reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć skarbeńki...

U mnie masakra... całą noc rzygałam jak kot... :( jakaś jelitówka... bosze... jak ja się wymęczyłam... nic nie spałam... jeszcze nigdy w życiu tak nie miałam... jak jelitówka to raczej dołem wychodziło... :( czuję się paskudnie...

Przepraszam że nic nie popiszę z Wami ale nie mam siły... nie wiem jak sobie dziś z młodym poradzę...

Pa pa


o matko kasiek współczuję i dużo zdrówka zyczę, nie ma Ci kto pomóc przy małym?
 
reklama
Hefciu- ciekawa już jestem co wymyśliłas kochana. Zaglądam za zamknięty :)
Kasiek- współczuję. Zdróweczka kochana
Elizka- no to czekamy razem z tobą na zębolki
Zyraffka- dzień dobry ;)


Badaicka- Wszystkiego naj naj naj dla Filipcia z okazji 10 miesięcy :) Wielki Buziak:-) od ciotki i Żólwik od Jasia!!!!!!!!!!
 
Wszystkiego Najlepszego dla Filipka! :)

Widze ze Tatrowy Temat wywołał dużą dyskusje :)
Ja Wam powiem ze sama nie zjem bo nie lubie, ale na takich imprezach zauwazyłam ze Faceci po prostu rzucają sie na Tatar :)

Miłego dnia
 
Dzień Dobry Ciocie!!

zx1gtt.jpg
 
jak sliczna panienka;-))))

musze sie poradzić Was, mała ma na czupku głowy pod włosami czerwony placek, taka zaczerwieniona skórę ale zadnej skorupy czy suchego naskórka no i zaczeła sie po tym drapac, szczególnie w nocy ,mysle ze to ja przebudza - posmarowałam narazie emolium kremem ale to natłusciło włosy strasznie wiec bede musiała je potem umyc, od poczatku kapie ja w emolium i johnsonie nic nie zmieniałam.....ma któras jakis pomysł co z tym zrobić?????????????????
 
dzien dobry :)
U nas standardowo 4 pobudki..

Kasiek kochana, masz w domu smecte??? Albo nawet orsalit lub probiotyk Damisia? Bierz natychmiast, moze troche unormuje flore bakteryjna w brzuszku, w najgorszym wypadku dzwon po kogos zeby pomogl bo to nie zart :no:
hefi super wiesci, widze ze mimo "starych smieci" jestes szczesliwa :)
zyraffka jutro pewnie bedziesz pierwsza :tak:

gosiagro jak tam brzuszki? Ja zaraz robie bo maz jest w domu

Badaicka wielki buziak dla twojego malego mezczyzny!! mi_mi dla Zuzi rowniez!
 
Witam Moje Kochane Cioteczki:)
Jadę zaraz z Jaśkiem na zakupki i chciałam tylko powiedzieć że kalendarz skończe jak wrócę bo wczoraj troszke zrobiłam ale jeszcze musze dokończyć i powpisywać Imiona i nicki do niego. Pewnie nie będzie to "szał macicy na ulicy" ale przynak\jmniej będziemy miały wszystko w jednym poście:)
 
reklama
Zapomnialam wam przekazac pozdrowienia od naszej blizniaczej mamy EWUS0209, buziaki oczywiscie tylko dla przyjaznych i zyczliwych jej forumek :tak::tak:

dzięki za wieści od niej! Wielkie buziaki dla dzielnej mamusi:tak:

Halo!!!! Czy ktoś się za mna stęsknił ( prócz mojej kochanej psiepsióły ;-)).
Oj ciężki dzień miałam. Walczyliśmy z mężem ze skalniakiem. Totalna demolka na podwórku. Z tego wszystkiego wyszło ,że jutro musimy przerobic i przekopac oczko, bo nie pasuje już do skalniaka.:-) Uwielbiam wiosne!!!!
Byłam dzisiaj z Jasiem u lekarza, ale jest tylko lekko podziębiony, za to ja, dwa

kochana jak ty chora to może daj sobie spokój z tym skalniakiem i oczkiem

Cześć skarbeńki...

U mnie masakra... całą noc rzygałam jak kot... :( jakaś jelitówka... bosze... jak ja się wymęczyłam... nic nie spałam... jeszcze nigdy w życiu tak nie miałam... jak jelitówka to raczej dołem wychodziło... :( czuję się paskudnie...

Przepraszam że nic nie popiszę z Wami ale nie mam siły... nie wiem jak sobie dziś z młodym poradzę...

Pa pa

o jejku:( zdrówka!

dzien dobry :)
gosiagro jak tam brzuszki? Ja zaraz robie bo maz jest w domu



już właśnie lecę robić bo Majusia właśnie zasnęła:-)

Sto lat dla Filipka i Zuzi!!​
 
Do góry