reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Ja z Jacykowem (Pajacykowem, jak mówi mój mąż) też się w wielu sprawach nie zgadzam. Kwestię, co jest modne trzeba zawsze łączyć z kwestią wieku i kwestią co komu pasuje do figury.

mój też tak mówi :-D i zgadzam się z resztą wypowiedzi:tak: ślepe podążanie za modą jest śmieszne, różne "kwiatki" wtedy wychodzą;-)
a jazzówki też nie przypadły mi do gustu...

Jak myślicie jakie kolory są teraz na topie??

nawet nie wiem, ale akurat mi podobają się teraz pudrowe róże i fiolety... jak nigdy :-D

Jacyków kiedyś stwierdził, że pod biała bluzkę powinno się zakładać każdy kolor biustonosza oprócz białego, zgadzacie się z tym?

co do tego to ja się zgadzam, od podstawówki do białych bluzek noszę cieliste biustonosze... chyba że specjalnie ma wystawać czarny lub kolorowy latem spod topu :tak:

ja się długo bałam rurek, że powiększą mi tyłek, itp... ale kupiłam i czuję się lepiej, zgrabniej niż w szerokich spodniach:-D chociaż tyłek podkreślony :zawstydzona/y::-p
ale do legginsów i tuniki ledwo zakrywającej tyłek to się nie przekonam...
 
reklama
ja się długo bałam rurek, że powiększą mi tyłek, itp... ale kupiłam i czuję się lepiej, zgrabniej niż w szerokich spodniach:-D chociaż tyłek podkreślony :zawstydzona/y::-p
ale do legginsów i tuniki ledwo zakrywającej tyłek to się nie przekonam...

ja sie boje, ze uwydatnia mi dosc masywne uda. nigyd nie lubilam sie w tego typu spodniach, bo mialam nogi jak swinka .
jednak zakupialm jedne i nosilam tylko do krotkich kozaczkow, ktore automatycznie wyrownywaly szerokosc lydki i ud.

a co do legginsow mam takie samo odczucie
 
Jak myślicie jakie kolory są teraz na topie??

ja zauważyłam że niebieski, taki kobaltowy niebieski - przed swiętami odwiedziłam TOP SECRET i TROLLA a tam 40% asortymentu w blue !
no i kwiatki ;-)


ale do legginsów i tuniki ledwo zakrywającej tyłek to się nie przekonam...

a mnie przekonała moja ... mama ! 45 latka :-) jest po operacji ( usuwaną macicę miała) i nie może nosić spodni wiec pomyka w leginsach + tuniki i przyznaje ze taka do połowy uda w jej wieku to juz odważna sprawa ;-) ale wygląda naprawde świetnie wiec i ja się doposażyłam w leginsy ( których nie nosiłam bo ... nie ;-) ) i kilka tunik ... wygodnie tak mi


ja czuje się modnie jak dobrze sie czuje w tym co mam na sobie ... niestety wiele rzeczy oferowanych przez tzw sieciówki jest na okobiety typu "wieszak" a ja te 100 cm w cyckach mam i musze mocno przebierać zeby znaleźć coś co bedzie dobrze wyglądać na moich cyckach :-)
 
Roxpodobny problem mam wiec rozumie i lacze sie w bolu.Ja po ciazy a raczej po kilku mcach po porodzie przytylam 10kg - stres zrobil swoje...i cyc duzy mam...
Niebieski cosik do mnie nie przemawia bo ja raczej wszelakie odcienie brazu preferuje:)) Taka raczej ziemista jestem :D
A zauwazylam (chociaz zawsze jestem z aktualna moda do tylu), ze sweterki, bluzeczki takie dziwnie "ponaciagane" ;)) sa modne i to mi sie nawet podoba.
 
rox znam tem ból. Po ciązy mam 75h (a początkowo było 75C) i jak do jasnej anielki dobrać coś na tak duży biust? Reszta wisi a biust olbrzymi. Ze względu na spore rozmiary stanika modne ciuszki często odpadają... Tuniki jakoś też nie bardzo bo mam krótki i grubiutkie nóżki więc na mnie to źle wygląda. Uwielbiam sukienki i spódnice za kolano... lubię czuć się kobieco i tak staram sie ubierać. Czasem coś co jest modne ale niestety mi nie podchodza takie rzeczy jak balerinki, kolorowe rajtki itp.
 
a mnie przekonała moja ... mama ! 45 latka :-) jest po operacji ( usuwaną macicę miała) i nie może nosić spodni wiec pomyka w leginsach + tuniki i przyznaje ze taka do połowy uda w jej wieku to juz odważna sprawa ;-) ale wygląda naprawde świetnie wiec i ja się doposażyłam w leginsy ( których nie nosiłam bo ... nie ;-) ) i kilka tunik ... wygodnie tak mi
ja czuje się modnie jak dobrze sie czuje w tym co mam na sobie ... niestety wiele rzeczy oferowanych przez tzw sieciówki jest na okobiety typu "wieszak" a ja te 100 cm w cyckach mam i musze mocno przebierać zeby znaleźć coś co bedzie dobrze wyglądać na moich cyckach :-)

do połowy ud - jestem za:tak: ale takie ledwo do tyłka albo nawet w połowie pośladków - nieee;-)
ja mam trochę mniej w biuście (całe 4cm mniej niż Ty:-p) i też mam ten sam problem... bardzo podobają mi się koszulowe bluzeczki blisko ciała (mają takie ładne w h&m lub reserved) ale co z tego jak rozchodza mi się guziczki na biuście:crazy:

A zauwazylam (chociaz zawsze jestem z aktualna moda do tylu), ze sweterki, bluzeczki takie dziwnie "ponaciagane" ;)) sa modne i to mi sie nawet podoba.

a znajdziesz jakąś fotkę? bo chyba nie wiem o czym mówisz:-)
 
monikasia, violcia i Tygrynka - ale macie WIEEELKIE cycki ;-)

ja mam aktualnie, 15 miesiecy po porodzie rozmiar 75F ... w czasie cięzy 80 H było przymałe

w zasadzie to lubię mój aktualny rozmiar ;-) przyzwyczaiłam się już ;-) ale bez stanika nigdzie się nie pokażę - noł łej! never ewer :-) cycki jak u murzynki wiszą do pasa ...

ale miało być o modzie

moda jest jak bumerang - gdybym przeryła mamy rzeczy ze strychu które nosiła 20 lat temu będąc w moim wieku - huhu byłabym modna że hej ;-) i to całkiem za darmo!!!!!
ale mole pewnie ciuchy pożarły ;-) aale!!! buty na koturnie mam ! po mamie jedne - są boskie ;-) czekam aż sie pełne lato zacznie i je założę :))) hihi

a w zasadzie dochodze do wniosku że co roku sama dyktuje sobie jakiś modny kolor ;-)
ubiegłe lato ciemna zieleń + fiolet ( śliwka) królowały w szafie mej :-)
 
Dziewczyny dzisiaj o 21.00 na tvn style jest Trinny i Susannah ubierają Polskę (powt poprzedniego odc. o 17.30) odcinek dot. Łodzi, więc tym bardziej polecam:-)
 
kobietki, a jakie sa teraz modne fryzury?
mam ochote na jasne pasemka, aby wizulanie przyspieszyc "blondowanie" mojego karmelu. czy aby to juz nie przezytek?
a jakie obciecie? lepiej grzywke, czy bez?
 
reklama
ja mam 70b a w ciąży i jak karmiłam miałam 70c. A co do fryzur, to ja zgłupiałam, bo chciałam coś na topie i jakoś mi się nie podoba to co mam, wolałam tak jak miałam prosto, a mam pcieniowane jak nastka.
 
Do góry