reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Wiolcia_6

Grudniówka 2010 :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2010
Postów
4 378
Miasto
Małopolska
Wiadomo, że moda szybko się zmienia więc piszcie dziewczyny co jest teraz modne a może coś uważacie za modową porażkę? W końcu nie od dziś wiadomo, że nie wszytko co modne pasuje każdemu...
Jacyków kiedyś stwierdził, że pod biała bluzkę powinno się zakładać każdy kolor biustonosza oprócz białego, zgadzacie się z tym?
 
reklama
Ja się nie zgadzam z niczym co Jacyków mówi ;) Moda modą . A są rzeczy które nigdy nie przestaną wyglądać dobrze i elegancko . Nie zawsze też to co mogne pasuje do danej grupy wiekowej . Zawsze modna będzie biała bluzka koszulowa , czy to ze stójką czy kołnierzykiem . Zawsze modne beda też proste 9 nie rurki, nie dzwony, nie poszerzane - PROSTE) dżiny . I zawsze modne będą skórzane dodatki i odpowiednie szale czy apaszki . A pasują ka-żde-mu .
 
fajny wątek :)
Ja z Jacykowem (Pajacykowem, jak mówi mój mąż) też się w wielu sprawach nie zgadzam. Kwestię, co jest modne trzeba zawsze łączyć z kwestią wieku i kwestią co komu pasuje do figury.
Siedzę teraz głównie w domu z dziewczynami i sama nie wiem co jest modne. Staram się być na bieżąco i np ostatnio dowiedziałam się że modne są niejakie buty jazzówki - do mnie ta moda nie przemawia. A no i podobno znów modna panterka, ale to też nie jest mój styl:-D
 
Dokładnie przy dzieciach w domu ciężko być na czasie bo moda zmienia się strasznie szybko :) Mam ten sam problem i dopiero gdy wychodzę na ulicę widzę, że znowu są nowe trendy :) Widze, że teraz "króluje" wszystko kwiatowe aczkolwiek sama osobiście kwiatów nie lubię poza tym myslę, że kobieta o pełniejszych kształtach mogą nie pasować takie kwieciste bluzki czy sukienki chyba, że dodatek w stylu apaszki np. przyczepionej do torebki.
Jak myślicie jakie kolory są teraz na topie??
 
pod biała bluzkę powinno się zakładać każdy kolor biustonosza oprócz białego, zgadzacie się z tym?

Zalezy czy material tej bialej bluzki przeswituje czy nie ... ponoc eleganckim byc znaczy bielizne miec ukryta ;-) Ale ja nie jestem Jolanta Kwasniewska ;-) czasami jakies ramiaczko mi widac...:-p
Moda moda,ale wazne zeby miec swoj styl i sie dobrze w nim czuc.
Ja akurat lubie kwiatki...pogrubiaja duze wzory kwiatow natomiast drobniutka laczka NIE.Uwielbiam letnie sukienki w kwiatowe wzory...
A gdzies uslyszalam czy przeczytalam,ze teraz modny jest kolor czekoladowy w polaczeniu z lososiowym ...:-)
 
To ja chyba jestem bardzo niemodna, bo nie znoszę kolorów, a w szafie dominuje czerń i szarość. Dla mnie modne to to w czym dobrze się czuje. Pod białą bluzkę to raczej ubrałabym biały stanik, ale pod biały top tylko czarny ;-)
 
Ponoć neonowe kolory są na topie. Kwiatki, spódnice maxi i za kolano oraz przykrótkie spodnie (co już dla mnie niepojęte, kto w tym wygląda dobrze? chyba żyrafa), wystarczy spojrzeć, co oferują sieciówki i już wiadomo. Akurat nic z tych rzeczy (oprócz spódnic maxi, których posiadam 7 i w których od dawna nie chodzę;-)) nie jest dla mnie. Od lat preferuję czerń i styl grunge (teraz już uproszczony, bez łańcuchów:-D); jedyne "kolory" które można znaleźć w moje szafie to biel, szarość, ciemna zieleń i fiolet. Nawet dżiny mam czarne i szare. Może to nudne, może to zachowawcze, ale tak lubię i nie zmienię stylu tylko dlatego, że na topie są pastelowe piżamowe sukienki. Ostatnio widziałam na ulicy dziewczę pomykające w ...górze od piżamy i czarnych rajstopach :dry:. Niby modowy szczyt, ale mnie nie poruszyło, więc pewnie się nie znam...
Jacykowa lubię z cięty język i komentarze....czasem zupełnie odjechane:-D ale z jego stylistycznych porad raczej bym nie skorzystała...
Kolorowy stanik - uznałabym, jeżeli byłby to strój plażowy - zwiewna bluzka i góra od bikini, w innych przypadkach kojarzy mi się wyłącznie z klimatem typu "disco polo na festynie" :cool2:
 
Ostatnia edycja:
a ja tam zawsze o krok w tyle za modą - swego czasu bardzo się starałam żeby chociaż jakieś dodatki mieć na topie, a teraz jak jest dziecko to jest masa ważniejszych wydatków i dlatego od jakiegoś czasu kupuję rzeczy które modowo nie przemijają. Szczerze mówiąc jak patrzę na modelki to w zasadzie każda kreacja mi się na swój sposób podoba jednak rzeczywistość to koryguje, bo to co dobrze wygląda na wysokiej chudej dziewczynie nie zawsze musi wyglądać dobrze na innej figurze.
Totalną słabość mam do torebek - nawet nie wiem ile ich mam
A kolory - to jak patrzę na ulicy to wydaje mi się że wszystkie kolory tęczy są modne
 
cristalrose - no taka zyrafa jak ja moze sobie pozwolic na przykrotkie spodnie ;))))

neonowe kolory moze sa i modne, ale ostatnio bylam w resrved i nic takiego nie bylo (na szczescie). za to podobaja mi sie rzeczy z motywami kwiatowymi. planuje zakup tuniczki takowej
 
reklama
ja też krok w tyle z modą, jakoś nie mam presji i ciśnienia na nadążanie za nią, lubię na sportowo, jeszcze za nim urodziłam to jakoś byłam na czasie, a teraz nie ma czau i chęci, jak wchodzę do sklepów to oszaleć idzie i nie ta figura jak kiedyś.
 
Do góry