju na pysku:)
Buziaku dla wszystkich Rano "bede":p
 
lena - gratki dla Gai...Widziałam ją na nk....Wygląda słodziutko z tymi zębolami!!!!!
emalia - zdrówka dla Ciebie kochana....i powodzenia jutro z oczkiem wodnym.....
kasiek - mam nadzieję że to żadne zatrucie....A może po prostu udzieliło ci się od męża...Też tak czasem mam...Pawła coś boli i odrazu jak zaczyna o tym mówić to i ja mam wrażenie, że boli mnie to samo....Jak się czujesz kochana>>>????
liliti - zgadzam się z Twoją opinią....Mój ojciec zawsze robi zakupy w Biedronce a jak jest w Niemczech to Aldi!!!! I jeszcze nigdy nic nam nie było po zadnym zakupionym produkcie w owych sklepach....Aczkolwiek nie przepadam za tatarem więc się nie udzielę odnośnie tego gdzie kupić bezpiecznie mieśo na tatara.....Poza tym ....UWIELBIAM....reklamy Biedronki...Są takie słodkie...Zwłaszca to: Patrz, patrz....ale mają parcie na szkło!!!!!
Dziewczyny, co ja przegapiłam....O co chodzi z tą historią o naszej ewuś....Nie wiem co się stało?????Czemu jej już z nami nie ma....

Lilusiu - kochany, cudowny cukiereczku
Przyjmij życzonka od ciotki i Polci!!!!
Rośnij zdrowo, z uśmiechem na twarzy
z dala od wszelkich trosk i zmartwień.
Otaczaj się ludźmi życzliwymi o dobrym sercu.
Niech nigdy nie opuszcza Cię wspaniały humor
a życie dostarczy Ci jedynie samych radości!!!
Bądź szczęśliwa Słoneczko!!!!!:-)
całuski, całuski, całuski
 
Hej :)
Zaraz podczytam co u was ;) Nie było mnie przez trochę bo cały czas praktycznie albo spacerowaliśmy albo byliśmy u babci :)
Spacerówkę kupiliśmy... A u mnie zmiany zmiany zmiany :D Znalazłam pracę... a w zasadzie to wracam do powiedzmy starej pracy... :) Ale więcej napiszę na zamkniętym później....
 
heheh fajne pozycje do zasypiania :p (Lena, Gosiagro)
Ja ostatnio widziałam ja dziecko spało przewieszone przez pałąk spacerówki :p

Co do dzieci rodzą dzieci to masakra :/

agast - mniam mniam jakie pyszności :)

Lena - ząbkowe gratulacje!! :)

Perfecta - pochwal się co to za dzieło bo znając twoje możliwości twórcze jestem strasznie ciekawa co wykombinowałaś :)

STO LAT DLA SOLENIZANTÓW WCZORAJSZYCH I DZISIEJSZYCH!!!!!
 
reklama
Cześć skarbeńki...

U mnie masakra... całą noc rzygałam jak kot... :( jakaś jelitówka... bosze... jak ja się wymęczyłam... nic nie spałam... jeszcze nigdy w życiu tak nie miałam... jak jelitówka to raczej dołem wychodziło... :( czuję się paskudnie...

Przepraszam że nic nie popiszę z Wami ale nie mam siły... nie wiem jak sobie dziś z młodym poradzę...

Pa pa
 
Do góry